Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

terezicka
31. mar 2009

A čo teraz s tými čo zataiľ nezaplatili? Teda o Rony vieme že peniaze idú zo zahraničia, takže to rátam že ako keby zaplatila...A čo ostatné? Ešte teda Škrečok mala problém, ona chcela posielať priamo do penziónu ale sa neozvala či poslala alebo ako to je

claudinka
autor
31. mar 2009

asi poslala, som jej posielala cislo uctu.. ale akosi sa neozvala, ci im mam napisat alebo co, tak neviem.. SKRECOK OZVI SA NAM PROSIM TA, ako to budeme riesit..

a to je tusim vsetko, nie?

terezicka
31. mar 2009

Claudi nie, ešte v tabuľke zostáva Ewulq, Babuci, Juročko a tuším aj Tehuľka...
Akurát sa Lucka zobudila, ale keď sa naje tak potom by som poslala tam zálohu môže byť?

claudinka
autor
31. mar 2009

tehulku zatial berieme ako nahradnicku, kedze neni iste, ci pojde.. ewulqa nakoniec nejde a babuci furt nereaguje 😀

claudinka
autor
31. mar 2009

mno a jurocko este co?

terezicka
31. mar 2009

Juročko neviem čo...Len stále nezaplatila...A ani sa neozvala či s tým má nejaký problém, teda aspoň mne nie

terezicka
31. mar 2009

Tak môžem zaplatiť zálohu?

jurocko
31. mar 2009

poslala som ti peniaze terezka..dnes ahoj

terezicka
31. mar 2009

No tak idem vyplatiť zálohu...
Juročko hneď to pozriem ale zálží od banky v ktorej máš ty účet...

terezicka
31. mar 2009

Záloha je zaplatená 🙂 Chcete vidieť aj potvrdenie že peniaze odišli? Môžem si to vytlačiť z môjho účtu, prefotím to a vložím si to do albumu medzi fotky, ak chcete...
Claudi a ty im prosím napíš že dnes sme im poslali zálohu dobre? Do správy som napísala že "Záloha, 19.06.2009 "

claudinka
autor
31. mar 2009

oukej a co s tym skreckom? ta poslala celu sumu alebo iba zalohu alebo ako?

rony tiez zaplatila, mi pisala sms, ze ti posielala terezicka na ucet peniaze, ale ze to potrva 2-3 dni, kym pridu.. ze cestuje, tak mam dat vediet, ze uz cvakla 😉 😉 to pisala davnejsie, ale az teraz som sa dostala ku compu 😀

terezicka
31. mar 2009

Claudi neviem čo spravíme so Škrečkom, ja s ňou veľmi nie som v kontakte ani nemám na ňu žiaden kontakt... A jasné na Rony počkáme, o nej vieme, dopredu avizovala že to bude takto posielať peniaze...

claudinka
autor
1. apr 2009

terezicka takze mam im napisat mail, ze si poslala zalohu za kolko osob?

terezicka
1. apr 2009

Hej Claudi napíš im že z učtu č. 0340686715/0900 im včera odišla na účet záloha 400 euro, nech aspoň takto cez mail potvrdia že peniaze dostali.
A včera mi volala Rony že peniaze sú už na ceste na SK 😉

claudinka
autor
1. apr 2009

ok odoslany mail 😉

terezicka
1. apr 2009

Vďaka, potom daj vedeiť či odpísali

claudinka
autor
1. apr 2009

Dobrý deň

Záloha bola na náš účet prijatá. V prílohe Vám zasielam rozpis izieb.Podelte si to tak ako to bude vyhovovať Vám a potom nám to zašlite.

Poprosím Vás rátajte aj s pánom Leviusom. On si už rezervoval na priamo pre dve osoby.

TO ODPISALI, TYM MYSLIA SKRECKA 😉 😉 😉

terezicka
2. apr 2009

Super super 😀

claudinka
autor
6. apr 2009

halo halo, co tak poriesit stretko az v juni a dat teraz nejake BLAVACKE STRETKO napr. Strkovec, Aupark, Medicka zahrada..? kto sa prida a v tieto pekne dni sa prida?

winona24
6. apr 2009

claudi ja by som sa pridala,ale neviem kedy sa vrátim do BA...a prečo v júni????však ideme v júni na Liptov...alebo mi niečo ušlo???

terezicka
6. apr 2009

No tak sem sa ja nepridám keďže to mám do BA dosť ďaleko 😕

claudinka
autor
6. apr 2009

sak tak som to aj myslela, ze co tak poriesit stretko az v juni - to junovske a dat teraz to blavacke, sak citaj 😀

klaudinka21
6. apr 2009

jeeej to by som sa pridala ja na stretko ale v juny ideme na dovču,od 13 do 27 juna,tak to dako vymyslite blavačky 😀

claudinka
autor
6. apr 2009

som myslela teraz niekedy, najlepsie este v aprili 😵

claudinka
autor
6. apr 2009

klaudi takze nejsi nahradnicka do larionu, ze?

klaudinka21
6. apr 2009

nie som ☹ ale ked raz vyhram miliony eur, tak si dam naraz prerobit byt a pojdeme vsetky na dovolenku 😀 😀

claudinka
autor
6. apr 2009

weeej uz nech to je 😀 😀

klaudinka21
6. apr 2009

aj ja vravim 😀 😀

klaudinka21
6. apr 2009

porobte pekne fotky zo stretnutia na Liptove ci kde to idete a cakam aj krasnu pohladnicuuuuu 😵 😵 😵

miriam24
6. apr 2009

caute ... no sem som uz dlhsie nenakukla ... ako to vyzera s tym stretkom ...? uz zaplatili vsetky ci sa nakoniec uvolni nejake miesto aj pre nahradnicky? dajte mi vediet pleeease 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre