Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

terezicka
8. jún 2010

Kamilka hlavne nech sa Martinko rýchlo uzdraví, to mu veľmi prajeme

kamilka12
8. jún 2010

ďakujem baby ;)

claudinka
autor
8. jún 2010

Dobrý deň,

ďakujeme za správu, zasielame odpovede na otázky:

- dospelí - potrebujeme údaje všetkých zúčastnených osôb
- nás sa našťastie povodne vyhli, mali by ste sa bez problémov ku nám dostať
- na izby sa dá ubytovať po 14:00 hodine, v deň odchodu sa izby uvolňujú
do 10:00 hod.
- raňajky sú švédske stoly
- večeru aj obedy budete mať jednotné menu servírované - polievka + hlavné jedlo
- raňajky sa servírujú od 08 - 09:00 hod, obed sa podáva od 12 - 13:00 hodiny
a večera od 19 - 20:00 hodiny
- pre detičky p. Javorčekovej vieme zabezpečiť požadovanú stravu
- požiadali by sme Vás touto cestou o počty na stravu:
- piatok - večera
- sobota - raňajky, obed, večera
- nedeľa - raňajky resp. obed ak budete mať záujem

Ďakujeme za skorú odpoveď, so srdečným pozdravom

Marci Ľuboš - riaditeľ penzionu

misik
9. jún 2010

Kamil, to je skoda, uz sme sa tesili na prihody tvojho manzela 😀 . Pocula som, ze ste isli do Dvorov, dufam, ze ste spokojni a ze sa Martinko rychlo uzdravi. My sme na diete a liecbe uz 4 mesiace a poviem ti, ze je to vyrazna zmena. Buduci tyzden ideme akurat na kontrolu tak som hrozne zvedava. Keby si potrebovala nieco vediet ohladom stravy alebo liekov, kludne napis, uz sa v tom vyborne orientujem. Drzte sa!

kamilka12
9. jún 2010

misik - dakujem že si mi to napísala 😉 Ja som v tom trochu zmetená...zatiaľ...ak niečo nebudem vedieť, určite sa ti ozvem 😉

rony253
13. jún 2010

Kamilka, tak len sa pekne liecte, co mu vlastne zistili s tym kakanim a jaka liecka a peco je vysypaný, nejako som to tu nepostrehla o co ide? Ak budes mat chut a cas tak napis.
inak ako to je, ked niekto nedojde na stretko co sa tam vlastne plati ci ako to bolo a ako s tou zalohou ta prepada ci ako to je.
dakujem za odpoved

claudinka
autor
13. jún 2010

Storno poplatky- 100% - 7 až 0 dní pred nástupom za ubytovanie
60% - 28 až 8 dní
40% - 39 až 29 dní
20% - 56 až 40 dní pred nástupom z ubytovania.

rony253
13. jún 2010

to akoze 100% z tej zalohy, alebo z celkovej sumy okrem jedla pre dve osoby. to znamena, ze sme zaplatili 27 euro zalohu takze este raz treba zaplatit 27? ci ako?
Len sa pytam, lebo sa moze hocico stat, nech je clovek pripravený.

ka3n
13. jún 2010

.hej hej rony, tiez som bola na to zvedava..velmi dobru otazocku si polozila..tak ako je to???

claudinka
autor
14. jún 2010

storno poplatok sa plati samozrejme zo zalohy 😉 teda aspon si myslim, vobec mi nenapadlo, ze by to mohlo byt z celkovej sumy pobytu, kedze sme platili iba zalohu

miriam24
14. jún 2010

Baby a kedy planujete prichod v piatok? my vystartujeme ked sa maly zobudi .. takze tam budeme cca medzi 15-16

kamilka12
14. jún 2010

rony - malému zistili alergiu na mlieko, má problém s enzýmami čo štiepia cukry a s laktozou..ja to neviem tak odborne vysvetliť, ale máme teraz nasadenú dosť prísnu dietu...žiadne cukry, žiadne mlieko, iba mliečne výrobky... Telo mu nevie správne stráviť mlieko a preto tie zápchy, ktoré nás už dlho trápia a teraz je už 6ty týždne vysypaný na tele...Tak dúfam, že sa nám čoskoro polepší...

s tými storno poplatkami je to samozrejme tak...že napr. 60% zo sumy, ktorú ste už zaplatili...čiže zo zálohy...

estella
14. jún 2010

ahojte..konecne som sem prisla pozriet....priznavam sa je mi to az trapne ze sme tak malo chodim...ale na stretko sa strasne tesim verim ze pocasie bude dobre...
kamilka jemi luto ze nejdete ale chapem vas...ja verim ze Martinko sa z toho dostane tak rychlo ako sa dostal aj Maxim..my sme boli teraz u maminy a bola tam kamoska z Prahy ktora ho videla v zime a a teraz nechapala ze to je ine dieta ani raz nezakasle a ani sople nema.....
claudi vecer ti pisem ip alebo spravu cez Fb...
baby strasne sa tesim na vas...

slavica2
14. jún 2010

ahojte babeny, strasne sa na Vas na a na Vase pokladiky tesime 🙂 prideme tak okolo 19h 🙂

annie13
14. jún 2010

boze ja vam tak zavidim kedy to vlastne idete?
to nebude nik ani na MK ani na FB co ja budem robit 😀

winona24
14. jún 2010

babulky my Vás na 99% prídeme v sobotu kuk.....ale dúfam že nebude pršať....predpoveď vôbec nie priaznivá.... ☹ ☹

ka3n
14. jún 2010

win cakame ta, mužik bude šoférovať a my dáme pár stričkov 🙂)

winona24
14. jún 2010

@ka3n tak tomu ver....nemá na výber,keďže ja som nešofér 😀 😀

ka3n
14. jún 2010

.ty si uplny nesofer?? ..ja ani vodičák nemám, takže možemi piť koľko vládzem 🙂)

winona24
14. jún 2010

no tak som to myslela,že nemám vodičák.... 😉 😉

ka3n
14. jún 2010

..win tak sme na tom dve...🙂 takže sa už na teba teším a pripijeme si na tie nešoférky 🙂

zuzana1710
14. jún 2010

minuly tyzden tam v tom penz.iveta bola kamoska z novembroviek.,.mali tam tiez stretko a chvalila si,ze parada..a spominali aj vas,ze o tyzden pride dalsia nadielka z kona ;o)))tak si to uzite a nech vam vyjde pekne pocasie... 😀

winona24
15. jún 2010

@ka3n sedí vec..... 😉 😉 😉

winona24
15. jún 2010

@claudinka eweny určite nejdú na stretko...sú v nemocke.... ☹

terezicka
15. jún 2010

Ahojte, no my sa tiež veľmi tešíme na vás všetky, nestíham sem veľmi písať, ale určite prídeme - zatiaľ sme zdraví tak pevne verím že to tak aj ostane. A okrem toho zo stretka máme naplánovaných zopár výletov tak sa tešíme o to viac 😀

slavica2
15. jún 2010

ahojte babeny, som dnes pozerala kupalisko aj solnu jaskynu vyzera to super, dufam, ze bude pekne pocasie.
Vpripade zleho pocasia, myslite ze nam uvolnia nejaku miestnost (co ja viem nejaky salonik) na velku detsku izbicku? myslim, ze som to niekde v ponuke z toho penzionu citala? 🙂

winona24
15. jún 2010

slavic myslím že ten pán písal,že nie je problém....a čo sa týka počasia..mno neviem neviem....mizerný víkend.... 😠 😠 😠

luciankasebastianko
15. jún 2010

ahojte baby no počko nič moc ale to nevaaaaaaaaaaaa ved tam buder tolko slniečok zlartučkych 😎 a v nedelu je den otcov čo vymaslíme ? 😕

martinna78
15. jún 2010

ahojte...pekny vecer....konecne som aj ja sem nakukla.....
velmi sa tesime na vas aj na pokladiky, aj Sofi sa tesi, my sme zdravi, dufam,ze sa nic neudeje, hlavne aby muz nemusel sluzobne nikam ist...sice v sobotu musi odbehnut, ale to nevadi, my sa s vami urcite nudit nebudeme....Tesime tesime moc moc moc 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre