Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

jurocko
3. feb 2009

a kto to navrhol?

eweny
3. feb 2009

teraz to docitavam..hmm, vy ste sa rozhodli pre oktober?..ale to uz nebude vonku take pekne pocasie a aj dni su chladnejsie a dazdivejsie a ak by aj bolo, tak na Liptove je urcite chladnejsie..

bubinko83
3. feb 2009

inak ani mne sa ten termin moc nepozdava.Ved už bude zima,Nebolo by lepšie niekedy v auguste? 😅

babuci
3. feb 2009

baby ved to dajme na jul a hotovo. to bude teplucko urcite a ani dazd v july nebyva... co vy na to??

sasasx
3. feb 2009

no tak to musime chytro zmenit a nenechavat na oktober, ked by si napr. ty jurocko neprisla - myslim, ze ty a claudi ste boli iniciatorkami stretka - tak by bola blbost, aby si kvoli terminu nesla

sasasx
3. feb 2009

ja som za mimosezonu - t.j. mimo prazdnin, to bude vsade plno, ale sla by som skor pred prazdninami ako po nich
a vzniklo to tak, ze by bolo mozno fajn, keby drobci uz robili prve kroky

babuci
3. feb 2009

sasi ale ved vobec nejde o to aby uz deti chodili. tak ci tak ich take male budeme viac nosit na rukach ci v kocikoch.
ja som aj za maj ci jun, ale podla mna ani jul nie je zly.

bubinko83
3. feb 2009

aj ja myslim,že jul by bol lepši ako oktober.Aspon počasie sa da čakat krajšie.A to strtko je aj mužikmi?

sasasx
3. feb 2009

babu, ja som len chcela vysvetlit ako vznikol oktober...;) mne je v podstate jedno, ci budu chodit, alebo nie, lebo tak ci tak ich bude treba nahanat a ustrazit

ja mam tiez v preferenciach maj/jun;) mne sa jul/august nepaci kvoli sezonnosti, resp. kvoli tomu, ze mam pocit, ze bude problem zhanat volne miesta (viem o com hovorim, 10 rokov som organizovala tabory,sustredenia a to bolo zhanania...;)

bubinko - stretko je aj s muzikmi, teda ak presvedcis a bude moct;)

gladriel
3. feb 2009

ahojte kocky ja urcite nie bo muz ma ist na operaciu a aj tak sa moc nepozname ale dik

momoyka
3. feb 2009

ahojte,
ja by som tiez bola za skorsi termin asi, leto mame radi, ked sa da byt vonku.... len tak nalahko....

inak, a vychod nezorganizuje nejake ministretko? dame sa zahanbit zapadom?

kamilka12
4. feb 2009

ahojte,

s nápadom íst v októbri som prišla ja...myslela som prvý októbrový víkend a to by pekne ešte mohlo byt...ale tiež som napísala že milujem leto a jar, takže ak sa vačšina zhodne na trebárs máji, tak pojdeme aj vtedy...to bol iba ako nápade
Október som navrhla preto, lebo deti už budú behat, no v máji budú mat 8 mesiacov (niektorým bude končiť 7 mesiac) a v tom prípade je tam pre mna muž nevyhnutný, ani si to neviem predstavit bez neho..lebo nemám síl 3 dni pestovať 10kg. Doma keď nevládzem pestovať by som ho dala do stoličky na papanie, do ohrádky, do chodítka, do lehátka, doma ho mám ako zabavit, ale tam to bude iba o pestovaní a kočíkovaní aj to vtedy ked mi v kočíku bude chciet byť. Tiež bude každé bábo ešte inak spávat, v iných intervaloch, ale to možno aj ked budú mat rok...to je asi jedno, aj s príkrmami to bude veselé. Iba som chcela, aby sa to tam hemžilo maličkými behajúcimi detičkami... Ale jasné, keď to vačšine vyhovovat nebude, tak sa pojde skor
😉

Inak neni som si istá či v máji je ktovieako teplo...

claudinka
autor
4. feb 2009

ja sa prisposobim, kludne aj maj-jun-jul 😉 😉

claudinka
autor
4. feb 2009

a tiez som skor za mimosezonu.. a za nejaky penzion, naco hotel 🙂

evitkamalicka
4. feb 2009

mne najviac vyhovuje ten oktober alebo jul, august

claudinka
autor
4. feb 2009

tak spravime jedno teraz v lete a druhe v oktobri 😉 😉

claudinka
autor
4. feb 2009

lebo takto sa nikdy nedohodneme 😀 tak pojde, kto chce a hotovo.. niektorym vyhovuje iba oktober a niektorym teraz leto.. a niektorym oboje.. tak podme teraz aj potom 🙂

winona24
4. feb 2009

no ja som sa k Vám ešte poriadne nedostala..a tiež si myslím ,že október je neskoro...čo ak bude chladný a upršaný??? to je škoda..treba vtedy keď je predpoklad že bude teplo...od mája ...napr.

jurocko
4. feb 2009

večšinouz co som citala tak kazdy chce v lete len par je čo oktober,ale je fakt pravda,oktober uprsany chladno,tu obleikat,zobliekat,este sa nam deti prechladia a tak leto nohavice,natelnik alebo ked bude teplo tak kratasky,tricko stale lespie ako jesen..ale ako chcete

claudinka
autor
4. feb 2009

taaaaakze by bolo dobre najprv pozistovat, kde maju co volne v juni-juli..

winona24
4. feb 2009

http://www.horecliptov.sk/
http://www.jurikaliptov.sk/ ináč tieto penziony vyzerajú dobre

winona24
4. feb 2009

ten hotel mi už príde drahý....môj názor

winona24
4. feb 2009

http://www.villabetula.sk/m.php

tu som bola osobne...príjemné prostredie,rodinná atmoška,na skok od aquaparku...

winona24
4. feb 2009

hmmm...ale tiež nie lacné.... 😀 😀 😀 ja som tam bola služobne 😀 😀 😀

winona24
4. feb 2009

http://www.hotelkaskady.com/sk/index.php

toto myslela rony...ale to je taktiež drahé...i keď super

sasasx
4. feb 2009

skusme sa dohodnut najprv na lokalite, aby sme vedeli co hladat - liptov, orava, bojnice? alebo viac na vychode - slovensky raj?

jurocko
4. feb 2009

ano sasaxs dohodnut
---kraj kde sa stretneme
---mesiac ze ked tam zavolam aby mi vedeli povedat ci maju volne
---a hlavne dohodnut termin uzavierky kedy treba nahlasit pocet osob a hlane to kazdy pojde,treba sa dohodnut ze kedy to uzatvarame myslim mesiac
mohli by sme sa dohodnut naspr.do zaciatka marca?alebo nvrhnite vy?hm?

claudinka
autor
4. feb 2009

ja som vo vsetkom za 🙂 a prisposobim sa..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre