Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ka3n
16. jún 2009

a co som isla na vejinku alebo na niekoho arogantne? opytaj sa vejinky, ja som to s nom pekne slusne riesila a neutocila som na nu..sa jej v klude spytaj..ona ti poviem, ci som sa k nej spravala arogantne..

Si pisala, ze mam maniere a ze ti zo mna stupa adrenalin...takze vidim aspon tvoje sympatie voci mne..

Nic som zle nespravila..vejinka sa pytala, ci este nieco mame, tak som reagovala s nou na toto, sme si to vybavili a teraz je to v poriadku..sa mi ospravedlnila, hoci nemala dovod, bolo to obojstranne nedorozumenie, ktore nam vysvetlila ANICKA a ty si zase iba na mna utocila..

Takze sa prosim ta nabuduce zdrz voci mne komentara a nepis, ze som arogantna, ked na to nemas dovod..ano napisala si svoj nazor, ale utocila si na mna, hoci sme na tom apartmane aj so sisou..len ja to riesim aj za nu, lebo ona nema cas ist na pc..

Takze tymto som s tebou skoncila.

ka3n
16. jún 2009

Vsetko uz na spravnej miere je, mi pisala vejinka.

winona24
16. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale tu nejde len o ten apartmán....ale aj o iné veci....je mi ľúto...ja som na Teba neútočila....a nie som sama toho názoru....nice day

winona24
16. jún 2009

tak je všetko OK...... 😉

ka3n
16. jún 2009

NASTASTIE s tym apartmanom a peniazmi je to vyriesene, islo iba o nedorozumenie... a ja som na nikoho neutocila ti to aj vejinka potvrdi, ze pekne slusne sme to spolu riesili..a aj vyriesili..

win..ked nieco maju ine, nech povedia kazda za seba..Uz druhy krat mam s tebou konflikt, takze ocividne si my dve rozumiet nebudeme, alebo mozn osa to zmeni..ale ved aj take tam musia byt..ja sa tam tesim a tak to aj ostane..

winona24
16. jún 2009

ale ja som netvrdila nič inakšie ako ty píšeš...že je to nedorozumenie....

dobre....možno si nebudeme rozumieť....ale to budeš asi jediná....čo je škoda....

ja sa tiež teším....je veľa dôvodov, tešiť sa..... 😉

kamilka12
16. jún 2009

Keď píšete, že je už všetko ok, vybavené, to mám chápať, že už odpísali?? 😕

Na str. 43 nám tá pani písala mail, kde spomína, že apartmán stojí 73Eur, ale dajú zlavu a bude stát 60Eur. Na ďalšej strane však píše, že ak tam pojdu iba dve mamičky, dajú ho za 30Eur. Takže uvidíme čo odpíšu...bolo by super, ak by dali sumu 33 bez ohľadu na to, kolko ludí tam bude...boli by sme tak všetci spokojní a štastní.

Ale to ešte nenapísali...takže treba čakať...

Ka3n - a ak budú chcieť za apartmán viac, tak čo? Trváš na tom čo si napísala včera večer (z čoho som mimochodom ani ja nespala), že chceš radšej dvojku?? 😕 (aj ked už žiadna nieje?)

kamilka12
16. jún 2009

Ok dievčatá, ideme sa nachystať na poradňu a dúfam, že poobede už nejaký ten mail pošlú a že tam bude napísané to, čo by sme si priali všetky 😉

ka3n
16. jún 2009

kamilka..veji mi pisala mail, ze je to vybavene, takze to tak beriem..ona sa tomu rozumie..a ze sa mi ospravedlnuje, hoci nema za co.
Kamilka a taky isty problem ma aj Silwieta, takze pisem aj v jej mene, som s nou volala, lebo ona na pc teraz nema cas ist..

No a k tebe win, ja sa uz nechcem hadat, obvinovat a co ja viem co..nechcem si kazit den, dovcu a tak...uz sa k tomu nechcem vyjadrovat..no ale asi nebudem jedina, ale budeme min. dve 🙂)

No a bolo to takto ako som uz vela krat pisala..rovnako ja a sisa.

Obidve sme zaplatili za dvojku a mesiac alebo par mesiacov na to sa nas claudi pytala, ze kto sa teda dobrovolne podujme na apartman, tak sme sa teda prihlasili my dve..nevyhoda bola iba v tom, ze tam budete chodit aj vy, ked je tam kanvica, chladnicka a tak..ale nam to nevadilo..takto sme vysli v ustreti a este sme najhorsie.

Mne dosla IP od claudinky, kolko penazi mam zaplatit a tolko som terezke aj zaplatila.

winona24
16. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bavím sa....pre mňa je dôležité,že je kopec báb s ktorými si budem rozumieť...

ka3n
16. jún 2009

ok, win to je jasne dolezite pre kazdeho..len nechapem, tu prvu cast vety..

winona24
16. jún 2009

ja som nepochopila poslednú časť tvojej....myslím......

ka3n
16. jún 2009

to ze mi dosla IP od claudinky? no vtedy ked sa platilo tak tusim claudinka rozposielala IP, ze kto ma kolko zaplatit, tam bola suma a tu som zaplatila.

Mne to skor pripada akokeby si sa na mne smiala..

winona24
16. jún 2009

nie nie nie....nechajme to už tak...to je stále dookola to isté.... 😅 😅 😀 😀 želám pekný deň....

ka3n
16. jún 2009

win, som ti chcela napisat to iste..by sme tu takto sedeli do vecera, urazali jedna druhu a to nechcem a ani na to nemam cas...takze kasli uz na to.

Mam toho vela, idem varit, zehlit, prat..upratovat..zajtra idem k mame, vo stvrtok do TT, takze musim pomaly aj balit..lebo my tam potom este do nedele dalsej ostavame.

silwietta
16. jún 2009

ahojte,

baby ak sa ja dobre pamatam, tak este claudinka pisala ze kazdy platime rovnaku sumu aby neboli niektori "potrestani" za to ze sa im neusla normalna izba a budu byvat v trojke alebo v apartmane... vtedy som si este myslela ze budem na normalnej dvojkovej izbe a pripadalo mi to fer...

a myslim, ze sme dostali cenu za cely penzion, ktora sa delila poctom ludi... a tie ine ceny ktore tam vznikaju (a boli aj v tom maliku od pani z larionu spomenute) su pre tych, ktori tam budu skor alebo neskor a teda budu platit tieto noci navyse mimo rozpoctu ktory bol pre nas ako skupinu....

ka3n
16. jún 2009

silwi ja sa uz k tomu nebudem vyjadrovat, zbytocne sa tu s niekym potom hadam..len ma mrzi ,ze som si s win skocila do vlasov a to fakt..a kvoli takejto blbosti...
sisa, prosim bud na nete a sleduj to radsej ty.dakujem.

no a ked sme riesili tie apartmany tak je to to tu na str. 77 a 78, ked sa hladali dobrovolnicky.

winona24
16. jún 2009

ka3n s nikým si si neskočila do vlasov... 😉

ka3n
16. jún 2009

win, ok.

vejinka
16. jún 2009

zienky moje...tak mail este ziadny neprisiel potom sa mozeme hadat a bit sa 😀 ale nie teraz vazne..ja len dufam ze vsetky peniaze budu sediet a bdue to v poriadku...lebo tato noc mi stacila..som ani oka nezazmurila a muz len skonstatoval ze nech ma uz nikdy nenapadne si nieco brat na starost 😔 takze xce to klid a nohy v teple 😀 uvidim co odpise ak teda dnes odpise bude to najlepsie ..sa cudujem ze este neodpisala ved teraz sme prvorade my 😒

vejinka
16. jún 2009

ale beriem to tak ze je teraz cas obeda..a mozno obeduje cize jej este nebudem volat ak nenapise do 16. tak brnknem

ka3n win kocky moje draheee uz sa nehnevajte sa seba...vsetko je to moja vina...fakt som asi "divna" 😅

vejinka
16. jún 2009

alebo rata kolko to valstne mame zaplatit..a mohla by sa seknut samozrejme v nas prospech 😀

vejinka
16. jún 2009

a dnes som balila..nieje toho vela ale len najnutnejsie..a voslo sa mi to do ruksaku muz ma pochvali ked pride z prace 😀

vejinka
16. jún 2009

ozaj co sa tyka pocaska..tak hlasia sice dazd ale hovadsky teplo..teda co sa tyka piatka..v sobotu ma byt uz chladnejsie a v nedelu najhladnejsie 😔 predpokladam ze pod 20 sa to nedostane..takze klud dobre bude a taky letny dazd nemoze byt zly 😅 v kazdom pripade si nabalte ponozky keby sme zmokli na nejakej prechadzke.. 😀

babuci
16. jún 2009

baby ahojte. a claudi nejde? to je mi novinka. kedy sa tak rozhodla?

este otazka.
aky mame program na sobotu a nedelu?

luci
16. jún 2009

tu su 3 foto izby....nekvalitne...je to izba 211 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

anickaajanko
16. jún 2009

Ka3n tak vy to mate predlzene ? wow aj ja by som sla s muzom na cely tyzden ale on pride az skoro o 2 fnuk
Veji este nepisali, ked budu proti ja mam cislo na manazera ja sa s nim vyvadim 😀 a bude apartman zadara

anickaajanko
16. jún 2009

luci peknucke mne sa to lubi
Veji no tak to ta obdivujem do vaku 😀 a PRESTAN SA OBVINOVAT NIC NIEJE TVOJA VINA
vsetko sa da vydiskutovat a bude to o.k.

miriam24
16. jún 2009

luci .. ta izba vyzera v pohode .. a tv je na kazdej izbe? a kde ste boli celu sobotu? daj typ 😉

Babu .. kedze to pocasie hlasia take vselijake tak si myslim ze ten program doriesime na mieste podla pocasia .. ale viac menej sme chceli byt tak nejak v okoli .. teda nepostrehla som ze by sa dohodol nejaky pevny plan ..

anickaajanko
16. jún 2009

miriamka zatial ziadny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre