Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
21. mar 2010

ok babulky, takze snad uz teraz vsetky zaplatite, napisala som Vam aj tu na konovi aj na fb 😉

terezicka
22. mar 2010

Kamilka peniažky prišli krátko po polnoci 🙂

eweny
22. mar 2010

terezicka, prave som odoslala peniazky 🙂 poprosim potom potvrdit..dakujem : 🙂

miriam24
22. mar 2010

Ahojte .. tak citam ze uz vela z nas zaplatilo .. sa tesiiim na jun 😉

terezicka
22. mar 2010

Eweny peniažky prišli v poriadku

terezicka
22. mar 2010

Perlab aj od teba už prišli peniažky

perlab
23. mar 2010

ok

terezicka
24. mar 2010

Takže Ba80, Estella, Mišík, Ingrid - peniažky prišli.

terezicka
24. mar 2010

Inak baby máme pokazený pc, teraz som u našich tak píšem od nich. Možno v piatok už bude hotový tak ak medzitým prídu nejaké peniažky dám vám to vedieť najskôr v piatok. Ak sa to nepodarí tak v sobotu určite. Tak sa prosím nehnevajte ak vám nedám vedieť hneď ako prídu. Dnes do večer budem na nete ale určite

claudinka
autor
24. mar 2010

Terez jasnacka 😉 daj potom vediet, kto nezaplatil.. aby sme mohli zaciatkom aprila mu to vsetko poslat 😉

martinna78
26. mar 2010

Ahojte, po sto rokoch som sem nakukla, ja som dnes vkladala v hotovosti Terka peniazky, tak sa nehnevajte babulky,ze som sa jeden dnik zmeskala, ale su tam 😉 Tento mesiac sme mali nejaky narocny na vydavky,este aj Sofinke skolu prirodu sme platili, tak snad ten jeden dnicek nevadi,papapa
p.s. Terka poslala som ti aj spravu ale cez FB 🙂

terezicka
26. mar 2010

Ahojte, takže prišli peniažky od Martinna78, Sjuzocka, Lenka.pav
stále nám nejde net doma, teda pc je pokazený, teraz som u našich ale snáď to cez víkend spojazdníme už nejako...

terezicka
1. apr 2010

Záloha zaplatená 🙂

luciankasebastianko
2. apr 2010

ahojte super Terez už sa teším 😀

ka3n
3. apr 2010

parada 🙂

terezicka
5. apr 2010

A máme aj potvrdenie od pána riaditeľa že peniažky majú na účte 🙂

claudinka
autor
5. apr 2010

tesime sa 😵 😵 😵 😵 tak uz len pevne dufat, ze sa vidime v takej zostave, ako sme sa poprihlasovali 😀 penziu budeme teda riesit neskor 😉

zanin
6. apr 2010

A este aby pocasie prialo 😀 .

miriam24
8. apr 2010

Cafte .. no dufam ze pocasie vyjde lepsie ako pred rokom .. dufam ze bude super ... tesiiiime sa 🙂

terezicka
8. apr 2010

Ja sa už tiež teším, snáď počasie bude lepšie ako vlani. ...
Claudi mali by sme sa dohodnúť kedy začneme debatovať o tej strave a tak...Myslím že ale začiatkom júna by to mohlo stačiť

claudinka
autor
9. apr 2010

moze byt 😵 😵 dame to tak, ze koncom maja rozpisem ip-cky vsetkym a zaciatkom juna sa nahlasia penzie 🙂

ka3n
12. apr 2010

júúj baby ja sa uz tak tešim...fakt hlavne to počko.

terezicka
13. apr 2010

My sa tiež tešíme, dúfam že penzión, strava a aj počasie bude lepšie ako vlani 😅

kamilka12
14. apr 2010

No dievčence, ja sa tiež už veeeľmi teším ale zároveň som trochu smutná, lebo som sa včera dozvedela, že práve vtedy je u nás (na Kyneku-blízko NR) Guláš cup 2010...to býva každý rok taká súťaž vo varení guláša a môj svokor sa tam vačšinou hlási a varí sa kotlíkový guláš... Naposledy sme sa zúčastnili, ked som bola ešte tehulka a veeelmi som sa na to už tešila, že ked už bude drobec na svete, že pojdeme aj s ním...býva to do neskorej noci, ohnostroj a tak...tancuje sa na ihrisku..no proste super nálada 🙂 A vraj teraz to má byt v tú sobotu, ked ideme na stretko...ale tak pri najhoršom by sme si v sobotu večer odbehli alebo čo..ved to máme kúsok...uvidím ešte ako to spravíme 😒 Minulý rok to bolo tiež ked sme boli na stretku, ale to mi ľúto nebolo, lebo to v Nitre lialo celý víkend, takže to by sme aj tak nešli....

claudinka
autor
14. apr 2010

kamil sak odbehnete a hotovo 😵

kamilka12
14. apr 2010

Veď hej, jasné 🙂 , len mi je to ľúto, že sa nebudeme venovať stretku naplno...v sobotu je jediný deň, kedy sme tam všetci celý deň, od rána až do večera..a určite bude aj žúrka pre drobcov..ale šak nejak to vymyslíme 😉

claudinka
autor
15. apr 2010

vsetko sa da, len treba chciet 😀 😀 a mysliet 😀

kamilka12
15. apr 2010

no nie všetko.. Na dvoch miestach naraz neviem byt.. 😀

Možno bude v sobotu večer pršat a bude po probléme, aspoň sa budeme naplno venovať stretku 😉

luciankasebastianko
21. apr 2010

kamilka neboj ved guláš navarime aj my ked každá dochutí lepší na svete niet 😀

claudinka
autor
22. apr 2010

luci to si pekne povedala 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre