Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
23. feb 2009

winon aku farbu? mno a co teraz budes robit?

winona24
23. feb 2009

modro béžovú....mno musím kúpiť nový...

claudinka
autor
23. feb 2009

winon to si mala mat ako sportiak, vsak? 😒

perlab
23. feb 2009

tak babulky, to som rada, že sa to tu nejako vyriešilo. ja som sa dnes rozhodla s vami komunikovať v romikinom mene, tak som sa tešila, že má meniny a dva zuby, no len čo som preladila na túto tému, aj ma nálada prešla. 😨 dúfam však, že už je všetko ok a môžem poslať terezke money

claudinka
autor
23. feb 2009

perlab citala som, neboj ty nic 😵 super konverzacia, obcas budem po tebe asi opakovat 😝 srandovne sa to cita.. jasnacka, posli 😉 uz nebudeme menit, lebo zbytocne bude viac hadok zase..

perlab
23. feb 2009

ok teta claudi. a ten tvoj ľuboško je ale fešáčik 😅

winona24
23. feb 2009

jo claudi

claudinka
autor
23. feb 2009

winon tak to vazne bude chciet asi novy kocik.. eeejha ale sak nastastie uz ti staci iba sportiak kupit nejaky, nie?

perlab 😀 😀

ollako
24. feb 2009

ahojte takze ja som uz tiez poslala peniazky terazicke.... 😉 sa tesim

ewulqa
24. feb 2009

ahojte, tak ja by som chcela toho drahehomojho zobrat,aby sme isli ako cela rodinka no ale ma mrzi teda ze nebudeme v tom larione :(.Ja uz fakt neviem do riti sere ma ze som sa nenahlasila skorej kvoli tej blbej lyzovacke 😖

ewulqa
24. feb 2009

ja nec hcem ist do nejakej chatky co ani neviem ako vyzera ☹

claudinka
autor
24. feb 2009

ewul nevadi, sak aj tak budeme spolu vsetky, ked sa bude dat 😵 😵 a cele leto mame na stretavky, neboj ty nic 😉 babulky vybavia nieco blizko nas a bude super super 😉

TEHUL, ZUZI, mozete byt v apartmane s RONY? lebo ste sa stale nevyjadrili.. asi vam idem napisat ip-cky, nech sem skocite, ked tu budete 😉 Rony, chces teda sama izbu ci moze byt v apartmane jedna izba?

ewulqa
24. feb 2009

rony bude sama v jednej izbe? A keby isla do apartmanu ak by jej nevadilo a ostala by jedna izba pre nas troch aj s drahym?

ewulqa
24. feb 2009

jaj vlastne to bude asi jednopostelova izba,vsak? ci ako?

claudinka
autor
24. feb 2009

ewul izba volna urcite nebude v Larione..kedze chceme este tri pary asi premiestnit 😒 😒
v apartmane budu 4 ludia, chceli sme tam dat vas styri maminy, co chcu ist same.. ale kedze beries muzika a mooozno velke aj rony..

claudinka
autor
24. feb 2009

Podla akeho kluca premiestnime 3 pary?
Nikto nechce ist inde? 😒 😒

terezicka
24. feb 2009

Ahojte tak čo je niečo nové? Claudi tie tri páry sa premiestnia kde? Do tých chatiek alebo úplne inde?

ewulqa
24. feb 2009

aha ☹

claudinka
autor
24. feb 2009

terezi mno dufam, ze babulky, ktore sa rozhodli k nam pripojit a byvat niekde nablizku, vybavia teda aj pre viacerych, kedze vcera sme pisali, ze asi 7-8 parov to bude spolu.. aby boli spolu..
a ked uz budu vybavovat, aby sme sa my v Larione nehadali a aj tak do apartmanu dve cudzie rodiny nepojdu a jedna izba je stale potrebna, tri pary by sa mohli dat k tym ostatnym 4 parom..

ewulqa
24. feb 2009

kokos,inak ja som si praveze myslela ze bude opacny problem, ze bude malo ludi ktory pojdu.Toto ma teda fakt nenapadlo ze bude taky natresk.

claudinka
autor
24. feb 2009

aspon im bude veselsie.. uz len rozhodnut, ktore tri pary.. 😒 😒

claudinka
autor
24. feb 2009

ewul nam uz vobec nie.. ja som tiez myslela, ze len par nas pojde..

claudinka
autor
24. feb 2009

ewul ty uz si v tej particke mimo, nehnevaj sa

ba80
24. feb 2009

ahojte aj tu... 🙂
...ktore posledne zaplatia zalohu?

ewulqa
24. feb 2009

claudi,je mi to jasne

claudinka
autor
24. feb 2009

ba nad tym som aj ja uvazovala..

claudinka
autor
24. feb 2009

ewul naozaj ma to mrzi.. ale najst penzion pre tolko babatok, to je drina.. aj si neviem predstavit byt vo vacsom, to by sa asi vsetci ostatni ubytovani stazovali 😀 😀 a uz sa vybavil larion a zrazu nas je viac, ako malo byt 😝

ba80
24. feb 2009

ale to musia asi suhlasit vsetci, lebo to tu dopadne ako vcera a potom nas budu bit... 😅 😀 😀

claudinka
autor
24. feb 2009

mnoo tak to teda je pravda.. ste za baby? 😀 😀

ba80
24. feb 2009

jeeeeezisi, ludia viete si predstavit ten rev, ked zacne jedno a ostatne sa pridaju? vsak nas odtial vyzenu... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre