Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

eweny
18. jún 2009

jaj tak, jasne..ja len tak som sa opytala, lebo mi muzik hovoril, ze sme mali ist do apartmanu..ze by sme zan zaplatili..tak ma napadlo, ze ci by sa teda rony nechcela vymenit, aby tolko neplatila, ale kedze je jednotna cena, tak nic 🙂

eweny
18. jún 2009

no a beriete si aj tie rychlovarne kanvice?

anickaajanko
18. jún 2009

no ak bude na apartmane tak nie tam je aj chladnicka aj kanvica aj mikrovlka tusim
ale ak pojdem do tej Matkinej tak asi ano, ako mu spravim kasu?
davas kasu?

anickaajanko
18. jún 2009

a teraz ked mu ide siesty zubok aby nebudil malu sariku
lieky aby som nezabudla, teplomer....

eweny
18. jún 2009

anicka, no ja musim brat urcite, vsak mliecko musim robit a kasu tiez..este aby som nezabudla termosku, aj v noci totiz este papame..

anickaajanko
18. jún 2009

ja kojim takze to nie,ale kvoli kasi mi vecer treba a este ohrievacku na prikrmy a tie prikrmy sa bez chladnicky nemozu pokazit, mam tu termotasku ale to asi vela nezdrzi
eweny kade idete, ziar je blizko k Zv

eweny
18. jún 2009

anicka, veru blizko to je..my ideme na BB a Podbrezovu, ci ako mi to ten muzik povedal..ja ohrievacku nemam, takze budem ohrievat v hrnci v horucej vode 🙂 a s prikrmami som to vyriesila tak, ze som mu uvarila, dala do poharikov a sterilizovala, takze sa mi to pokazit nemoze..Petko mi nechce hotove prikrmy, takze som nemala ine riesenie..a ostatne beriem vyzivky, pudincek a to nemusi byt v chlade..

anickaajanko
18. jún 2009

aj ja som chcela ist na Podbrezovu ale svagor mi vravel ze je tam velmi rozbita cesta tak radzej idem Donovaly--Ruzomberok

eweny
18. jún 2009

ano?..to poviem muzikovi a uvidime teda kadial pojdeme..no nic idem ja spat..unava ma mori..zajtra musim vsetko pobalit a hlavne na nic nezabudnut..

anickaajanko
18. jún 2009

detto, dobru noc, sladko spinkajte aj ja uz idem

martinna78
19. jún 2009

dobre ranko
Anicka nejdeme urcite, Maximko je dost soplavy, aj ked nema teplotu, ale aj tak,nemozem riskovat,ze nakazime ostatne deticky, to by ste z nas radost nemali....a este k tomu ani manzel sa neciti dobre, on je na antibiotikach, no proste smola,ale stavaju sa aj horsie veci, verim,ze sa vam tam bude pacit a coskoro sa vidime na dalsom stretku, verim,ze to nebude posledne stretko

tak vam prajem krasny,prijemny a nicim neruseny pobyt, uzite si to, hlavne aby ste mali dobre pocasicko, budem na vas mysliet a tesim sa na vase fotky 🙂

vejinka
19. jún 2009

no baby taky detail rony ide sama..teda otec ju len privezie... 😔

dadadulka
19. jún 2009

dievčence príjemné a veselé stretko prajeme 🙂 😉

vejinka
19. jún 2009

no dufam ze sa mi podari zohnat nahradnicku za martinu...ach lebo sa bojim ci by jej peniaze vratili..kedze storno polatky su nehumanne 😔

miriam24
19. jún 2009

Ahojte .. jooj Mati to mi je luto ze nejdete .. dufam ze budete skoro zdravi ...

Veji .. no neviem neviem ... ci Mata o tie peniaze neprisla ... 😒

martinna78
19. jún 2009

veji netrap sa s mojou zalohou, svet sa nezruti, co uz narobime, este ak by akceptovali potvrdenie od lekarky, ze maly je chory.....ale to by som mohla az buduci tyzden mat
mrzi ma,ze som vam to skomplikovala, ale musite ma chapat, to by bolo moc na maleho takato cesta,lebo fakt nie je vo svojej kozi a aj voci vasim detusom

vejinka
19. jún 2009

miriam ja to nevzdavam...uz aj na fb som napisala keby niektora baba prejavila zaujem ako nahradnicka..teda ziadna nahradnicka isla by a basta a oni dve by si to potom vratili jedna druhej peniazky 😉

winona24
19. jún 2009

matka škoda....tešili sme sa na Vás....nabudúce....alebo ked sa pojdeme kúpať do senca tak sa zastavíme 😉

SKORÉ UZDRAVENIE 😉

vejinka
19. jún 2009

martina..praveze som na tebavelmi hrda ze si sa nepustila s malym taku dialku a ze neochoreju dlasie deticky..fakt si to velmi vazim a urobim vsetko aby si nestratila ani euro 😉

winona24
19. jún 2009

HĽADÁ SA ĎALŠIA PARŤÁČKA DO LARIONU ======== UVOĽNILO SA MIESTO====================

martinna78
19. jún 2009

win aj ja na vas, ale verim,ze sa stretneme coskoro, budem aj u nasich v Petrzalke v lete pri Drazdiaku....
ani len Senec nie je zly napad...
veji, urcite mas toho dnes vela na praci, si velmi zlata, ale nerob si starosti....

winona24
19. jún 2009

NOOOO SUPER.... 😉 😉 😉 teším sa maťka 😉

martinna78
19. jún 2009

aj ja 🙂

vejinka
19. jún 2009

uvidime ci sa nam podari niekoho zohnat 😉

vejinka
19. jún 2009

martina zalezi mi na tom ..viem ze si sa tesila.. ☹ ak sa do deviatej nikto neozve napisem mojej segre ci by sla s detmi...

eweny
19. jún 2009

Veji,tak to pochybujem takto na poslednu chvilu..

martinna78
19. jún 2009

Veji velmi si to aj ja cenim, si fakt zlata....

estella
19. jún 2009

Mati joooooj skoda ze nejdete tesila som sa na Maximka.....ale jasne ze zdravie je dolezitejsie...
inak baby ja upozornujem ze Maxim bude kaslat ale on nakazlivy nie je....mame najnovsie krvne testy ktore to dokazuju...on kasle stale tak my by sme potom nemohli chodit nikam...tesime sa na vaaaaaaaaaaaaaaaaas

claudinka
autor
19. jún 2009

hello, preco by sa Matke nemali vratit korunky? vsak sme davali zalohu iba za 40 osob, nie???

vejinka
19. jún 2009

no mozno z toho nieco bde..segra sa nevie rozhodnut...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre