Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

kamilka ahaa to som nevedela 😕 😕

vejinka
19. feb 2009

ved tak sa dohodnime takto..teda ak suhlasite..proste si kazdy zaplati pri prichode do penzionu ..ci xce pol alebo plnu penziu..

klaudinka21
19. feb 2009

booooze mna to tak mrzi ze nejdem s vami ☹ ☹ ☹ 😢

claudinka
autor
19. feb 2009

klaudi aj nas.. 😒 😒

vejus oki sak som zvedava, co odpisu na mailik a potom sa dohodneme.. takze teraz to riesit netreby tym padom

terezicka
19. feb 2009

Nechajme to jedlo zatiaľ tak, predbežne si myslím že polpenziu bude chcieť každá z nás a ak to im netreba veľmi skôr nahlasovať tak potom sa nahlási kto z nás chce plnú penziu

klaudinka21
19. feb 2009

😢 😢 fnuk, ale ked pridem do BA dam vediet a dufam ze sa stretneme aspon tak 😉

klaudinka21
19. feb 2009

baby da sa este dohlasit ak by si to dodo rozmyslel??trebars do konca tyzdna?

sasasx
19. feb 2009

aj mne je smutno ze momentalne nevidim moznost ist;( ja som sa fakt tesila....
ale chcem vidiet veci pozitivnejsie a mat sa na co tesit, takze ak niekto vypadne a bude miesto, tak ma berte ako nahradnicku;) ja to nejak vymyslim...
teda nahradnicku az po klaudi samozrejme...;)

vejinka
19. feb 2009

oki doky 😉

vejinka
19. feb 2009

sasi jasneeee 😉 a uz je lepsieee?

vejinka
19. feb 2009

klaudi..asi sa bude dat uz len ked niektora vypadne..vyslovene mali v maily napisane ze ak nebudu moct ist treba za seba najst nahradnicku..takze sanca tam je 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

odpisali 😉 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

Dobrý deň

Takže čo sa týka apartmánov,rozdiel je v tom ,že je luxusnejší ,je vyššia cena a je tam kuchynka, obývacia izba, spáleň –komplet bývanie

Vybavenie apartmánov :
- samostatné sociálne zariadenie, masážna sprcha, sušič na vlasy
- kuchynka + chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica,kávomat
- satelitný TV prijímač
- prípojka na internet
Cena za apartmán je 73 Eur, pre vás so zlavou 60 Eur za celý apartmán

Keby ste ho používali len na ohrievanie – / kuchynku /- mali by ste ho k dispozícii - kanvicu,mikrovlnku…..

- Platná rezervácia sa robí po prijatí zálohy na účet,t.j.keď sa rozhodnete na 100 %,zašlete nám objednávku s presným počtom, my vám zašleme výšku zálohy

- a váš pobyt bude rezervovaný. Čo sa týka zlavy,tú som vám poskytla ako skupine už v predchádzajúcom maili,

- Čiže cena v Sk 4OO,pre vás 360,- Sk / 11,95 Eur /1 osoba / 1 noc

- Dieťa do 10 rokov 320,-Sk/ 1 dieťa

- Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma

claudinka
autor
19. feb 2009

teraz som to ratala.. je nas 46 dospelych.. a je tam iba 14x 2-lozkovych, cize 28 ludi + 5x 3-lozkovych = 28+15=43
hmh takze ako teraz? lebo ten apartman je dost mastna suma si myslim.. alebo zeby sme jeden vzali, ten, co by bol v nom, by platil ako vsetci ostatni a zvysok by sme prerozdelili presne na nas vsetkych?

este im odpisem, ci si mozeme vziat vlastne varne kanvice..

claudinka
autor
19. feb 2009

mno tak co vy na to? akooo?

claudinka
autor
19. feb 2009

rada by som im co najskor napisala 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

a este im napisem, ze by sme radi zaplatili nejaku taku zalohu, kde by sme kazda napr. zaplatila polovicu pobytu, kedze je nas vela a bude to o to obtiaznejsie vyratuvat vsetko..

claudinka
autor
19. feb 2009

Kedze nikde nikoho, musela som rychlo konat sama a odpisala som im takto:

Dobry den,
kedze nas ide 46 dospelych + 4 deti, tym padom budeme nuteni vziat aj apartman, vsak?
Inak sa nepomestime..

Co sa tyka spominanych apartmanov - je tam obyvacka aj spalna, cize je urcena pre 2 dospelych ci sa da aj v obyvacej izbe spat? Kolko ludi ma byt nahlasenych na apartman?

A co sa tyka tej zalohy, dalo by sa s Vami dohodnut, ze by sme vyplatili napriklad polovicu nasho pobytu? je nas celkom slusny pocet a uz takto je to obtiazne vybavovat a vsetky peniaze posielame na ucet jednej z nas a odtial vam to pride spolu, cize by to bolo dost zlozite aj vyratuvat, keby ste nam zadali urcitu sumu..

Tiez by som sa rada opytala, ci sa daju varne kanvice pouzivat iba Vase a to v kuchynke v apartmane alebo by tu bola moznost, ze by sme si priniesli vlastne v nejakom pocte..

skrecok
19. feb 2009

claudinka, my by sme mozno zobrali apartman...este sa opytam manzela

jurocko
19. feb 2009

claudi ten apartman vychazda na vykend alebo ako?lebo nie kazdy bude chciet apartman?hm?

skrecok
19. feb 2009

a kanvicu by sme brali aj tak ci tam je alebo nie je.

claudinka
autor
19. feb 2009

ok mozno sa tu najdu babulky, ktore o neho mat zaujem budu 😉 😉 a tych 60 eur myslela na cely vikend apartman ci na jednu noc ci ako? nerozumiem tomu velmi..
lebo v cenniku maju apartman 2+2, cize 4 osoby, ak tomu spravne rozumiem, vsak?
takze 60 eur by to bolo tym padom na jednu noc.. to neni vela penazi, ked sa to vydeli styrmi..

skrecok
19. feb 2009

Ano, to bude na jednu noc...to je normalna cena. Manzel chodi casto na sluzobky, tak sa nieco v tom vyzna.

claudinka
autor
19. feb 2009

na stranke maju napisane, ze maju 2 apartmany s moznostou pristelku..a v cenniku ze apartman 2+2..
takze tam sa zmesti dokopy 8 ludi, ak dobre ratam?

a zvladli by ste mat pre vsetkych kuchynku v apartmane? 😒 😒

skrecok
19. feb 2009

Nooo, to je teda trosku problem, ziadne sukromie... 😅 .

claudinka
autor
19. feb 2009

hej nezda sa mi to drahe.. v pohodicke 😉 😉

len to teda nejako zadelit tym padom.. este sa neozvali ani babulky, ci chcu byt spolu na izbe, ktore idu bez muzikov alebo nie..

tak mam to zarezervovat na tie osoby, ktore su prihlasene? ze 46 dospelych + deti? a basta?
ostatne sa dohodne potom? teda aj podla toho, kto pojde na apartman..

claudinka
autor
19. feb 2009

ktovie, kde je vchod do kuchynky, mozno je mimo tej izby

claudinka
autor
19. feb 2009

nechce tam niekto zavolat a poinformovat sa? takto mailom je to dooost zdlhave.. vejuuus? 😀

jurocko
19. feb 2009

1800 sknanoc mne sa zda vela,ved tak ti vychadza noc na 720,.skdobre sompochopila

claudinka
autor
19. feb 2009

jurocko apartman vychadza na noc 1800 Sk, ale asi tam su styria ludia, cize okolo 400 Sk na osobu..
2-lozkove stoji na dve noci 720 Sk na osobu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre