Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ba80
25. máj 2009

ahojte, kde budete parkovat pri medickej?

claudinka
autor
26. máj 2009

chiiqie ma tri detuse, tak sem asi nema cas chodit casto.. tak snad sa ozve, velmi chceli ist

vejinka
26. máj 2009

zeny pozrite si ako sa velmi Erik podoba s tou fotkou co som robila z PC pre jeho narodenim... 😉

rovni
26. máj 2009

ja by som dosla do tej medickej,ale asi trochu neskor,ked sa mala zobudi z poobedneho spanku,medzi cca tretou,stvrtou hod.
budete este tam?
ba80-parking netusim,do kedy treba mat parkovacie karty-do 4?

kvietocek
26. máj 2009

claudi, tak neviem ci uz mne zahrabava alebo ste sa dohodli inde inak ale nepovedala si mne vcera ze v utorok? Inak, nad parkovanim rozmyslam aj ja ale nic ma zatial nenapadlo....

claudinka
autor
26. máj 2009

kvietocek skor mne zahrabava 😀 povedala som v utorok a myslela som streduu, prepac 😝 neviem preco som bola v tom, ze utorok 😝

rovni ja tam budem urcite aj do siestej, ak sa bude dat 😀

tam zaparkovat veru bude masaker, ale snad ked tam budete trosku po tych ulickach kruzit, tak nieco najdete 😉

ba80
26. máj 2009

claudi, ty si sa este nepokusala zaparkovat v centre cez den, vsak? 🙂))

rovni, hej, do stvrtej...

claudinka
autor
26. máj 2009

nebyvala som 20 rokov v centre, ze? 😉

anickaajanko
26. máj 2009

Veji som srandovala

ale dakujem 😀

(za to do tej tabulky)

ba80
26. máj 2009

noooo, tak vidis... 😉

claudinka
autor
26. máj 2009

hold, musite ist mhd ako ja 😀

ba80
26. máj 2009

ee... my uz sme poniektori postarsie rocniky, vsak by ma pri nakladani kocika s dietatom po schodok seklo... 😀 😀

ba80
26. máj 2009

...a este k tomu som uz aj mierne spohodlnela, uz som sa mhd za zivot nabehala viac ako dost... 🙂 😎 😀 😝

claudinka
autor
27. máj 2009

ja mat afto, tiez mhd nejdem 😀 😀

ba80
27. máj 2009

...sekni muzovi kluce... 😀

claudinka
autor
27. máj 2009

a zabijem sa za prvou zakrutou 😀

ba80
27. máj 2009

tak to chod radsej busom... 😉 😀

miriam24
27. máj 2009

Ahojte .. tak ako to vyzera s tym Larionom? uz su vsetky na 100% rozhodnute ze idu? ja sa stale hlasim ako nahradnicka aj s mangelom .. a urcite by sme sli .. len ked teraz robim tak na net mam malo casu tak vas ked tak citam .. obcas prispejem ale na taketo `surfovanie` nemam absolut cas ☹ takze ani neviem ci a ake hotely su pobliz volne .. 😉

claudinka
autor
27. máj 2009

idem trolejbusom 😉

mirus este sa vsetko riesi, ale miesto asi volne uz nebude.. ale medzi nami, neverim, ze sa dovtedy jedno neuvolni (niekto ochorie alebo mu nieco do toho pride), nechcem to na nikoho privolat, ale verim tomu, ze sa aspon jeden odhlasi chvilku predtym.. 😀 vzdy to tak byva 😀 este sa ma babuci ozvat a chiiqie este stale nepise 😉

ka3n
27. máj 2009

ale nie claudi, vsetky sa tam uz moc tesime, tak sa hadam nikto neodhlasi..a hadam budeme vsetci zdravucky a pocko nam vyjde, ved uz sa to krati.

perlab
27. máj 2009

čaute,
mno, nám do toho niečo prišlo, ale ideme radšej na stretko .. 😀 😉 🙂

vejinka
28. máj 2009

perlab dobra volba 😀

vejinka
28. máj 2009

mna sa vcera muz pytal v posteli ze ako to vyzera s tym stretkom.. a ja ze este bdueme riesit stravu..a on ze naco cakame..ved buduci tyzden uz je jun...tak som ukludnila ze vsetko sa stihne ..a kedze ej to restauracia tak by sme vlastne ani nemuseli nahlasovat varit musia tak ci tak...ale zasa radsej nahlasim ako by sme nemali mat obed ale veceru..my sme zvyknuty na rezim co sa tyka jedla..ranajkujeme o osmej obedujeme o dvanastej a veceriame o piatej...takze my sa asi nahlasime pekne no v tym piatkom urcite prideme az na veceru skor sa neda ☹

kvietocek
28. máj 2009

oki clauci, pohoda. prepisala som si to. Takze v stredu

claudinka
autor
28. máj 2009

kvietocek to ma tesi 😵 😵

anickaajanko
28. máj 2009

no takze tym padom je pre nas uz bezpredmetne sledovat to tu, ak aj niekto nahodou nepojdeme tak je este pred nami Miriam, takze my sme uz total pase, nejde ta tabulka otvorit ale iste je pred nami este aj ona, aj Chigie ci ako, takze ak by nahodou napiste mi IP, ale sotva. Do ineho sama s malym nepojdem, tak uz kaslem na to. Majte sa tam krasne, super pocasie, dobru stravu, malí nech su poslusni. 😉 🙂

vejinka
28. máj 2009

anicka tak teda podarilo sa 😉 troska iniciativy z mojej strany a mas to 😀 takze ta oficialne vitam na palube smerom LIPTOV 😵 podarilo sa mi usporiadat to tak aby si nebola uprednostnena ale vyriesili sme to dobre skrecok bola ochotna ist do dvojky tym padom ty rony a jej rodic..ideme do apartmanu ..a nemusis dakovat rado sa stalo aj skrecok xce aby nas slo co najviac 😉

vejinka
28. máj 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

teraz uz len poslat terezke peniazky a zmazem tu REZERVACIU 😉 claudi ti da cislo uctu ak ju pekne poprosis 😉

vejinka
28. máj 2009

co sa tyka miriamky tak ak sa neozve chiiqie tak ide ona...ale ako tu uz pisala claudi urcite z nas niekto vypadne...cize miriamka ma velku sancu ist s nami... 😉

vejinka
28. máj 2009

a lisula ma hadam nezabije...nuz ked si tak velmi xcela ist ..urobila som vsetko co bolo v mojich silach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre