Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

sasasx
18. máj 2009

ahojte

tak ja sa hlasim ako nahradnicka ze> nejak mi to teraz nevychadza a sama s malym si netrufam ist na 3 dni prec, velmi dufam, ze na poslednu chvilu to budem vediet spojit s nejakym inym vyletom a dosla by som aspon na den. Kazdopadne s miestom pre mna a pre maleho nemusite ratat. Dufam, ze potesim ine nahradnicky🙂

...ja chcem ist a stretnut vas...tooolko deticiek pokope...

skrecok
18. máj 2009

Ahojte,
ok tak pojdeme do apartmanu a nemame problem si este priplatit kedze je drahsi. No, neviem si predstavit ako ako je to tam zariadene, ked tam maju byt este dalsi ubytovani. Kazdy chce sukromie.... 😒

anickaajanko
19. máj 2009

skrecok asi je to ako v avene
podla foto
aj my sme tam mali apartman
mas halu s vesiakom potom kupelku s WCkom
a je spalna prepojena kvazi s obyvackou a tam je televizor a gauc a ten sa da rozlozit na 2 postele
www.penzionlarion.sk fotogaleria

anickaajanko
19. máj 2009

tak aj blizsie je hotel Smrek 6 km v Hradku
ale strasne ceny
no nejdem to riesit ak sa nezmestime do Larionu budeme doma
osamote by nam tam bolo smutno

claudinka
autor
19. máj 2009

ahojte, babuci pisala, ze ak je volny apartman, tak babuci by tam isla, mame dat vediet a ked tak hned posle peniaze cez net..
tehulka4 nejde, miriam24 tiez by rada isla a tiez hned mam dat vediet a posle peniaze..

claudinka
autor
19. máj 2009

silvi to stretko v medickej bude, neboj 😵 😵 next week maybe 😉

to tak ja neviem, tie chatky su najblizsie, ale je pravda, ze chatky su chatky.. 😒 😒

anickaajanko
19. máj 2009

takze v Larione uz teda nieje nic?
Ani apartman no tak mame smolu

vejinka
20. máj 2009

takze ako to vyzera?? lebo apartman uz volny nieje..len dve trojky

vejinka
20. máj 2009

takze miriam pojde do trojky..

natasa8
20. máj 2009

claudi skoda ze stretko v medickej next week - to nebudem v Blave ☹ (teda pravdepodobne)

inak- asi nemate nejaky podrobnejsi rozpis izieb, ci v tej izbe kde som sa zapisla je manzelska postel alebo dve valendy samostatne.... ak manzelska tak mi netreba prenosnu postielku...
ak neviete tak je si tam zavolam a opytam sa 😉

anickaajanko
20. máj 2009

terezicka
20. máj 2009

Baby nehnevajte sa ale nejako nemám čas to tu veľmi sledovať čo sa preberá, učím sa na štátnice. každý deň sem však určite sa budem snažiť nakuknúť čo je nové, na čom ste sa dohodli. Ale prosím vás ak to bude dôležité napíšte mi to aj do IP-čky lebo keď ste veľmi ukecané tak dočítavať 10 strán po vás je dosť veľa 😀
Čítala som ako vymyslela Vejinka program, súhlasím a mali by me sa predbežne dohodnúť kedy sa v piatok cca stretneme. Každý ide z iného kúta takže na obed tam asi nebude každý z nás, čiže niekedy poobede by sme mohli zhruba stanoviť hodinu kedy by tam mohol byť každý.
A viete o tom že v tú nedeľu čo tam budeme je Deň otcov? 😉

vejinka
20. máj 2009

terez hej dnes som kukla v kalendari...rozmyslam ze by sme pre nich mozli cosi zorganizovat...co tak futbalovy zapas? 😀

vejinka
20. máj 2009

alebo budeme sutazit aj my...zeny verzus chlapi s detmi... 😀

vejinka
20. máj 2009

ale to by sme posunuli na sobotu ..lebo v nedelu sa akurat bdueme chystat domov ale povedzme pri odchode im mozeme zaplatit kavicku 😅

vejinka
20. máj 2009

rozmyslam ze by niekto mohol loptu doniest..pripadne navrhnite nejake hry..kde sa zucastnia aj deti..teda decka sa budu len rehotat na nas.. 😉

claudinka
autor
20. máj 2009

ja teraz tiez absolutne tym izbam nechapem.. vejus mozes mi to prosim vysvetlit? lebo som z toho debil 😀

kamilka12
21. máj 2009

natasa - to je dobrá otázka k tým posteliam...na foto to vyzerá, že tie 2ky sú od sebe, no dúfam, že sa dajú poprípade spojit...malý tak bude spať s nami..aj tak tam pojdeme nabalený ako cigáni 😀

program - je dobre vymyslený..len dúfam, že sa naozaj aspon v jeden čas stretneme všetky aj s detičkami..keďže každé spinká úúúplne inak..Hneď v ten den ako prídeme niekedy ešte pred večerom by sme si mohli dať uvítacie stretko a spoznať sa..vtedy myslím, že deti už (ešte) nespia...

kamilka12
21. máj 2009

nabalení 😠 😠 😠

kamilka12
21. máj 2009

no najdoležitejšie je mať naplánovanú asi sobotu...to je jediný deň čo sme tam celý deň tak nech si ho poriadne užijeme 😵

kamilka12
21. máj 2009

nedá sa niekde zistiť aké bude vtedy počasie? Také ďaleká predpoveď neexistuj, neviete? 😕

vejinka
21. máj 2009

no super...ale muz mi red chvilkkou volal ze v piatok ma akciu v robote...takze mi prideme v piatok az vecer ☹

vejinka
21. máj 2009

kamilka neda sa vobec zitit na tak vzdialene pocasie

kamilka12
21. máj 2009

vejiii-kedy večer? 😕

kamilka12
21. máj 2009

no keďže mi ideme našou rachotinou...možno tam tiež dorazíme večer 😀

vejinka
21. máj 2009

je mi to luto ze nebudem tam uz na obed...ale muz cely rok nejde nikde a toto je celodenna akcia u nich v robote teda pojdu volakde zahrat futbal a tak..vrati sa az okolo 17-18 😖

kamilka12
21. máj 2009

my 😠 😠

kamilka12
21. máj 2009

Inak aj tak si myslím, že nás tam bude takých viac čo dorazia až podvečer...preto je doležitá sobota 😉

vejinka
21. máj 2009

ja dufam ze nas otec vezme a nebudu vtedy cestovat na dolniaky...lebo oni chodia kazdy mesiac teraz boli a o mesiac ideme tam...dufam ze vtedy budu doma a zaveznu nas na aute..lebo cakat na spoj v piatok bude o hubu a ani netusim kde je tam zastavka ci vobec trafime... 🙄

vejinka
21. máj 2009

a asi kocik tym padom nebereme lebo sa nezmesti do kufra 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre