Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
20. feb 2009

poznas take: kto neskoro chodi ten si jamu kope? 😀

vejinka
20. feb 2009

o to nejde....

kamilka12
20. feb 2009

kto skor príde ten skor mele 😀

vejinka
20. feb 2009

alebo...v kazdom pripade ma chapes 😀

vejinka
20. feb 2009

urobime hlasovanie...teda zasa odstartuje sa povedzme v nedelu o druhej aby mal kazdy sancu 😉

vejinka
20. feb 2009

samozrejme ze to oznamim aspom den dopredu...alebo claudi to oznami formou ip..

kamilka12
20. feb 2009

a kedy sa tam posiela závazný mail? Dnes či až v pondelok? Či už sa poslal?

vejinka
20. feb 2009

na starost si to vezme jedna baba...a ta bdue zapisovat ako bdueme chodit a pisat sa bdue tu priamo aby nevznikali nejake nedorozumenia...podla casu kedy sem dotycna pride a napise presnu formulku povedzme: DVOJPOSTELOVKA -VEJINKA az vtedy sa zapise a ak uz dvojpostelovky nebudu hold budem musiet brat trojku alebo apartman 😖

vejinka
20. feb 2009

uz sa poslal..naco mame cakat?

vejinka
20. feb 2009

je to podla mna ferove...proste hlasovat sa bdue priamo tu aby to mala kazda baba na ociach a mohla si skontrolovat kedy sa ktora prihlasila o postel...dobre vymyslene? 😉

kamilka12
20. feb 2009

super,

to bude asi najlepšie...ked sa to dohodne dopredu...ale ved to je teda ešte čas.
Je február a my sa už pcháme do izbieb 😀 Ale treba aj na také veci mysliet...

vejinka
20. feb 2009

a ktorej sa nebude pacit....lebo aj to sa moze stat tak sa bud odhlasi a tym da priestor inej rodinke..alebo sa uskromni a vydrzi tie dve noci spolu s inou rodinou... 😉

vejinka
20. feb 2009

preto to pisem teraz aby to babenky vedeli ze take nieco sa bdue konat...v buducnosti 😉

kamilka12
20. feb 2009

ale veji vážne...to si predstaviť fakt neviem...ešte v apartmáne dve rodiny..OK, ale na izbe??

vejinka
20. feb 2009

cize riadme sa podla hesla: VZDY PRIPRAVENI! 😀 😀 😀 😀

vejinka
20. feb 2009

neboj sa poriesi sa to nejako...teraz sa s tym nezatazuj 😉

vejinka
20. feb 2009

jednoducho trojky si vezmu kocky co maju dve deti...o to sa hlasovat nebude

vejinka
20. feb 2009

o apartmany ak sa dohodneme aj bez hlasovania bdue to urcite lepsie..ale ak sa nedohodneme pristupi sa k hlasovaniu

vejinka
20. feb 2009

to hlasovanie je posledna moznost dohody...tak to ber.. 😔

vejinka
20. feb 2009

takze najprv sa urobi tabulka kde by kto xcel ist..nic zavezne a ak to bude vsetkym vyhovovat ziadne hlasovanie nebude a budeme sa riadit tou tabulkou

kamilka12
20. feb 2009

aaaalebo:

do 2 apartmánov by mohli íst 4 rodinky čo majú deti

3maminky do trojpostelovej a do ostatných izieb ostatní...ale aj tak tam nie je miesto pre jeden pár...

No nejako bude, vyrieši sa to...

toto rozmýšlam teraz čisto matematicky, aby sa tu niekto neurazil, že som ho už upratala...ale apartmány majú aspon dve izby, takže súkromie by mali, lepšie ako 2 páry v jednej izbe...

vejinka
20. feb 2009

no nechajme to tak lebo uz vidim ako mi kocky posielaju ipcky..a v nich ze oni s tym nesuhlasia..takze to zatial nechajme a sustredme sa na cenu za ktoru sa zajazd vyplati...na jednu rodinu kolko to vychadza lebo cenu nam uz dali..uz len ratat

kamilka12
20. feb 2009

ok, nechajme to 😉

kamilka12
20. feb 2009

ale mohli by sa tu aj viaceré k tomu neskor vyjadrit, ved o to ide aby sme sa dohodli..

ok ok už som ticho 🤐

vejinka
20. feb 2009

hehhehehe..zalepime usta 😀

claudinka
autor
20. feb 2009

ja si myslim, ze dat tri mamicky do trojpostelovej, je dost blbost.. lebo chudatka urcite jedno z nich bude v noci vymyslat a to si tie dalsie dve uziju.. je to podla mna hlupost, praveze ich by som dala do apartmanu, aby mali viac miesta pre seba.. predsa len my kazda budeme mat vlastnu izbu a mali by ju mat aj ony podla mna..
rony si kludne zaplati aj akoze za muzika, takze to nebude podla mna problem.. oni tri by mali byt v apartmane..

vejinka
20. feb 2009

lenze rony mozno toho muzika aj vezme 😉

vejinka
20. feb 2009

claudi..suhlasim takze do trojek by mala ist jedna velka rodina

vejinka
20. feb 2009

cize par + dve deti

kamilka12
20. feb 2009

je to blbosť uznávam....ale zvyšok nijako neupraceš...A to že si rony zaplatí, aby bola sama som nevedela, skor som to brala, že nechce ani jedna z nich byt sama, ale apartmán je pre ne určite lepšie....no...sama som zvedavá ako sa to vyrieši

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre