Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ka3n
1. jún 2010

ahojte..kamilka aj ja si tak chystam vodu do termosky vecer a rano je akurat vlazna na pitie 🙂

claudinka
autor
2. jún 2010

Ahojte,
sme rozmyslali s misik, ked som so nou volala, ze kedze viaceri si asi beru od piatka volno, nebolo by od veci, kto chce, tam stravit aj v piatok cely den.. co vy na to? 😉

terezicka
2. jún 2010

Claudi lenže záleží od toho kto tam asi o koľkej príde...My prídeme zrejme až poobede, ja idem ráno ešte do poradne...
A mňa ešte napadla jedna vec - keďže blízko je kúpalisko Podhájska tak zrejme bude záujem v sobotu sa ísť kúpať. Neviem ako ste to riešili vlani keď ste sa boli kúpať lebo my sme neboli, ale dostali ste aj nejakú zľavu ako väčšia skupina? Treba napr. zavolať na kúpalisko že prídeme cca toľkí a toľkí aby vedeli že môžu očakávať väčšiu skupinu? Alebo to stačí až priamo na mieste riešiť?
A ako sa to spraví s piatkouvou večerou? Claudi pán riaditeľ o tom nič nenapísal, či budeme mať všetci rovnakú alebo ako...

claudinka
autor
2. jún 2010

vsak lebo sme sa este nedohodli alebo co 😀 😀
rozposlem ip-cky zase zajtra alebo v piatok.. inak to nevidim sakris, sem nikto nechodi

terezicka
3. jún 2010

Claudi ok 😀

ka3n
3. jún 2010

terezka, vybralo sa nas par rodin, isli sme na kupko a nedali nam ziadnu zlavu ako skupila, kazdy sme si platili samy..

Claudi, aj my prideme v piatok az poobede...a pobyt zaciname večerou..je jedno akou :🙂)

terezicka
4. jún 2010

Ka3n mňa to len tak napadla lebo ak nás pôjde napr.20 si myslím že to už je skupina - preto som sa pýtala ako to bolo vlani...

terezicka
4. jún 2010

Pozerala som vstupné, dospelí 5,20 euro na celý deň, deti od 3r. 3,30 euro a do 3r. zadarmo - ak som to teda dobre pozrela 😀 😝

claudinka
autor
4. jún 2010

my prideme asi uz doobeda niekedy, nech sa uz tam vyspi obedny spanok..

terezicka
4. jún 2010

Claudi ešte ma napadlo že treba potom aj riaditeľovi nahlásiť že už doobedu by niektorí začali prichádzať - vieš ak v tých izbách ešte budú nejakí hostia aby ich stihli upratať...Treba sa s ním na tom dohodnúť

ka3n
4. jún 2010

baby, to sa ale skúste dohodnut priamo s riaditelom, lebo ako my chodíme aj ako ja viem, tak všade ubytovávajú az od tej 13tej, 14TEj.

ka3n
4. jún 2010

claudi a maly ti vydrzí v aute v klude sediet hodku -dve??

my pojdeme v case jeho spanku asi a to sa akurat vyspi.

ka3n
4. jún 2010

..akurat pozeram, že v tom penzione je aj veľký vonkajší bazén..

ka3n
4. jún 2010

..no a ešte ma napadlo, že keď tam majú niekoho pred nami ubytovaného, býva to tak, že sa izby majú vypratať do 10hod..a potom potrebuju aspon 2 hodky na upratanie penzionu a izieb....ale kvoli ako to maju v tomto hoteli, ja len vravím ako to chodí na niektorých iných.

claudinka
autor
4. jún 2010

ka3n jasnacka, vydrzi, on vzdy zaspi.. 😀 ale mozno kebyze ideme doobeda, tak v pohodicke..
my by sme chceli ist uz rano, ked nie su zapchy alebo cez obed, uvidime podla pocasia a jak sa nam bude chciet a s kym pojdeme 😀

ale vyzistim to, ako to je s prichodom v ten den

kamilka12
5. jún 2010

baby, ja som si už 3x zaznačia do tabulky že chceme polpenziu a furt to tam zmizlo 😠 . Teraz to tam je tak dúfam,že to tam aj ostane. Ak nie, zapíšte mi tam prosím polpenziu 2x 😉

S tým kúpaliskom nám to dúfam vyjde...aj ked neviem či na celý deň by sme išli? 😕 Martin napríklad cez obed spí aj 3 hodky...tak neviem, kde by som ho tam dala spať...Ale prisposobíme sa vačšine 😎

skrecok
5. jún 2010

Ahojte,
my prideme az vecer, lebo manzel zacal chodit do roboty, takze hned volno mu nedaju.

Chcela by som sa spytat dokedy davaju veceru?

Na kupalisko by sme sli asi v sobotu alebo v nedelu podla pocasia, takisto by sme chceli skusit solnu jaskynu 😝.

claudinka
autor
6. jún 2010

Dobre, babule, tak si to zosumarizujme.
Zajtra riaditelovi napisem mail, kde sa opytam teda na:
Moznost prichodu ubytujucich. Dokedy sa podava vecera. A ci bude rovnaka vecera pre vsetkych ci tak nejako?

kamil aj my zvykneme aj tri hodky spavat, tak uvidime.. ale asi nie na cely den, to by ma tam nebavilo asi 😀

eweny
6. jún 2010

Ahojte,
co sa tyka kupaliska, tak neviem ci my pojdeme..ak aj ano, tak urcite nie na cely den..maly by mi nevydrzal a my tiez nejak nie sme extra kupaliskove typy..hmmm mozno nie vsetci sa chystate na kupalisko, ci?..tiez by sme chceli skusit solnu jaskynu, ak to bude mozne..

eweny
6. jún 2010

Zevraj aj Podhajsku zatopilo, nieco take som zachytila..mozme sa pripravit, ze tam bude asi vela komarov..to uz aby som sa poobzerala po nejakom repelente, lebo mna aj Petka komare velmi lubia 😠

ka3n
6. jún 2010

ahojte..tak na cely den by kúpalisko nebavilo ani mna..akpojdeme tak asi skor poobede ked sa malý vyspí tak na dve hodky a to by nám uplne stačilo, hoci kúpanie nieje pre nás prvoradé.

claudinka
autor
6. jún 2010

ja kupaniu kludne odolam tiez bez problemov, nemam potrebu ukazat sa v plavkach 😀 😀

terezicka
6. jún 2010

No Claudi ja mám teraz dobrú výhovorku na moje zväčšujúce sa bruško keď budemv plavkách 😀
A my tiež určite nie celý deň, Marek by nerváčil 😝

claudinka
autor
7. jún 2010

vidis, tak tym som nerozmyslala.. moj asi ani na kupko ist nebude chciet a mam po programe 😝 😀

miriam24
7. jún 2010

Ahojte .. ja pre istotu plavky pribalim ale ci naozaj pojdeme tak to uvidime az ked tam budeme .. inak my pojdeme asi tiez tak ked sa maly bud zobudi ale nech si trosku pospinka aj v aute ale od nas je to tak na 45 min cesty .. asi byvame najblizsie 😝 ale pocitam ze do 15.00 tam asi aj budeme 😉 jaaj tak sa tesiiim .. dufam ze aj pocasie nam dopraje 😵

ka3n
7. jún 2010

.ja si tiež zoberem plavky a s kúpaním sa prispôsobím väčšine.

kamilka12
7. jún 2010

Ahojte,

je mi ľúto, ale my na stretko nejdeme... 😒 S Claudinkou som to už prebrala cez IP, tak píšem aj Vám všetkým. Malý ma na tele výsyp s ktorým nesmie na slnko, tak beháme oblečení aj v týchto horúčavách 😒 + to nešťastné kakanie o ktorom som už viackrát na MK písala,a tak, dali sme sa na jednu liečbu mimo NR (konečne zistili z čoho to je)
čo je momentálne pre nás dosť finančne náročné a tak sme sa rozhodli investovať hlavne do zdravia Martinka a dúfam, že mu to pomôže. Okrem iného máme očakávať aj vedlajšie - negatívne účinky, a tak nerada by som bola, keby nás to zastihlo v čase stretka. Ale ako píšem, je to hlavne z finančných dôvodov...

Ale .. Radava je kúsok od NR a tak, ak nám vyjde počasie a okolnosti, určite vás tam prídeme pozrieť, veď na to aby sme vás videli, tam nemusíme byť ubytovaní 🙂

miriam24
8. jún 2010

Jooj Kamilka to mi je luto ze nejdete ☹ ale dufam ze Martinkovi ta liecba pomoze a coskoro bude vsetko tak ako ma byt ... a presne ako pises Radava je kusok od vas tak vas urcite radi uvidime 🙂

ka3n
8. jún 2010

AHOJ kamilka.taaak to mi je velmi velmi lúto, ale na prvom mieste je zdravenie tvojho malého a ty vies čo je najlepsie, len verím, že budete rýchlo fit..

ka3n
8. jún 2010

..uzdravenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre