Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
22. feb 2009

tak budu vsetky bez stravovania a hotovo 😀 😀 😀

bubinko83
22. feb 2009

a ako to vypada zo stravou? Nejako to tu zanedbavam 😝

claudinka
autor
22. feb 2009

nehovorim? 😀 😀

claudinka
autor
22. feb 2009

napisala do mailu, ze staci zaciatkom tyzdna nahlasit, kolko plnych penzii a kolko polpenzii..
a vejinka skonstatovala, ze by bolo dobre to spolu zaplatit s ubytkom terezicke..

vejinka
22. feb 2009

co uz...budme radi ze ans to tak chytilo apsom zopar 🙂))

claudinka
autor
22. feb 2009

cize nie az v juni, ale teraz do konca februara..

vejus to sa podla mna vobec nestihne..
nech poslu najprv vsetci ubytko, aj to bude podla mna problem vsetkych dovtedy zohnat.. alebo proste napiseme vsetkym, nech si to vyrataju, teda ja to vyratam a rozposlem, kolko ich co vyjde a potom nech to terezicke teda poslu do konca mesiaca.. a hotovo

vejinka
22. feb 2009

boze ja neviem pisat uplne poprehadzvane pismenkaaa

vejinka
22. feb 2009

claudi ale hadam si to pochopila..si predstav keby sme mali sklerozu tak to vybavuje dva roky..lebo kazdy den by sme zabudli co sme vlastne den predtym vybavili 🙂))

vejinka
22. feb 2009

nooooo podla mna treba napisat kazdej zocastnenej ipcku kde bude napisane ze ak to do urcite terminu nezaplati..tak nikam nejde a beru sa tym padom nahradnici...neviem co ti odpisu na mail z larionu kedy xcu mat vyplatene vsetko..nielen zalohu ale v kazdom pripade kto nezaplati nejde...cize nestaci len zalohu poslat ale pekne celu sumu ktoru im ty vyratas..🙂 a nech do konca mesiaca uplne zavezne napisu do tabulky ci xcu pol alebo plnu penziu...ak to tam nebude tiez nepojdu lebo ty tym padom nebudes vediet ako im to mas poratat..dufam ze som to napisala dost jasne 🙂

vejinka
22. feb 2009

maju nato viac ako tyzden..aj tie baby ktore sem chodia raz do tyzdna to musia vidiet takze tym padom to bude ich vina ak nezaspatia lebo maju dost casu na zaplatenie...a v prvom rade na nahlasenie pol alebo plnej penzie...budem tu tabulku davat tak casto ako sa len bude dat aby to tu kazda videla ...🙂

vejinka
22. feb 2009

budem avizovat kazdy den ...vela krat ..niektorym to urcite pojde aj na nervy ale vsetko to robime pre to aby sli..nie? 🙂 proste a jasne najprv sa nahlasi pol alebo plna penzia a potom ked ti odpisu z larionu tak sa stanovy datum do kedy budu vsetky peniiize u terezky..a basta

claudinka
autor
22. feb 2009

vejus staci na kazdu stranu to dat, nie stale 😀

vejinka
22. feb 2009

ved tak som xcela🙂

vejinka
22. feb 2009

claudi ozaj uz mam kameru 🙂

vejinka
22. feb 2009

teda webku

bubinko83
22. feb 2009

baby,ak dobre ratam tak ten pobyt vychadza na 47,8 € na vikend pre 2 osoby,bez stravy?

natasa8
22. feb 2009

baby... no prisla som sem nakuknut, no musim priznat ze som momentalne z toho mierne zmatena 😅

takze to, ci chceme plnu alebo pol penziu nebudeme teda nahlasovat na mieste?

chcela by som vas poprosit... tie co komunikujete s larionom - bol by problem, ak by sme si nahlasili polpenziu a potom na mieste by sme to v pripade potreby zmenili na plnu penziu? (myslim pri ubytovani by sme to upresnili)

Ja len - urcite budeme chciet ist s muzom na nejaky vylet do okolia alebo nieco ist pozriet - no ak by nahodou nevyslo pocasie alebo nieco ine a museli ostat v penzione, tak aby sa to dalo zmenit.

Inak - so zaplatenim pobytu dopredu nie je problem 😉

vejinka
22. feb 2009

ach zienky komplikujete to...v tom pripade ktora nevie naisto ci bdue pol alebo plna penzia..tak to nezaplatite vobec a zaplatite to tam...bol by z toho iny gulas..chapate..len to treba napisat aj claudi aj terezke aby vedela kto si nieje isty co bdue ci pol alebo plna aby vam mohla vyratat kolko mate zaplatit mimo jedla..ok???

natasa8
22. feb 2009

respektive.... je tam normalna restauracia ?- teda ak budem mat nahlasenu polpenziu, ale v case obeda sa budem nachadzat v larione, tak mi vedia urobit obed? (teda nemusim to nahlasovat dopredu ze tam budem chciet aj obedovat) .... neviem ci ma chapete 😅

vejinka
22. feb 2009

chapem..sice mi davas zabrat teda mojim mozgovym bunkam ale chapem...jasne je to restika..cize podla mna sa tam minimalne budu dat robit minutky..ale podla mna sa vybera z troch jedal na obed cize pochybujem ze budu robit presne pre 47 ludi obedy...to je blbost a podla mna sa tam chodia stravovat aj mimoubytovani...len na obedy za listky...cize to by nemal byt problem

vejinka
22. feb 2009

bubi pozrem na tie ceny a poviem ti

vejinka
22. feb 2009

pre par + plna penzia na dve noci vychadza presne: 47,1€

vejinka
22. feb 2009

nie pockat

vejinka
22. feb 2009

sakra nexce sa mi to ratat ale je to viac...lebo ja som ratala plnu penziu len jeden den...takze znova

bubinko83
22. feb 2009

veji vyrataj mi to prosim ta.Dve osoby+jedno dieta+polpenzia,dik

natasa8
22. feb 2009

veji... mozete sa ich prosim ta no to teda okrem ineho opytat? Ci tam bude restauracia pri nasom pobyte uplne normalne fungovat?

Uz som sa totiz stretla s tym, ze pokial bol penzion plne vytazeny, tak restauraciu jednoducho zavreli - pretoze personal to nestihal.....

Veji.. to denne menu co maju na stranke (vyber s 3 jedal ) je len cez tyzden, nie cez vikend...

vejinka
22. feb 2009

natasa urcite bdue ved tam v okoli niekde musia jest ti co tam pobliz robia...nemyslis? je to fungujuca restika...ale ak ti to spravi radost ...treba to napisat claudi nech sa to v maili spyta..aj ked si pomyslia o nas ze sme ...mno nevzdelane 🙂

vejinka
22. feb 2009

uz to ratam len sa nemozem sustredit..ydrzat kocky...

vejinka
22. feb 2009

bubi za dieta neplatis nic....🙂

vejinka
22. feb 2009

dve osoby krat dve noci + plna penzia dva krat to amme...vychadza mi to 94.2€

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre