Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
3. jún 2009

STRETKO V MEDICKEJ ZAHRADE V BA!!!
V STREDU, SI SPRAVIME MALY DEN DETI V MEDICKEJ ZAHRADE.. Stretneme sa pri vchode pri cintorine na tych prvych dvoch lavickach, co tam hned su po lavej strane a odtial si uz najdeme nejakeho vhodneho fleka na sedenie, lezanie, lozenie, stavanie sa na travicke uz teraz sa na Vas a Vase deturence veeelmi teskam.. A priblizny cas stretnutia stanovime okolo jednej, ked sa deticky naobeduju kto pride neskor, skor, kludne napiste, budeme tam (teda aspon dufam)..

babuci
3. jún 2009

ok. dikes. prideme a tesime sa🙂)))

claudinka
autor
3. jún 2009

JEEE SUPIIS AJ MY 😉

claudinka
autor
3. jún 2009

a kedy tam asi dorazite? ak sa teda niekto chysta prist.. nemienim tam sediet sama od jednej 😀

babuci
3. jún 2009

claudi, mne maly teraz chrni uz 45min. tak pocitam, ze sa zobudi, napapa sa (mozno), oblecieme sa a vyrazime. lebo my ideme peso. mame to kusok.

claudinka
autor
3. jún 2009

jasnacka, ja tom mam polhodku busom.. idem dat malemu obed, do sprchy a povysavam.. a vyrazim, kedy, to napisem 😀

claudinka
autor
3. jún 2009

kvietocek, misik, rovni, natasa8, ba80, winona24 - vidime sa?

claudinka
autor
3. jún 2009

ok kvietocek a misik dojdu, akurat som s nimi volala..Misik maju od jednej do druhej plavanie, tak dojdu az potom a kvietocek pridu tiez okolo druhej.. takze skor na druhu to zatial naplanujme 😵 😵

natasa8
3. jún 2009

ahojte... no ja dnes nemozem - nemam odvoz ☹ hlavne na cestu spat by som potrevovala, tam by som to zvladla aj elektrickou... Misik mi sice navrhla odvoz, ale nechcela som to komplikovat ani jej ani sebe...

Mrzi ma to, dufam ze nabuduce mi to vyjde... ☹

rovni
3. jún 2009

dokedy sa chystate byt?
mne drobec prave chrni,tipujem ze bude tak do tretej,takze my kym by sme sa vymotali a dorazili budu aj styri-budete tam este?

rovni
3. jún 2009

skoda,ponahlala som sa zbytocne,neboli ste tam uz ☹
aspon som sa poprechadzala po Ondrejskom cintorine 😀

claudinka
autor
3. jún 2009

rovni sakris nemas moje cislo? sme neostali v medickej, lebo sa nikto neozyval, boli sme nakoniec v tom podniku, kde sme boli este s bruskami si sadnut, pamatas? napis mi IP, ak nemas moje ciselko.. nabuduce aspon si zavolame 😉

natasi skoda, ze si neprisla.. boli sme sice aj tak iba do piatej tusim, ale aj tak by aspon bola sranda..

mno a ostatne babule neviem, kde zabludili, kedze sme nakoniec boli len styri.. 😒

ba80
3. jún 2009

cafte... pre nas to tiez bolo moc skoro, doobeda sme máli kruzok a potom mi hajala az do jednej... tak sme sa stretli aspon s win a naty... 😀

claudinka
autor
4. jún 2009

Babule, mrzi ma to, ale my s muzom na to nase velke stretko nejdeme..
a tak posuvame miesto Miriam24 s Martinkom a jej muzikom 😉 komu mozem preposlat celu komunikaciu s Larionom s tym, ze uz treba iba poslat, ako budete na izbach rozdeleni?

anickaajanko
4. jún 2009

claudi toto je dufam vtip k tym co dnes ide v diskusii , ze?

ka3n
4. jún 2009

claudi, co blaznis? to preco? co sa stalo?

vejinka
4. jún 2009

coze????,,

claudinka
autor
4. jún 2009

bohuzial babule, nieco nam do toho prislo.. nehnevajte sa..
miriam mi ma poslat peniazky dnes vecer alebo zajtra rano, takze sme uz vyrovnane 😉

terezicka
4. jún 2009

Claudi to vážne? A už sa to nedá zmeniť?

vejinka
4. jún 2009

to ej smola...a ja som sa tak na teba tesila.. ☹

vejinka
4. jún 2009

takze ta mam claudi aj vymazat z tabulky? 😨

claudinka
autor
4. jún 2009

uz sa stalo 😉 komu mozem poslat tu komunikaciu celu?

vejinka
4. jún 2009

ja zvyknem pisat bez diakritiky asi by to nebolo vhodneee 😖

claudinka
autor
4. jún 2009

na internete by sa malo posielat maily bez diakritiky 😉

vejinka
4. jún 2009

vazne? 😉

vejinka
4. jún 2009

kludne ju teda posli mne...uvidim co z toho bude..vlastne uz treba napisat mail s tymi izbami..to ono potrebuju??

vejinka
4. jún 2009

sice ja neviem vsetky prave mena zucastnenych 😖

claudinka
autor
4. jún 2009

tak treba potom napisat IP-cky, nech Ti napisu svoje mena 😉 ale myslim si, ze stacia aj prezyvky, sak im to nejako vysvetli 😉 hlavne, ze my vieme, kto je kto 😉 napis mi mail

rony253
4. jún 2009

claudi, prosiiiiiiiiiiiiim ta pod, to srandujes? tak od marca cakame kedy sa stretneme a teraz toto. Co sa stalo??????????????? volala som ta a ni nedvihas.

claudinka
autor
4. jún 2009

rony sup na skype, nemozem teraz uz volat, malinky mi haja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre