Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
4. feb 2010

Babulky, vecer napisem teda rezervaciu.. poprosim Vas, nejake otazky alebo nieco, do vecera mi napiste.. opytam sa urcite na zalohu a este na nieco?

kamilka12
4. feb 2010

mňa teraz nič nenapadá, na čo by bolo treba sa spýtať...asi ozaj iba na tú zálohu do kedy treba dať a v akej výške.. 🙂

kamilka12
4. feb 2010

ozik...a o strave sa budeme baviť asi až potom že? Lebo napríklad že či aj deťúrence budú tam mať stavu zvlášť a či by teda vedeli aj takú "detskú" stravu pripraviť a tak...ale to asi až pak... 😉

claudinka
autor
4. feb 2010

to asi az potom, akurat mi dosiel mail, ci sme sa uz rozhodli, tak sa idem opytat na zalohu a co v pripade, ak rezervaciu budeme musiet niektora zrusit alebo by nemohol niekto prist

claudinka
autor
4. feb 2010

Dobrý deň p. Škrabáková,

chceli by sme sa touto cestou informovať, či ste sa rozhodli
zorganizovať nejaké víkendové pobyty v našom zariadení.

V januári ste sa mailom informovali, bola Vám daná spätná
odpoveď, no ďalej už od Vás nemáme správy.

Termíny na ubytovanie sa zapĺňajú a nechceli by sme
Vás sklamať, ak sa pre nás rozhodnete.

So srdečným pozdravom

Ľuboš Marci - riaditeľ penzionu

ODPOVED:
Dobry den,

akurat v poslednych dnoch upenlivo riesime rezervacie, do konca februara mi mali dat vsetci vediet, ale urcite to poznate, nie kazdy stihol a teraz cakam na poslednych, ako sa vyjadria, snad do vecera to stihnu.
Chcela som sa opytat, ako je to s rezervaciou, ci sa plati nejaka zaloha a ak ano, tak dokedy a samozrejme, asi to najhlavnejsie, ako sa to riesi v pripade, ze niekomu do toho nieco pride, ci uz mesiac pred spominanou akciou alebo aj par dni, ci sa plati nejaky storno poplatok alebo akym sposobom to riesite.
Bude nas cca 50 dospelych a 30 deti.

Mame zaujem o vikend 18. - 20. juna 2010.

S pozdravom, Skrabakova 🙂

claudinka
autor
4. feb 2010

Dobrý večer,

ďakujeme za skorú odpoveď, pokúsime sa odpovedať na Vaše otázky.

Víkend 18 - 20.06.2010 zatiaľ máme voľnú ubytovaciu kapacitu.

Bolo by dobré najneskôr do konca februára zaslať zaväznú objednávku,
na jej základe urobíme rezerváciu a vystavíme k úhrade zálohovú
faktúru - spravidla splatnosť do 14 dní.

Storno poplatky- 100% - 7 až 0 dní pred nástupom za ubytovanie
60% - 28 až 8 dní
40% - 39 až 29 dní
20% - 56 až 40 dní pred nástupom z ubytovania.

Tešíme sa na skorú odpoveď, so srdečným pozdravom

Marci ľuboš - riaditeľ penzionu

ALE NENAPISAL, KOLKO SA PLATI ZALOHA.. ZE? CI JE TO NIEKDE NA NETE?
BABULEEE CHODITE SEM VOBEC NIEKTO?

estella
5. feb 2010

ahoj claudi no veru uz som tu nebola dlho predlho... 😒

a nako je to riesene s tou zalohou zasa sa to posle niekomu na ucet ako vtedy terezicke?

estella
5. feb 2010

no to je fakt ze teraz nevieme kolko chce zalohu....asi tam treba este raz napisat a nech napisu presnu sumu kolko chcu....

winona24
5. feb 2010

mno tak to bude prča,keď niekto z Vážnych dôvodov nebude môcť ísť...ale so storno poplatkami treba počítať ☹

miriam24
5. feb 2010

ahojte .. no tu sumu by mohol upresnit .. ale zrejme caka na presny pocet ludi .. a posle tu zalohu ako sumu spolu .. ale tak na osobu by to mohol vediet uz teraz

miriam24
5. feb 2010

a myslim ze tere tusim hovorila ze by sa jej to mohlo poslat aj tentoraz .. ci ?

claudinka
autor
5. feb 2010

hej hej hovorila, ze hej.. takze idem mu napisat, kolko sa plati zaloha a podla toho potom posleme tu rezervaciu

claudinka
autor
6. feb 2010

Dobrý večer,

záloha je previdelne 50% celkovej sumy .

S pozdravom a prianim krásneho večera

Marci Ľuboš - riaditeľ penzionu

ka3n
6. feb 2010

Ok, baby, ja som uplne za..🙂)) ledva som vas docitala, ale potom sa musime dohodnut ako budeme platit...ale ved to je nam uplne jedno.

itsik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perlab
6. feb 2010

ok

claudinka
autor
6. feb 2010

Ok tak napisem, ak budem mat cas, ip-cky.. ci s tym kazda suhlasi

luciankasebastianko
7. feb 2010

Suhlasímmmmmmmmmmmmmmmm 😀

miriam24
7. feb 2010

ja tiez suhlasim :0) .. ozaj co to tam bol za prispevok od itsik? videli ste to niektora? ja len tak zo zvedavosti 😉

claudinka
autor
7. feb 2010

mirus bola to nejaka rekreacna oblast alebo nieco take

winona24
7. feb 2010

INGRID a SARASIMI....môže mi niekto vysvetliť čo sú to za osoby?????nič mi to nevraví..... 😕

terezicka
7. feb 2010

Ahojte, no mne je to jedno ak nemáte nič proti môžte poslať tú zálohu aj mne na účet, každej to potvrdím keď peniaze prídu tak ako minule. Ale posielajme teraz len zálohu mne na účet lebo minule sa posiela mne celá suma a to asi netreba zbytočne. Takže ak nemáte vy nič proti a keď sa dohodneme tak sa môžu zbierať peniaze...
A storno poplatky...No to sa bude riešiť keď to bude aktuálne...Ale snáď nikomu do toho nič nepríde

winona24
7. feb 2010

ináč čo sa týka tých storno poplatkov...mohol byť trošku triezvejší.....pri takej obsadenosti akú im my urobíme,ak vypadne jedna - dve rodiny snáď nie je taká katastrofa.....ale OK.... 😉

terezicka
7. feb 2010

Win veď možno ak to bude aktuálne tak to bude brať inak vtedy...
A tie dve sosoby ani ja neviem kto sú

winona24
7. feb 2010

veď jasné terez.....uvidíme ako bude keď to príde... 🙂

natasa8
7. feb 2010

tie storno poplatky sa ani mne moc nezdaju... mozno by stalo za pokus dojednat s majitelom aby pre nejake 4-5 parov bol storno 0-lovy.

estella
7. feb 2010

aj ja suhlasiiim...terez si zlata ze si sa na to zasa dala... 🙂 ....ked s abude vediet suma poslem peniazk...zalohu.... 😉 .....

eweny
8. feb 2010

Samozrejme,ze aj ja suhlasim a som rada,ze sa terezicka opat toho ujala 🙂 ano,ani mne sa nepacia tie ich storno poplatky,mozno sa bude dat s nimi nejak dohodnut v pripade vypadnutia nejakej rodinky..hlavne ak to bude kvoli chorobe dietatka..

terezicka
8. feb 2010

Claudinka ty napíš prosím presne koľko sa má platiť záloha, ja už ani neviem koľko je cena za pobyt 😅 A potom sa môžme začať zbierať, zas stanovíme nejaký termín dokedy vyplatíme zálohu

sjuzocka
8. feb 2010

winona, to su moje kamaratky (ingrid a sarasimi)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre