Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

winona24
24. feb 2009

o čo ide???

ba80
24. feb 2009

ze mimo s ostatnymi pojdu tie tri pary, ktore posledne zaplatia zalohu...

ollako
24. feb 2009

no ja sa aj bojim nieco napisat 😒 😔 ...ale teda by som suhlasila ak suhlasia aj ostatne 😕

claudinka
autor
24. feb 2009

ollako 😉 😉

kamilka12
24. feb 2009

to bolo dobre, že nech všetky súhlasia 😀 , ved polovička z nich tu ani raz nebola 😀 😀 Tiež súhlasím. Len aby to bolo také jednoduché ako sa to tu píše...

kamilka12
24. feb 2009

platenie zálohy nie je ako beh na 100m, kto skor dobehne....Ako poslední možu zaplatiť aj 5 párov naraz v jeden deň...terezička je teda rozhodca 😀

claudinka
autor
24. feb 2009

tak ja uz neviem, ako to vyriesit.. velmi by nam to ulahcilo zivot, keby tie tri-styri pary sa dali mimo a hotovo, bolo by po probleme.. aj tak spolu nebudeme cely cas 😒 najlepsie by bolo dat mimo asi take pary, ktore idu urcite autom.. ale to ideme asi vsetci, ci nie?

claudinka
autor
24. feb 2009

kamil to bolo dobree, super poznamka 😉 snad nieco vymyslime.. mozem sa popripade opytat, ci nemozeme niektorych ubytovat v restike 😀 by sa tam dali postele vecer a cez den by ste boli s nami hore 😀 😀

kamilka12
24. feb 2009

podla mňa by bolo najlepšie zistiť či naozaj všetci idú...napr. tehulka, zuzana, misik a ostatné, ktoré sa ešte zatial neozvali...Možno sa neozvali preto, lebo idú, ale aj tak by to mohli ešte raz všetci potvrdiť...a bude sa nám rátať ľahšie...a tiež nech každý už závazne povie, či berie aj manžela alebo nie...Žeby ešte jedna tabulka? 😀

claudinka
autor
24. feb 2009

navarim a napisem teda ip-cky vsetkym, nech si pozru tabulku a dam tam dalsiu kolonku, ze suhlasi..
misik vcera pisala v septembrovkach, ze ide vecer..

kamilka12
24. feb 2009

Teraz vlastne nevieme reišiť ani apartmány, keďže nevieme, kto tam bude...

claudinka
autor
24. feb 2009

a nech mi napise aj kazda osobne ip-cku, ze plati.. inak tabulka sa do uvahy neberie, lebo to tam mozem aj ja na vsetkych napisat ano.. a nemam istotu 😒

claudinka
autor
24. feb 2009

kamil presne tak..

ba80
24. feb 2009

a kde budu byvat ti statni, ci to sa nevie?

claudinka
autor
24. feb 2009

ba nevie.. chiiqie mi pisala, ze bude dnes volat ohladom tych chatiek.. ale tam sa asi bez fotiek vacsina aj tak nevyberie.. aj rony pisala, ze by sla do barbory, ale nemaju tam fotky, tak by nebolo zle tam zavolat a zistit, ci sa nedaju nejake poslat mailom.. takisto by nebolo zle zistit nejaky kontakt na hotel smrek, kedze ten je blizsie ako hotel barbora, to mozem ja zavolat neskor do larionu, nech mi daju nejaky kontakt alebo nieco, ze to na nete neviem najst..

claudinka
autor
24. feb 2009

ba aj terezicke posli ip-cku 😉

claudinka
autor
24. feb 2009

musim ist varit.. lebo to nestihnem.. ale zastavim sa tu o taku polhodku alebo tak, ked uz bude sa mi kurca piect 😝

ba80
24. feb 2009

tej som pisala hned, ale ked si napisala, ze aj tebe... 😀 😀

vejinka
24. feb 2009

baby tu amte ten hhotel smrek

http://www.hotelsite.sk/smrek/

vejinka
24. feb 2009

ale to je priamo v liptovskom hradku...tak tam by som nesla ani zadarmo..ale mozno mate ina iny nazor...ja liptovsky hradok poznam...a uz mi len chyba aby som tam stretla par individui ktore tam byvaju..des brrrr

vejinka
24. feb 2009

to uz skor tu barboru

vejinka
24. feb 2009

ale cenovo sa mi to za drahe..neviem no

terezicka
24. feb 2009

kamilka že ja mám byť rozhodca? 😅 No určite, a potom tu dostanem výprask že prečo som rozhodla ako som rozhodla 🙄
Ako píše Claudi najlepšie by bolo keby sa nejako z vlasntje iniciatívy rozhodli tie tri páry 😕

claudinka
autor
24. feb 2009

terezi ale pochybujem, ze niekoho dokopeme 😉 kvietocek este da dnes vediet, ci s nou mame ratat, som si s nou pisala a ako sme sa vtedy bavili, ze ka3n a radusa21 sem tak casto nechodia, tak by sme mohli presunut ich.. tiez je to drsne a drze, ja viem, ale ine riesenie velmi ani nevidim..

terezi tie stranky som sem davala ja, len som nenasla ich oficialnu.. asi nemaju, vsak?

ba paradicka 😉

vejinka
24. feb 2009

a ten penzion horec a avena je definitivne vyradena?

vejinka
24. feb 2009

ni nie.co ma to zasa napadlo..pekne zostaneme v larione

claudinka
autor
24. feb 2009

to som navrhla aj ja vcera, ale lepsie ceny jak v larione nezozenieme.. dost ludi by podla mna odpadlo, keby sme do takeho draheho isli..

terezicka
24. feb 2009

Claudi aké stránky si sem dávala? Nechápem 😕
A do tabuľky môžeš doplniť že aj moje údaje súhlasia, všetko som uviedla pravdivo o sebe tam

vejinka
24. feb 2009

inak ja som uz vycerpana..baby nejako ma opustila ta iniciativa po vcerajsku co som tu citala :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre