Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
25. feb 2009

Ahojte babulky, taak myslim si, ze mozeme nacas tuto temu uzavriet a vratit sa k nej zaciatkom juna 😉
volala som s misik a po dlheeej debate sme sa zhodli, ze naco budeme rezervovat niekde v barbore alebo v smreku izby, ked sa vobec len v juni uvidi, ci sa niektore odhlasia alebo zrusia pobyt.. potom by sme zbytocne museli my nase rezervacie rusit a bolo by s tym este viac roboty..
takzeee sme sa dohodli, ze my kludne si najdeme nieco nablizku, predsa len si myslim, ze par dvojlozkovych izieb koncom juna volnych v niektorom hoteli nablizku bude, takze peniazky sa terezicke pekne poposielaju, skrecok si rozmysli, ci to zaplati cele az na mieste alebo posle peniaze priamo penzionu..
do larionu posleme zalohu aspon za 40 ludi, ja im napisem mail s tym, ze sa budeme rozdelovat a tym padom nevieme, kolko nas pojde.. ak sa niekto odhlasi, vratia sa mu peniaze za pobyt a zaloha tych 10 euro, ak sa niekto namiesto neho tam vprace alebo uvidime, ako to bude.. to sa bude riesit potom..

takze sup vsetko poplatit, nech sa posle zaloha a ostatne sa tu uvidime zaciatkom juna, kedy uvidime, kolko nas presne ide a my zvysne si ubytko najdeme 😉

claudinka
autor
25. feb 2009

ja popripade zbalim aj kvietocek a martinnu78 so sebou 😉 😉

ollako
25. feb 2009

claudi tak ste to s misik super poriesili 😉

claudinka
autor
25. feb 2009

dalsia dobra sprava 😉 chiiqie volala tomu panovi, co som spominala tie chatky blizko Larionu, aby sme nemuseli byt v hoteli par km od ostatnych..
a vyzera to dobre 😉
skopirujem sem ip-cku od chiiqie:
tak www.viator.sk........tam v ponuke treba ist na liptov, potom janska dolina a tam asi na tretej str. je stroblova vila...to je ono...tam su fotky na tie chatky. Nie su fotene zvnutra. Ale na poschodi su dve dvojlozkove izby a jedna jednolozkova. Dole je kuchyna + spolocenska miestnost. V kuchyni je zakl. vybavenie na varenie ale to myslim nebude potreba. Dalej je dole wc+ sprchy. To je ale spolocne pre vsetky izby....
+ stravovat sa budeme v Larione 😉 😉 ked bude teda potrebne a nebudu volne izby v Larione, ide sa sem 😉 teda my ostatne.. http://www.viator.sk/get_presentation.php?pid=4828

ewulqa
25. feb 2009

inak,mozem jednu otazocku??? preco sa vlastne ide tak daleko?

terezicka
25. feb 2009

Ahojky Calud počuj ako to spravíme s peniazmi - myslím tie ktoré nebudú ubytované v Larione? Aj oni nech pošlú zálohu alebo ako? Neni problém potom im poslať naspäť tie peniaze ale aby z toho nevznikol chaos

terezicka
25. feb 2009

Do tabuľky som doplnila tie baby ktoré už zaplatili za pobyt.

claudinka
autor
25. feb 2009

ewul lebo nikto neprotestoval a kazdemu sa lokalita liptov pacila..

terezi nech poslu peniaze vsetci, co su v tabulke a hotovo.. do Larionu sa posle iba za 40 osob zaloha a popripade sa to potom doplati.. chaos by nemal byt.. kto ide, musi ratat s tym, ze zaloha sa mu asi nevrati, ked nepojde a nebude mat nahradu..

natasa8
25. feb 2009

claudi.. super ste to s misik vymysleli, ja som tu uz vcera tiez pisala ze zatial je zbytone nieco rezervovat pre nahradnicky 😉

nakoniec budeme mozno radi ak zaplnime ten Larion

terezicka
25. feb 2009

No veď tak ako píše Nataša, ešte aby sme Larion zaplnili. Stať sa môže všeličo a hocikomu z nás...

claudinka
autor
25. feb 2009

presne babule 😉 😉 len to platenie teda vyriesme nejako..

vejinka
25. feb 2009

ok.zaplatene 😉

kamilka12
25. feb 2009

juj super babenky...teším sa.

ewulqa - si sa pýtala že prečo tak ďaleko...ono to bude vždy pre niekoho asi ďaleko,keďže sú tu babenky aj z BA ale zároveň aj z Bardejova...

vejinka
25. feb 2009

vsetko na B 😉

vejinka
25. feb 2009

ja som iba cirou nahodou z LM 😀

vejinka
25. feb 2009

a pokial viem bratislavcanky xceli vypadnut niekde do hor...alebo aspom priblizne..cize tatry

vejinka
25. feb 2009

lenze priamo v tatrach ...su ceny nenormalne vysoke..a toto myslim cenovo bdue vyhovovat aj tebe..keby sa zienky rozhodli inde...tak mi to zily nebude trhat

ewulqa
25. feb 2009

ok ok baby

natasa8
25. feb 2009

veji.. no polovica z nas bratislavcaniek aj tak nie sme echt bratislavcanky... napr. ja som z Horehronia 😀
Takze ja stretko urcite spojim aj s navsevou doma 😉

vejinka
25. feb 2009

samozrejme 😉

claudinka
autor
25. feb 2009

kvietocek sa odhlasila z pobytu, manzelik chce ist asi len na jednu noc a tym padom povedala, ze radsej pojdu niekam nablizku, ked pojdu..
a odhlasila sa aj moja suseda radusa21, takze o dva pary menej..
cize zaloha za 40 ludi bude podla mna poslat tak akurat.. potom este rozposlem IP-cky ostatnym, ze ZAPLATIT UBYTOVANIE SA MOZE DO KONCA MARCA!!!!!

kamilka12
25. feb 2009

claudiiii a tehulka sa ešte neozvala?

kamilka12
25. feb 2009

možno by sa zatial tí čo zaplatili mohli postupne písať do tej tabulky, kde sú izby...len tak nezávazne...aby sme mali prehlad či nás je teda viac alebo nie...

claudinka
autor
25. feb 2009

kamil uuuplne som na to dnes myslela 😀 😀 😀

silwietta jej pisala sms, tak snad napise, co a ako s tehulkou..

jana.hcsba
25. feb 2009

konecne som sa dostala k citaniu 🙂 . Vcera nsom nebola doma. Pozeram nejake to ubytko - zatial uvidim, ale uz sa tesim. Asi skocime za rodinou a tam sa potom s Vami spojim. Vidim, ze sa to dobre rozbieha 😀 .

claudinka
autor
25. feb 2009

jani 😉 😉 paradicka

vejinka
25. feb 2009

som zvedava kolky sa zasa odhlasia

claudinka
autor
25. feb 2009

kolkii vejuska 😉 to je mnozne cislo.. tak do Larionu sa teda zmestime 😉

jurocko
25. feb 2009

ok takpeniazky do konca marca--sedi

babuci
26. feb 2009

baby otazka. a naco sa trepeme do penzionu kam sa nevojdeme vsetci? dost to nechapem. ved ak sa tam nevojdeme tak podme do tej Aveny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre