Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

tehulka4
3. feb 2009

zanin, tiez si myslim, ze najskor az za tie 3 roky, aj ked pravdu mas aj v tom, ze ktovie co bude... 😉

ba80
3. feb 2009

tehul, ani velmi nestaci, krmime sa tak 6x za noc... 😠

tehulka4
3. feb 2009

ja sa tiez priklanam najst nieco take kde nemusi byt ani bazen, sauna, solarko a podobne..som toho nazoru ako clkaudinka, radsej si to uzit ako dovolenku na cely tyzden..a tiez si myslim, ze tam bude vela ludi ked maju super ceny..skusme najst este nieco ine..

ba80
3. feb 2009

claudi aky areal, nestaci ti les? 😀

claudinka
autor
3. feb 2009

ba ak tam nejaky nablizku bude, kludneee.. 😀 😀

zuzana1710
3. feb 2009

ja by som velmi chcela ist na stretko,ale si to nemozem dovolit po financnej stranke.ako slob.mamicka nemam ziadne vyhody a obraciam kazdy cent.takze ja vam budem len ticho zavidiet.. ☹ ☹ ☹

claudinka
autor
3. feb 2009

zuzi 😢 ani na jednu noc by sa nedalo?

zuzana1710
3. feb 2009

claudi,mile rada.ale aj ta jedna noc je dost.za to mozem kupit plienky pre malu.a nasi mi este aj pomahaju financne a to by ma zabili keby lietam kazde tade za ich peniaze.mozem byt rada,ze mozem u nich byt aj s malou. ☹ ☹

neboj,keby mam navyse peniazky,tak som prva na zozname.ja mam rada take.bola som uz na vela stretkach. 🙄 ☹

tehulka4
3. feb 2009

baby, ja yb som si celkom vedela predstavit nieco take, ze slusne ubytko, aj nejake iesto na hranie pre deti, myslim nejake hojdacky a tak, pripadne miesto kde by sme si mohli opekat, a kde by sme aj niekde s drobcami mohli ist..nemyslim nejaku horibilnu turu, ale nieco kde by sme sa mohli pejst a nenatrafit na vela aut..

estella
3. feb 2009

baby ja by som tiez isla na stretko...len uvidim ci prave vtedy budu moje deturence ok...lebo prave teraz som tak znechutena ze si neviem ani predstavit zeby som niekam isla.... 😝 😝 😝

tehulka4
3. feb 2009

estell, a co mate doma??

sasasx
3. feb 2009

no tak zeby sme zacali robit tabulky s kym mozno pocitat aspon trocha a co kto preferuje;)
mozno by sme teda mali pohadzat linky, co sa komu paci a zacat vyberat a obvolavat...
claudi beries si na starosti tabulky a aktualizaciu, nech mame nejaky odhad, kolko ludi by teoreticky islo - aby sme vedeli co hladat.
ja mozem pomoct potom s obvolavanim, alebo rozposielanim mailov na vybrane miesta - ci maju volne miesta a terminy.

sasasx
3. feb 2009

inak sa nestacim cudovat ako to tu ficiiiiii;)

claudinka
autor
3. feb 2009

estell dovtedy si to urcite rozmyslis a budes rada, ze pojdes 😉 mam v mobile videjko salvadora v sprche 😉

tehul dobry napad.. s tym opekanim to znie tiez fajn, len decka nam tam asi velmi neobsedia.. to jedine cez den, taky piknik si urobit 😀 😀 v hojdacke nam uz vtedy vydrzia?

claudinka
autor
3. feb 2009

sasasx ani ja 😉 😉 tabulky? jasnacka.. idem na to

miriam24
3. feb 2009

Ahojte ... tak ja by som sa tiez pridala ... minimalne s malym urcite keby drahy nemohol ... ale je to len tak predbezne kedze hned ako sa otepli tak pokracujeme v nadstavbe takze toto leto bude zasa `na malte` 😖 ... takze uvidime ze ako sa bude dat ... ale kazdopadne je to dobry napad 😉

sasasx
3. feb 2009

mne sa ten larion paci, vcera som uz po nom tiez poskulovala...
ten druhy link - penzioniveta sa mi zda velky - kapacita 200 lozok

estella
3. feb 2009

tehul...ja chripku...Maxim sople a kasel..a Stella je najlepsia ta ma ovcie kiahne...

claudi aj ja chceeeeeeeem Salvadora v sprchaaaaaaaa.... 😀 😀 😀 😀

tehulka4
3. feb 2009

claudi, no to by uz deti mohli mat 8-9 mesiacikov, takze to uz budu mozno taky lezuni alebo prve nesmele kroky za maminu ruku a sediet budu uz urcite...ja len ez vytrepat sa na izbu pripadne do bazena je fajn,a le dlhos a tam obsediet neda...

tehulka4
3. feb 2009

estell, claudinka...aj ajchcem hocijakeho chlapa v sprche... 😀 😝

jurocko
3. feb 2009

ja sa tiez prikladam,ze nemusi byt sauna bazen,a hocico ine,ide o to aby sme sa stretli,vykecali,a oddychli ja sa tiez priklanam k claudike

tehulka4
3. feb 2009

baby, ved enjde o to aby sme amli nejaky luxusny vikend, kde sa pomaly ani nestretneme, lebo budete mat anplanovane bazeny, sauny, masaze a ine wellness hovadiny..ide o to aby sme skratka boli spolu...

claudinka
autor
3. feb 2009

co mam vsetko do tabulky dat?
mam tam ze: nick, pocet osob, vhodny termin, poziadavky, ponuka (link)

miriam24
3. feb 2009

ozaj teraz ma napadlo ... ze co keby sa to stretko spravilo v septembri ... takze by sme mohli spravit taku velku spolocnu oslavu pre nase septembrove deturence? a co som pozerala ten penzion Larion tak od 1.9 je to mimo sezona a vychadza to aj lacnejsie ...

tehulka4
3. feb 2009

no september by bola podla mna dobra myslienka,a le neverim ez yb sme sa na niektory vikedn trafili, lebo to budu mat deti 1 rokj a toa si kazdy bdueme chciet oslavovat doma so svojimi rodinami..teda ja urcite..a dalsia vec je ze v septembri nemusi byt aj pekne pocasie..

claudinka
autor
3. feb 2009

myslim si, ze ja by som kludne vedela oslavovat drobcove narodky aj na chate.. aj tak si to este uvedomovat nebude.. 🙂

tehulka4
3. feb 2009

inak aj ten penzin iveta neni zly..a kde to vlastne ej?

sasasx
3. feb 2009

claudi do tabulky by som este rozdelila osoby na babatka a ine deti, ktore uz potrebuju lozko, resp. nemaju pobyt zdarma - ak by niektore baby sli aj s ostatnymi prirastkami, a este by som doplnila pocet noci - ak chce niekto iba na 1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre