Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
17. jún 2010

@eweny ja som tam uz pisala 😉 😉 super, ze ste uz domka.. co to mal Petko nakoniec, uz je dobre?

lenka.pav
17. jún 2010

baby. kedy sa zmenil termin????? az teraz som prisla na to, ze to je teraz!!!!! ja ze je to az buduci vikend!!!!

lenka.pav
17. jún 2010

do kelu, co teraz??? nemozeme prist tento vikend!!! je nejaka nahrada???

winona24
17. jún 2010

babulky,bude to znieť absurdne,ale nejdeme ani my....podvečer sme mali úraz...skončili sme na pohotovosti....vyzerá to tak,že to nie je nič vážne,ale to ukážu najbližšie dva dni.....modlím sa ,aby to bolo všetko OK....

nepýtajte sa ma konkrétne....stále som v šoku a nahnevaná sama na seba....niekedy potom Vám o tom napíšem...keď budem vedieť,že je všetko na 100% OK

čo dodať.....tešila som sa na Vás asi príliš.....užite si stretko v zdraví a pohode....budeme na Vás myslieť....

lenka.pav
17. jún 2010

winon, hlavne nech ste zdravi, posielame pusu a skore zotavenie sa z toho soku

eweny
17. jún 2010

winon ☹

lenka, tak si to poplietla?..asi ta uz claudi informovala, ze sa plati storno z celeho pobytu..takze sa priprav, ze im este budes musiet poslat polovicu penazi..dobre, ze?

eweny
17. jún 2010

claudi, ja neviem..tak prosim ta nahlas, ze nikto za nas nepride a my si uz tam zavolame, nech nam daju cislo uctu a info ohladom toho, peniaze im posleme..keby som bola taky chrapun, tak sa na to vykaslem, ale nechcem aby ste si to za nas odniesli vy, ostatne maminky 😒

eweny
17. jún 2010

a ak by som zajtra nestihala, tak to urobim radsej dnes...

..baby, zelam vam krasne stretko, pekne si to uzite, nech sa deticky krasne spolu vyhraju..budeme na vas mysliet a predstavovat si, ze sme tam s vami..

..velmi ma to mrzi, ze to dopadlo takto, ale neda sa nic robit..hlavne, ze Petko sa z toho tak pekne dostal a dufam, ze nas uz nic take nepostrehne a o rok sa hadam stretneme 🙂

annie13
18. jún 2010

aj my vam zelame krasne stretko plne zazitkov a super pocasie 😉

terezicka
18. jún 2010

Babenky tak my o chvíľku odchádzame z domu, len mňa ešte čaká poradňa na ktorú idem aj s Luckou 😀 Ale poobede sa vidíme, tešíme sa na vás všetkých 😀 😀 😀

kamilka12
18. jún 2010

Ahojte babenky,

prajem Vám krásne stretnutie, nech vám vykukne aj slniečko, nech sa nikomu nič nestane a prídete domov živí a zdraví všetci 😀 Teším sa už teraz na fotky 😉

winona24
18. jún 2010

ahojte.....noc bola OK....aj my želáme krásne stretko....

luciankasebastianko
18. jún 2010

Ahojte snažím sa pobaliť zatil nič moc a prídem asi z velkym kufrom lebo moj stredny je požičany a do malého sa nenapraceme aspon zoberiem viac hračiek 😎
@winona24 to som rada že je natalka o.k 😉 tešíme sa ani neviem kedy vyrazíme muž musi čosi dorobiť ,ale večeru stihneme 😅 dúfam 😠

martinna78
18. jún 2010

ahojteeee....konecne zacinam balit, som sa tu este s palacinkami dnes babrala v kuchyni 😝 pre Sofi k obediku...ale tesila sa, idem dat maleho teraz spinkat a ked zaspi,tak balim, dufam,ze ten moj muz sa dnes dostane z roboty normalne, lebo on je tam furt od nevidim do nevidim,ale urcite dorazime posledni....nevadi...ale vidime sa a tesimeeeeeeeeeeeee
Win drzime palceky,nech je vsetko o.k. skoda,ze nejdete...aj Ew,papa

luciankasebastianko
20. jún 2010

ahojte stretko uspešne zdolané 😀 teším sa že som vás spoznala osobne aj váše deturence zlatučké 😎

claudinka
autor
20. jún 2010

babulky, bolo fajne 😉 som rada, ze som Vas konecne spoznala 😀 a moj muzik urcite tiez 😀 😀 😀 😀 😀

ba80
20. jún 2010

@claudinka 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
autor
21. jún 2010

sa ma vcera pytal, kedy ideme zase 😀 😀

ba80
21. jún 2010

no vidis to.... 😉 😀

ka3n
21. jún 2010

claudi 🙂)

baby bolo vazne bombovo...

estella
21. jún 2010

claudi no to by ani nebolo ono keby toj muzik nesiel nabuduce...keby tam nebol ani si nezaplavam... 😀 😀

fakt bolo supeeeeer uz teraz sa tesim na dalsie stretko...ja som s atrsoku aj obavala ze v sobotu budeme musite ist domov kvoli tej Maximovej teplote ale nastastie uz rano mu nebolo nic...este ze ma Andrejka zachranila s homeo... 😉

winona24
17. jan 2011

znovu otváram tému stretko....posielala som IPčky.....buď mi pošlite odpoveď alebo sa rovno zapíšte do tabuľky..... 😉 😉

winona24
17. jan 2011

presunuté sem!!!!!!!!!!!!!!

andrejka1974
24. máj 2011

@winona24 a nestretli by sme sa radsej na nejakom ihrisku len tak vonku ja som z bratislavy

wewe22
21. jún 2012

ahojte este som na vasej teme nebola ale mam tiez bambulu so septembra 2008 mozem sa pridat a sem tam nieco napisat?

apartman
7. mar 2013

@claudinka ahoj, aby by sme sa mohli registrovat, zaradit do skupiny septembroviek 2008? dakujem za odpoved alena

claudinka
autor
20. máj 2013

@apartman Ahoj Alenka. A odkial si? Mas iba jedneho chalaniska?
Do temy uz asi nove tvare nedavame, vzhladom na bezpecnost.. skusim sa opytat bab..

apartman
20. máj 2013

@claudinka
@claudinka ahoj....som z kremnice......ano mam jedneho synceka.....

luciankasebastianko
21. máj 2013

ja som za

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre