Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
24. feb 2009

vejus sak nic nemusis 😉 iba cvaknut..

terezi tie s hotelom smrek myslim, linky na to

terezicka
24. feb 2009

Aha Claudi tak už chápem

claudinka
autor
24. feb 2009

terezi paradicka 😉

perlab
24. feb 2009

Ahojte dievčatá, tak ja som už tiež zaplatila 😀
normálne mi zalepilo, prečítala som si jednu stranu, že čo? kto posledný zaplatí ?, tak som rýchlo klikla na netbanking, zaplatila a potom som vás dočítala 😀 😀
takže súhlasím 😅

vejinka
24. feb 2009

cvak cvak....este? :DDD

vejinka
24. feb 2009

ja tu nemam mobile..je v druhej izbe a ked zapnem internet banking tak potrebujem mobil lebo mi poslu smsku a tam kod...takze zaplatim asi vecer alebo zajtra..a claudi kolko si platila? aj z penziou ci bez?

vejinka
24. feb 2009

tiez kazdu chvilku cakam ze sa maly zobudi

vejinka
24. feb 2009

hups to malo byt inde

eweny
24. feb 2009

ja len v rychlosti, lebo idem s malym von..nie je to fer postupovat podla toho, kto zaplati ako posledny, ten vypadava z Larionu..sa predsa povedalo, ze kazdy ma vyplatu inak a preto nemoze zaplatit hned..takze zas by to bolo dost nefer!

claudinka
autor
24. feb 2009

vejus penziu este nie.. iba ubytko 😉 😉

ew oki, tak vymysli nejaky iny system, podla coho sa to bude teda rozdelovat 😒 😒 😒

claudinka
autor
24. feb 2009

je to nefer, to je pravda.. ale aj tak to bude vzdy pre niekoho nefer..

claudinka
autor
24. feb 2009

baby, tak sa vyjadrite.. ja to nemienim na mieste riesit a hadat sa tam.. ja kludne pojdem aj do toho druheho penzionu, pokial to budu normalne ceny.. mne to problem nerobi 😉 a zbalim so sebou aj misik s martinnou78 a bude po probleme 😉

zuzana1710
24. feb 2009

claudi,ja prepustam miesto inej.my ideme do chorvatska na dovcu.rada by som sla aj na konikove stretko..len uz naozaj nemozem rozhadzovat.tak prenechavam nase miesta nikomu,kto ma zaujem.pa pa

claudinka
autor
24. feb 2009

tehulka4 - ty sa chystas ci nie? mohla by si sa tu uz ukazat, ci teda apartman bude alebo co mame vlastne robit..

vejinka
24. feb 2009

no ale sa nam to miesa

claudinka
autor
24. feb 2009

veru, veru.. mno ja sa kludne obetujem, aj tak sa uvidime, zajtra zavolam misik a martinna78 a dohodneme sa, ci by suhlasili ist teda inde..

kamilka12
24. feb 2009

ak to pomože, tiež mi nerobí problém nájst si niečo poblíž...možno aj tie chatky, ved hádam len pojdeme autom, len my tvoríme iba 1 pár..ale ak to pomože...

kamilka12
24. feb 2009

tiež som za, aby v Larione zostali hlavne tí, čo budú imobilní..bez auta..ako napr. rony, vejinka a neviem ešte kto..

vejinka
24. feb 2009

heh ja som imobilna? 😀

vejinka
24. feb 2009

no obcas mam ten pocit..no moj syn je mobilny aj za mna 😀 😀 😀 ja mozem akurat tak s muzom machrovat s troma mobilmi 😀 😀 😀 😀

skrecok
24. feb 2009

No, ako to je so zalohou a s celkovou platbou? Viem, ze zaloha sa plati Terezke a ostatne tiez jej? Manzel stale nesuhlasi, chce platit rovno na adresu penzionu. My velmi chceme ist, ale mame ten problem. ☹

natasa8
24. feb 2009

no... ja si myslim ze by sa s rezervaciou ubytka pre nahradnicky malo este pockat... ved je este len febr a nemyslim ze na Liptove budu penziony mimo sezony obsadene 😒

Samozrejme nemyslim tym, ze by sa nemalo hladat a sondovat... ale rezervovat a platit zalohy este nie... minimalne do konca marca, ak by niektore z nas vypadli....

ewulqa
25. feb 2009

no ja si myslim ze ajtak sa este niekto odhlasi,tak ako Zuzana1710. A inak,my budeme tiez nez auta 😒

ewulqa
25. feb 2009

*bez auta

claudinka
autor
25. feb 2009

skreci sak som pisala, ze ak si jedina, co ma taky problem, neni podla mna velky problem poslat za jednu osobu peniaze rovno tam.. alebo sa za Teba zaloha zaplati z vyzbieranych penazi a celu sumu doplatis na mieste..

claudinka
autor
25. feb 2009

mnaam som si urobila vanilkovy puding s ceresnami na ranajky 😀

claudinka
autor
25. feb 2009

to nemalo ist sem, ale nevadi 😀

mno tak ako sa teda dohodneme? poslem celu konverzaciu s larionom vejinke alebo terezicke a oni budu s nimi komunikovat.. baby, ktore su imobilne, ostanu v larione, cize aj ewulqa s chlapom..
ja nakecam nejake babule, nech sa so mnou presunu.. a hotovo 😉
uz len cakat, kedy kto vybavi nejaky hotel nablizku, to si ja uz na triko nevezmem.. nehnevajte sa na mna 😝 😀

ewulqa
25. feb 2009

no oki,dakujem teda.

vejinka
25. feb 2009

ja sa dobrovolne zriekam s komunikaciou..s hotelmi lebo som slubila muzovi ze si to nevezmem na triko ale len vam budem pomahat s cim sa bude dat

claudi a preco sa zriekas komunikacie?

vejinka
25. feb 2009

idem koncit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre