Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ka3n
10. jún 2009

no veji, ale mne sa nezda tvoj muz tusim aspon podla fotiek tucny..ani moj neni, iba to kilecko dve by mohol dat dolu..

vejinka
10. jún 2009

ka3n sak ja nexcem aby schudol desat 😀 staci 9,5 😀 😀 😀

ale nie jasne ze nieje tucny ale ma nabeh...takze rychlo treba zacat konat kedze sexom nic neschudne...hadaj preco... 😀 😀 😀 tak musime inak 😵

ka3n
10. jún 2009

no ked moj dopadne ako svokra. teda jeho mama tak potom bude zhadzovat aj 50.

vejinka
10. jún 2009

neboj ved tvoj vobec nevyzera ze by mohol mat problem s vahou 😉

miriam24
10. jún 2009

ze nakoniec sa z toho vykluje odtucnovacka pre muzikov 😝

anickaajanko
10. jún 2009

tak mne niekto postrazite dieta a budem odtucnovat s nimi 😝

ka3n
10. jún 2009

....a ja sa pojdem zatial poriadne napapat, lebo ja som taky večny hlados.

silwietta
10. jún 2009

aj ja by som potrebovala odtucnovacku, lebo vyhovarat sa ze sa mi este nestiahla maternica po porode sa uz neda 😀 😝

eweny
10. jún 2009

Baby,pekne som si vas precitala a mam zhruba taku istu predstavu o programe ako vy 🙂

odtucnovacku potrebujem veru aj ja 😢 muzik si tiez urcite zahra futbal,ak bude prilezitost..a ja si mienim dopriat masaz,ak to pojde..

Co sa tyka cestovnej postielky,tak ju asi ani nejdem zhanat,maly by sa mi v nej asi bal,takze musime spojit postele..

perlab
10. jún 2009

ahojte,
takže chlapi futbal,
deti si dajú súťaž v lození /nezabudnite si laptopy, prípadne inú motiváciu/
a my lahneme na bruchá /nech sa tá maternica už konečne stiahne 😀 / a budeme kývať nohami 😉

ka3n
11. jún 2009

ahojte..no perlab..ja si pri mojom malom isto nelahnem, on by len chodil a chodil..

anickaajanko
11. jún 2009

No ako sa poznam, tak by som uz mala s balenim zacat dnes, kolko mam vlastne zobrat bodyniek, kolko coho, mna porazi, ja tam pojdem obvesana ako vianocny stromcek a to este nebudem mat MM ako nosica 😀

vejinka
11. jún 2009

baby podla mna netreba vela veci...sak to vecer prepereme a do druheo dna to vyschne na radiotore alebo na balkone..neviem ci je aj balkon alebo nie...no v kazdom pripade treba brat co najmenej ja berem tri body s dlhym tri body s kratkym 5 ponoziek teplaciky dupky satku ciapku puncosky keby sa ochladilo budnu rolacik tricko a kratasky a samozrejme topanky

vejinka
11. jún 2009

a nezabudnut plienky a podbradniky 😅

vejinka
11. jún 2009

uz si urobila predbezny zoznam

vejinka
11. jún 2009

na kanvicu nemozeme zabudnut..a fotak a kamerku 😉

ollako
11. jún 2009

veji ale ved uz sa nekuri, myslis, ze to uschne 😝 ...nie ja tam prat nebudem, radsej zoberie o par kusov, navyse, ved su to male vecicky, horsie to bude s mojimi a muzovymi 😝 a plienkami 😀

vejinka
11. jún 2009

ale hneva ma ze mi este neodpisali z larionu.. 🙄

ollako
11. jún 2009

vidis fotak a kameru 😲 nezabudnut!!!!

vejinka
11. jún 2009

no co ja viem podla mna by to uschlo...ale sak berem aj tak dost veci...moze ogrcat uspinit obkakat...stat sa moze vselico

vejinka
11. jún 2009

ja aj tak budem kudli handricky..co mu utierame zadocek po kakani ..ziadne vlhcene obrusky nepouzivam a mame krasnu ritusu..a ked budem musiet este par body odkudlit tak ma to nezabije..ved to doma robim pravidelne 😅

vejinka
11. jún 2009

pockaj najdem ten papier co som vcera vypisovala ze co treba

ollako
11. jún 2009

veji co je to kudli 😕
ja pouzivam vlhcene a maly ma peknu ritku, hlavna zasada je nenechat ho s hovienkom dlhsie ako minutu 😀 ..tak sa snazime davat na nocnim a ritka je ako zo skatulky 😉

vejinka
11. jún 2009

veci na larion: pre maleho: sampon, tycinky do usiek a nosteka, vigantol, mar do nosa, opalovak, hracky, body s dlhym rukavom 3ks, body s kratkym rukavom 3ks, tricka2ks, kratasy,2ks, ponozky 5 parov, teplaky, dupacky, pyzamo, spaci vak, ciapka, rs, 5 pampers, 10 tesco plienok, 6 obyc. plienok, handricky na zadok, igelit pod Erika, utekaciky2ks osuska, marticku na zadok, dudle2ks, infadolan, kefku a pastu, svetrik, bundu, pancusky, deku, deku na luku, slnecnik velky, lyzicku, prikrmy, kasu, misku, kanvicu, caj, flasku, kefku na flasku, mydlo...

pre nas: kratke tricko 3ks, kratasy2ks, tepllaky, rifle, tricko s dlhym rukavom , sveter, ponozky 5ks, spodne pradlo, hreben deo, uterak, osusky, spr.gel, opalovak, fotak, kamera, pyzama, mydlo 😉

dufam ze som vam pomohla..oto bereme my...ale urcite ma este nieco napadne 😀

vejinka
11. jún 2009

ollako to malo byt kudlit...ako vyprat preprat vykudlit 😀

ollako
11. jún 2009

veji len 15 plienok, ja nemam prehlad kolko miniem, ale zda sa mi to malo 😕 no a ja beriem este orievac na prikrmy, a pre istotu panadol sirup 😉

vejinka
11. jún 2009

ze marticku na zadok..to malo byt masticka 😀

ollako
11. jún 2009

aha veji dik za vysvetlenie 😉 uz som zas o cosi mudrejsia

vejinka
11. jún 2009

no ani tych 15 nemynieme..urcite tesco plienok minie denne 5 ks a kedze prideme vecer v piatok..alebo podvecer tak to bohate staci aj s rezervou 😉

vejinka
11. jún 2009

boze aka hrubicaaaaaaaaaaaa nemozem na to ani kukat 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre