Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ka3n
18. jún 2009

win, no manzel ide iba do adidas, ja som tam bola raz, a nejako si to tam ani nepamatam..idem to pocko mrknut.

ka3n
18. jún 2009

..no tak zajtra bude riadny hic a inak tomu pocasiu vobec neverim, ved na kazdej meteo stranke je nieco ine takze som zbalila aj lahke a aj teplejsie veci..pre vsetkych.

boze ja beriem kufor ako na rok..a to ideme na 10dni.

winona24
18. jún 2009

no tak z toho počasia mám už aj ja chaos....

winona24
18. jún 2009

http://www.shmu.sk/sk/?page=987

a už sú tam aj výstrahy 1.stupňa....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

ollako
18. jún 2009

ahojte prisli sme z vonku, je tu teplo, ale aspon pofukuje vetrik, tak v poho...maly mi zaspal na obedny spanok a ja letim poskladat pradlo a dalsie vyvesit... budem balit zajtra ked sa zobudime, ked bude vsetko poprate nebude to problem, len najhorsie je to , ze nemam ziadnu mikinu pre mna, ak bude chladno, tak musim asi mamine pozriet do skrine co tam ma 😝 ...ja som na seba nenakupovala, od kedy sa maly narodil a predtym len tehu veci, takze moj satnik je total horor..pomoooc nemam co na seba 😲 😝

ollako
18. jún 2009

ja sa pocasim nezaoberam, lebo to ako bude sa ovplyvnit neda takze to neriesim, vzdy si beriem oblecko aj teple aj lahsie 😅

vejinka
18. jún 2009

my bereme aj aj 😉 ...a urcite aj tricka a kratasky..ved to nezabere vela miesta

anickaajanko
18. jún 2009

no prisli sme od Dr. tak zubky, ka3n sportove v europe maju dobre, win u nas v ZV stavaju Europu a tu budu tie co pises preto nie su v BB uzatvarali na to zmluvu, aspon budem mat blizko super obchody, cestou od Dr. sme boli v DM ani neviem za co a platila som 20 eur, konecne mi prisla materska a ja ju rozflakam za dva dni, no pekne

vejinka
18. jún 2009

anicka nezufaj na polstin punk to sice nieje..ale neboj sa zabavime sa aj bez toho..urobime si disco na larione 😀
a ozaj nevyzera to tak zle...s tym pocasim su to len lokalne burky aprehanky..cize zaprsi vyjde slnko zaprsi vyjde slnko...pohodickaaaa 😉

vejinka
18. jún 2009

anicka je to blbost ze na dnes len 18 stupnov..je tu v chladku 24 😉

vejinka
18. jún 2009

takze never vsetkemu co citas.. 😉

ba80
18. jún 2009

no, vratili sme sa od dr, mame tie sople asi zo zubov a tym, ze jej to steka do hrdielka, tak kasle... ale inak ma ciste aj hrdlo, aj dychacie cesty, takze chvalabohu, nic vaznejsie... 🙂

terezicka
18. jún 2009

Ba80 aj my sme mali sople zo zubov, vytekali jej z nosa a potom jej to stieklo do hrdla a kašlala o 106, ale dr ju popočúvala a dýchanie čisté tiež 🙂

ba80
18. jún 2009

mna uz z tych zubov asi porazi... 😠 😠 ...takze musime trepat este aj vysavac... 😅

ba80
18. jún 2009

terez, kolko uz mate zubkov? my sest...

terezicka
18. jún 2009

Ba my zatiaľ len 2, ale odkedy jej vyšli tak je celé dni a noci ako 100 čertov 🙄

anickaajanko
18. jún 2009

aj my 6

ka3n
18. jún 2009

..no my len 3, ale dnes sa nam plazi dalsi 🙂)

vejinka
18. jún 2009

ahojte ja uz ani nevidim doteraz som ho uspavala 🙄

jurocko
18. jún 2009

mi mame 1 zubok ale idu dalsie..mi mame sople aj pokaslievame kazdy hovoril ze ma skaredy kasel,ale včera sme boli všetko ciste ma dychanie tiez zo zubkou
mi zajtra vyrazame rano tak sa tesim

misik
18. jún 2009

veji ja tak od veci, ale nevies ci su tam aj uteraky?

anickaajanko
18. jún 2009

misik urcite su

ollako
18. jún 2009

misik presne to som sa prave chcela spytat, malemu balim urcite, ale ak tam budu uteraky, tak nam by som nebalila 😅

ollako
18. jún 2009

anicka a ty balis uteraky ci nie?

eweny
18. jún 2009

ahojte, presne to s tymi uterakmi som sa chcela opytat aj ja..ale predpokladam, ze tam budu..malemu beriem jeho osusky a nam veru jednu osusku a uterak na tvar beriem..tie ich, ak tam budu, pouzijeme na ruky 🙂

anickaajanko
18. jún 2009

nebalim istotne budu ak nebudu tak to nieje penzion ale putika 😀

eweny
18. jún 2009

mne sa tak nechce balit, len som si nieco pochystala a zajtra to pobalim..muzik chce vyrazit az ked sa maly zobudi z prveho spanku a naje sa..tak len budem dufat, ze cestu zvladne v pohode, aj ked nebude spinkat..

ollako
18. jún 2009

asi aj ja vezmem pre istotu, ale moc sa mi nechce, lebo to zaberie vela miesta... 😒 a v hoteloch byvaju ciste , prijemne uteraky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre