Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
18. feb 2009

krivan ak nam vyjde v ustrety zo vsetkymi nasimi poziadavkami..a bude cenovo vyhodny..teda za € to urcite nebude...ale povedzme ze budeme mat na to..a este sa aj zabavime..ved je tam bazen finska sauna vyrive vane..parna kabina..pre chlapov zasa biliard spolocenske hry stolny tenis stolny futbal...nieje to zleeee 😉

vejinka
18. feb 2009

podla mna v tom krivani nam bude sveta zit 😉

skrecok
18. feb 2009

uz sa aj o tom pisalo, ze by sme sa rozdelili...ale zas na druhej strane by to nebolo ono keby jedna polka bola tam a druha inde. Takze pockame co napisu...
No a riskovat, no neviem 😒 . Keby sme aspon vedeli pevny pocet ludi.

vejinka
18. feb 2009

skrecok moja zlata..pevny pocet ludi budeme vediet az ked bdeme stat pred krivanom 😀

claudinka
autor
18. feb 2009

vsak je nas zatial 47 dospelych, nie? tak zatial vychadza aj larion..

vejinka
18. feb 2009

claudi..kde si nabrala 47??, v tabulke je pisane dospely 62 kusov..alebo ja mam inu tabulku?? 😨

claudinka
autor
18. feb 2009

vejus je napisanych, ale nie vsetci hlasovali, nie? ci ako to berieme?

kamilka12
18. feb 2009

niektore sa ešte ani k terminu nevyjadrili 😒

vejinka
18. feb 2009

otca ti nahanam...to som si ani nevsimla.. 😠 ale tak ci tak 33 zein zahlasovalo ze ide..cize krat dva 😉

vejinka
18. feb 2009

claudi uz aby odpisali z krivana..lebo...ma vystrie 😀

kamilka12
18. feb 2009

noooo niektore idu same...ako budú na izbách?

claudinka
autor
18. feb 2009

nejako to poparujeme, snad 😵

vejus ee 😒

vejinka
18. feb 2009

neboj nevystrie... 😅

kamilka12
18. feb 2009

juj, ja sa už tak strašne tešiiiiim 😵

kamilka12
18. feb 2009

to bude zase fotiek, čo tam porobíme 😵

vejinka
18. feb 2009

nooo my z muzom bereme aj kamerku 😵

vejinka
18. feb 2009

ale zjavne pojdeme na buse..takze kocik nam neprichadza do uvahy..asi ho hodin do tj domacej baby satky..teda ak nebude mat sto kil a bude ho vlacit tato..mama bude batozinu 😀 😀

vejinka
18. feb 2009

ozaj vcera moj muz ...doniesol kalendar a ze musi nahlasit dovolenku tak reku pokaj do stredy..a on ze preco do stredy..a ja ze v stredu sa rozhodne 😀 😀 😀 😀 ale povedala som mu ked musi to mat hned teraz dopisane tak nech skrtne 19-21.6. ze asi pojdeme ten termin..na 99%

kamilka12
18. feb 2009

😀
som zvedavá ako si budú chlapi rozumieť...
😀

vejinka
18. feb 2009

21 kusov je za datum 19-21.6
19 kusov je za datum 26-28.6.

vejinka
18. feb 2009

no ked nacnu spolocnu temu deti...tak ani my sa im nevyrovname 😀 😀 😀

kamilka12
18. feb 2009

no ...ale Martina tam má že 26-28. a zároveň "je mi to jedno", berte aj to do úvahy, lebo ja 26.-28- nemožeeeeeem 😢

vejinka
18. feb 2009

ja viem...preto som za ten prvy datum...

vejinka
18. feb 2009

troska som to upravila..kde bolo je mi jednmo som hodila dva datumy..a kde nebolo nic tam som dala nie

kamilka12
18. feb 2009

a inak tie, čo si dali iba jeden dátum a druhý nie, to znamená,že v ten druhý dátum nepojdu (ako ja napr.)? Lebo to nám zase mení počet zúčastnených... 😕

vejinka
18. feb 2009

takze: 19-21.6 26ks

26-28.6. 24ks

claudinka
autor
18. feb 2009

tak a co s tymi, co sa neozyvaju? napr. ewulqa je na horach, slavica nema cas.. 😖

claudinka
autor
18. feb 2009

rozhodneme my, co sme tu a hotovo.. furt posielam IP-cky a kedze sa nikto neozyva, nebudeme to riesit cely mesiac predsa..

vejinka
18. feb 2009

to je dobra otazka..ale potvrdili ucast vsetky..takze nepredpokladam ze ked sa rozhodne iny datum ako si ini vybrali ze nepojdu...skor to prehodnotia a rozhodnu sa...zatial len o tebe viem ze nemozes ten druhy..ostatne kocky nic nepovedali

claudinka
autor
18. feb 2009

takze odhlasovany prvy termin - ano? tak ten druhy uz mozeme zmazat a idem napisat IP-cky, ze prvy vyhral.. nech sa odhlasia, ktori nemozu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre