Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

perlab
30. máj 2009

my pocestujeme pravdepodobne ráno, podľa toho, ako sa romika zobudí, nech nejdeme cez ten najväčší hic /ak bude teplo/ a zasa nech tam neprídeme až večer ... možno sa to však ešte dovtedy zmení

preto som v piatok zaznačila otáznik 😉

vejinka
31. máj 2009

perlab dobre.. 😉

jurocko tebe som vymazala slovicko nedela koli tomu ze to lomitko medzi sobotu a nedelou staci ...ja sa v tom vyznam taka by si vedela ze ta nedela to tam bolo zbytocne 😉

vejinka
31. máj 2009

rony nemusis pisat ze dve osoby...kazda co tam budeme teda pokial si to bdue zelat pri osobach ma napsiane kolko ide dospelych kusov..cize to 2 osoby ti vymazem ..neboj sa ratame s tym ze budete dvaja 😉

vejinka
31. máj 2009

win ...ako pozeram tak ty xces plnu peniu aj v sobotu aj v nedelu? alebo ako?

vejinka
31. máj 2009

jurocko ako sa to bdue platit sme sa este nerozhodli..ale zjavne si nebude kazdy sam a hromadne sa nahlasi ako to tak zatial vidim vecera v piatok a plna penzia na sobotu teda okrem teba zatial lebo ty si bues tu sobotu zjavne platit osobitne kedze nemas plnu penziu

vejinka
31. máj 2009

ale zatial nic nieje iste....iste je len to ze ideme 😀

ka3n
31. máj 2009

no ja to nechapem, ved my stale chodime po hoteloch a polpenzia je vsade ranajky a vecera a plna penzia je ranajky, obed a vecera..tak preco si tam pisete plna penzia/ranajky, obed 🙂)

taku kombinaciu nepoznam, ale v klude mi to vysvetlite.

Ja chcem na piatok - veceru.
sobota - polpenzia - ranajky a vecera.
nedela - ranajky.

No a my tam potom este ostavame, ale to sa dohodneme tam.

ka3n
31. máj 2009

no a my budeme maleho iste brat na ranajky, vecere, a budeme chodit s manzelom..najskor sa naje jedne, potom druhy.

estella
31. máj 2009

no konecne som sa sem dostala a vyplnila tabulku....ja sa uz tak tesiiiiim...dufam ze sa nam dovtedu podari kupit auto lebo momentalne sme bez kedze to rozbite uz manzel predal.... 😒

baby fakt sa strasne tesim ze sa zoznamilme....moj mazel nie je az taky vytesenu ako ja lebo on take akcie velmi nemusi ale co neurobi pre milovanu manzelku..... 🙂 🙂 🙂

kamilka12
31. máj 2009

ka3n to: plna penzia/ranajky, obed znamená sobota/nedela 😉

estella
31. máj 2009

kamil ahoj..asi si nebola na tom parkovom stretku vsak?

kamilka12
31. máj 2009

ahoj...práve som to písala do septembroviek.. 😉

claudinka
autor
1. jún 2009

hello, kedy bude ta opekacka? poobede, navecer? plnu penziu sa mi potom neoplati davat, ci ako?

ka3n
1. jún 2009

nie claudi, ved aj kvoli detom, by ta opekacka mohla byt tak navecer, okolo 17-tej myslim, neviem vsak povedzte ako..mne maly chodi spavat po 20tej...ale vklude si povedzte kedy..no a ked bude opekacka tak nadarmo budes platit za plnu penziu.

hej kamilka, vsimla som si 🙂)

vejinka
1. jún 2009

este som tu na skok ja som za to aby bola opekacka okolo 15:00-16:00 😉 a do siestej maximalne

vejinka
1. jún 2009

ale zasa by som rada aj niekde von do prirody 😔 no teraz som na vazkach si tu opekacku nezrusime koli deckam ..budu udymene a nieje to vhodne ani pre ich male pluca...no teraz fakt neviem 🙄 ta prechadzka sa mi viac paci..ako papanie nezdraveho jedla..no nic rozhodnite sa 😖

ka3n
1. jún 2009

júúj veji na neviem, asi bude najlepsie ked sa dohodneme rovno na mieste..tiez by sme tu grilovacku tusim mohli zrusit nadarmo budeme smrdiet 🙂) ..no ale co sa tyka deti tak my si doma grilujeme a dym malemu nevadi, nejde priamo na neho...

Vies moja aj tak sa tam vsetky spolu nikdy nezosuladime, kvoli detom, spankui, papaniu a tak..budeme rady, ze sapon trosku spolu pokecame.

ka3n
1. jún 2009

perlab, aj my pojdeme rano, ved od TT to mame dost daleko, nechceme ist po hice, ale asi vyrazime tak doobeda ako chodi maly spat, aby aspon nieco pospal v aute..mame sice klimu alebo kvoli malemu sa ju bojim zapinat.

vejinka
1. jún 2009

no takze sa rozhodnite ja asi nepojdem na grilovacku opekacku lebo som si dost odvikla od opekanych veci na ohni svokra ma velmi citlivy nos a vsetko jej vadi a zjavne som uz taka ako ona..tiez by mi to asi uz smrdelo a hlavne na maleho som citlivaaa takze ja dobrovolne nepojdem

vejinka
1. jún 2009

boze to je pravopis...ale na larion idem 😉

ka3n
1. jún 2009

n oved som zvedava kto sa aj odhodla robit grilovacku...ja si rada opekam, grilujem, ale ked sme doma jedna-dve rodiny to sa da zosuladit..

No a aj tak myslim veji, ze si neni jedina ktora sa opekacky vzdava, lebo isto viacerym v tom case budu decka spat..napr. aj moj maly chodi este okolo stvrtej spat..a nebudem mu to rusit a menit kvoli dovolenke.

Dnes mi spal presne tri hodky, ale este o stvretej- piatej zalomi..

anickaajanko
1. jún 2009

tak aj ja sa dobrovolne vzdam grilovacky, opekacky, tiez nemusim spekacky atd... a aj z toho dovodu ze kedze budem sama z malym bude mi tazko drzat razen pri ohni aj maleho 😀 ale necham na Vas tesim sa ze ideme tak sa rada prisposobim, mozeme tam pri vas len posediet nemusime opekat

claudinka
autor
2. jún 2009

mne je jedno, ci bude grilovacka alebo nie, ja by som sa pridala k vacsine, ale tiez skor nie, kedze grilujeme a opekame casto v lete so svokrom 🙂

vejinka
2. jún 2009

no a teda prejdimek dalsej veci...platit to vsetko bdue terezka pri prichode? alebo im to posle IB?

ollako
2. jún 2009

baby ked vas tak citam, tak ma presvedcujete o tom , ze opekat asi my nebudeme 😝 ale ved mohli by sme akoze opekat bez opekania 😀

estella
2. jún 2009

ja sa tiez pridam k vacsine.....ako rozhodnete..... my sa prisposobime...... 😉

claudinka
autor
3. jún 2009

hello hello,baby z Ba,dnes to stretko dufam plati 🙂 zatial to vyzera fajn vonku

terezicka
3. jún 2009

Ok tak opekačka nemusí byť teda ani z našej strany ale ako píše Ollako môžme spraviť opekačku bez opekania 😀 Len tak si tam posedieť

claudinka
autor
3. jún 2009

to beriem aj ja 😉

babuci
3. jún 2009

claudi o kolkej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre