Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
17. máj 2009

claudi kludne napis do IP teda nahradnikom ci este maju zaujem a ak ano..tak ich nechaj v tabulke a ak nie vyhod ich z tabulky..aby sme v tom nemali bordel 😉 dufam ze ti ozvu cim skor...inak ak sa neozvu do STREDY TAK AUTOMATICKY VYPADAVAJU...NIET VELA CASU A POTREBUJEME KONECNY POCET OSOB.

vejinka
17. máj 2009

ALEBO TO DAME DO 24.5.2009 (NEDELA) VECER O 20:00 VTEDY SA ROZHODNE KOLKO NAS IDE UZ DEFINITIVNE!!!

vejinka
17. máj 2009

claudi ak sa teda ozvu ze idu...musia ti napisat do ip ze maju zaujem a nasledne poslat terezke peniazky...kym nenabehnu terezke peniazky na ucte tak nejdu. dufam ze som to dost zrozumitelne napisala 😅

vejinka
17. máj 2009

a kocky s tou penziou zacneme spekulovat od 1.6. dovtedy sa kazda rozhodnite ci berete plnu alebo pol

vejinka
17. máj 2009

a kto ma navrh na nejaky program spolocny...tak sem s nim...ak budeme mat opekacku treba vybrat babu ktora si to zobere na starost kupi spekaciky horcicu chleba a potom sa to rozrata na vsetkych alebo si kazda donesieme ale netusim dke to tam bdueme mat uskladnene ak je v apartnanoch chladnicka tak neni problem..v tom pripade si kazda donesieme co potrebujeme a dame to do igelitoveho sacka napiseme meno a bude. lebo nebol by moc dobry napad aby sme to povedali v larione a oni nam vsetko kupia lebo nam pripocitaju aj rodne cislo...tym chcem povedat ze by to bolo dost drahe radsej si kazda donesme co xceme..koniec koncov opekat sa nemusi len spekacik ale aj slaninka zemiaky... vyber je len na nas

vejinka
17. máj 2009

no a ten program..bude to dost obtiazne vymyslie nieco dke budeme vsetci..ale tak predpokladam ze cas sa najde vonku pred larionom su preliezky a tusim pieskovisko ale deti by som tam moc nedavala..neviem v akom je to stave a moj synator zjavne nebude este vediet chodit..a aj ostatne dietky predpokladam ze nebudu tak fizycky zdatne aby boli na preliezkach zatial co my by sme si niekde na terase neico popijali 😅 takze moj navrh je asi takyto: v piatok na obed tam uz budu prvy vyletnici poobede by sme sa mohli ist prejst po okoli tak na hodinku potom bdue zjavne vecera potom by sa slo na izby o o nejakej 19:00 by sme sa ti co mohli stretli v spolocenskej miestnosti alebo na terase ...pripadne chlapi by si zahrali sqaash alebo sipky..a my by sme si urobili debatny kruzok s detmi 😅 potom by sa slo spat a v sobotu by boli ranajky potom deti spia..a tusm skoro vsetky potom obed a potom by sa slo na nenarocnu turu niekde nedaleko pripadne by sme sa postretavali s nahradnickami ktore by boli ubytovane inde no a vratili by sme sa na veceru potom zasa debatovali niekde popripade by chlapi sli do sauny...alebo zahrali futbal na ihrisku a my s detmi na kavicke alebo malinovke..proste niekde vonku alebo dnu podla pocasia a teploty 😅 potom by sa slo spat a v nedelu by boli ranajky obed hromadna rozlucka a domov.....kto ma ine navrhy kludne piste...toto neberte vazne...je to len troska napadov ako si tam sprijemnit pobyt 😉

vejinka
17. máj 2009

skrecok moja zlata...lenze dvojpostelovka uz volna nieje..takze budes v apartmane ok??,

vejinka
17. máj 2009

skrecok lebo od zaciatku si pisala o apartmane..tak ho teda budes mat ..uz sa to len da vymenit pokial by niekto z dvojky xcel apartman a vymenil by si to s tebou...inak nieje k dispozicii dvojka 😒

vejinka
17. máj 2009

pripadne ak skrecok nebude namietat tak k nej este niekto...ale to musi ona dovolit ...ja mozem len suhlasit 😀

vejinka
17. máj 2009

takze nahradnicky...predebatovat celu situaciu s polovickou..a rozhodnut sa najneskor do 24.5.2009
dost mozne ze chlapi nebudu suhlasit s tym aby boli dve rodiny na trojke..preto to treba riesit uz teraz aby mali cas na rozmyslenie takze hor sa do vybavovania 😉

vejinka
17. máj 2009

ked nebudu suhlasit tak sa rozhodne ako som uz spominala..kto odpise claudi do IP kladne a pekne podla poradia ako ste napisane v tabulke..
vid
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

vejinka
17. máj 2009

no a to je z mojej strany asi vsetko..ked budu nejake pripomienky na moju osobu kludne to sem napiste .ja si to precitam 😉

rony253
17. máj 2009

veji, preco ja , jurocko a winon sme zvyraznene ciernou farbou, myslim meno?
veji super program si vymyslela, suhlasim, no uvidime, kedy ktore dieta pojde spat a pod. nemozme planovat, ale tura a kavicka to urcite ano. Super.

rony253
17. máj 2009

Mozem vediet kolko stoji ten apartman na cely vikend?

claudinka
autor
17. máj 2009

vejus napad dat do trojpostelovych dve rodiny je total blbost 😉

claudinka
autor
17. máj 2009

penzie vobec netreba podla mna este riesit..
takisto netreba zadavat terminy, dokedy sa treba ozvat.. myslim tym nahradnicky, napisem im a ak sa nebude niekto dlhsie ozyvat, proste nejde a hotovo.. a posielat peniaze je tiez este predcasne, kedze stale nevieme, ako to bude..

program je najlepsie asi spravit az na mieste, kedze nemame sajnu, ako to tam vyzera.. ta opecka nevyzera vobec zle, ani grilovacka 😉 jedine nakupit dopredu by sa malo, ale to by mozno mohol aj niekto odtial ist kupit alebo tak nieco.. v tom teple vsetko vlacit az tam, no neviem 😒 aj tak kazde dieta bude vselijako inokedy spat atd, tak budeme radi, ak sa vobec stretneme vsetky naraz hehe

rony asi preto si zvyraznena, lebo si sa tam nedopisovala sama, ale vejinka ta tam pisala, ostatne sa zapisali same, tak preto si ciernou farbou..
a ten apartman na cely vikend fuuuha pohladaj si to, urcite to mas v IP-cke, ked som posielala ceny 😉

anickaajanko
17. máj 2009

veji len my sme sa ako nahradnici nahlasili tusim druhy najviac treti a teraz sme posledni
ste nas zabudli zapisat ☹

anickaajanko
17. máj 2009

ako program

Besenová a Western mestecko je nadherne a vdaka ubytovaniu v Larione je tam zlava 20 a 30 %
krasne bazeny kone program hudba
a iste budete mat tam tolko aut ze sa zmestia aj ti co budu bez auta

len napad 😉

vejinka
17. máj 2009

no rony presne ako pise claudi tou ciernou hrubou si tam preto lebo som ta tam dopisovala ja

anicka ..ale stale mate sancu ze pojdete 😉

claudi mozno je to blbost a mozno nie..nech sa vyjadria nahradnicky ci by tak sli alebo nie...ja si skor myslim ze nie ale nechajme to na nich...tu tam kocky ktore idu same drobcom teoreticky by sa dve to trojky vopchali..no necham to na nich a hlavne nech sa ozvu ci teda s nimi ratat alebo nie

anickaajanko
17. máj 2009

😀 dufame Veji

claudinka
autor
17. máj 2009

babuci a tehulka mali ist,ale tehulka ma alebo mala maleho dlho choreho,tak nebola na nete,takze ti maju prednost..a klaudinka21,sasasx aj miriam tiez chceli ist medzi prvymi,takze anickaajanko,urcite si niekde medzi poslednymi,kedze si o stretku vobec nevedela ani nebola nahlasena ani nic podobne-neuraz sa prosim ta,nemyslim to v zlom..sak sme sa rozpravali,ze ak budete viacere,co vas zatial je,su v uvahe este tie chatky hned vedla larionu,popripade iny penzion,chata

ka3n
17. máj 2009

veji a nemozes aby jedna vsetko na opekacku kupovala, a potom sa to rozratala..ved nikto nevie kto kolko zje, ked si kazdy donesie svoje bude najlepsie..ide nas vela a kazdemu po chuti nemusis prist..ci spekackami,klobaskami a tak...

anickaajanko
17. máj 2009

v pohode
budem teda sledovat tu ako sme dopadli 😉

silwietta
18. máj 2009

baby a co to stretko v medicke zahrade co spominala claudi? ja by som aj prisla... sa mi to teraz v nedelu v sade janka krala strasne pacilo... a manzel pracuje kusok od medickej, tak by sme ho tam dosli pozriet...

vejinka
18. máj 2009

a na tie chatky mame kontakt? alebo potom ta avena ci ako to bolo..ked nas bude viac nic sa nedeje..len potom kocky ktore nebudu v larione si zjavne zaplatia ubytko na mieste ale mozno ani nebude treba a mozno by ste boli spokojne aj s tymi chatkami..claudi ty mas tusim kontakt na toho pana co ma tie chatky ze? ale zatial sa mu neozveme lebo sa caka...ale nemali by sme vsetko nechavat na poslednu chvilku..ja som za to aby sa konecne ubytovanie dohodlo koncom tohto mesiaca najneskor..samozrejme cakame na babuci a tehulku ako sa rozhodnu lebo tie dve tu moc nechodia aj ked babuci obcas zavita...ale tehulku som veru velmi dlho nevidela a stale jej drzime flek 😉

vejinka
18. máj 2009

ka3n mas pravdu ved ked som to pisala tak som si to uvedomila preto tam pokracujem s tym ze si kazda donesie 😀

anickaajanko
18. máj 2009

avena je plne obsadena
chceli sme tam na dovolenku v tom termine
a co je este v blizkosti?

nechcem byt fajnova ale kvoli malemu do chatiek nepojdem

babuci
18. máj 2009

kukam, ze je tu boj o ubytko🙂))
co je este vedla Larionu okrem Aveny?

anickaajanko
18. máj 2009

boj to je silne slovo babuci
neviem ja som na nete nenasla nic okrem tych chatiek
len tie nejak nevyzeraju a hned vedla je pila ktora vraj ide permanentne a maly je citlivy na taky zvuk
http://www.ranckralovalehota.sk/html/

svokra bude rada, vcera nesla rozchodit ze som bola s malym v Madarsku
este keby som isla na noc s nim prec a bez manzela
juj ale ako by sa tvarila to by stalo za to
😀

potesime sa aspon fotkam
a zelame krasne pocasie

anickaajanko
18. máj 2009

babuci 10 km je hotel Barbora
www.hotelbarbora.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre