Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
2. feb 2009

hned, ako budem mat viac casu, tak sa aj ja vyjadrim k otazockam..

claudinka
autor
2. feb 2009

1. Termin - vyhovuje nam to kedykolvek
2.
a) miesto - absolutne nemam sajnu, preto urcite nech sa vyjadria mamicky, ktore uz dovolenku s babatkom absolvovali..
b) tak s tym vykaslanim to beriem 🙂 restauracia to isti dufam, len som zvedava, co budu deturence vtedy robit..
c) som kludne za rozdelenie 🙂
3. Financie - tiez som za najlacnejsie, ale ak sa najde nieco kvalitne pre deti, tak ten zlaty stred snad bude fajn..
S tou hromadnou zlavou a zalohou takisto suhlasim.
4. Myslim si, ze na takychto veciach, ako su olympiada a podobne, sa mozeme dohodnut v prvy den stretnutia, kedze kazde babatko bude inak na tom.. aj v zavislosti od toho, aka tam bude coho dostupnost a ci budeme mat malych lozcov alebo uz aj naznaky chodenia..
Moj muzik hra rad poker a miluje pocitace 🙂 🙂

ak si spravne pamatate, teda vacsinou baby z Ba, vzdy som poctivo poslala vsetkym IP-cky o stretnuti, aj ked sa uz v nasom fore neukazovali.. takze s tymi IP-ckami som samozrejme ratala aj pri tomto este vacsom a dolezitejsom stretku.. to si vezmem na starost teda ja 😉 s radostou..

som velmi rada, sasasx, ze si sa do toho s takou vervou pustila, velmi sa z toho tesim 😉
snad to bude mat aspon taky uspech, aky dlhy prispevok pisem 😀 😀 alebo si napisala ty 😀
a samozrejme mozu ist aj znami-neznami nas septembroviek, ked sa narodili august - oktober 😉 😉

winona24
2. feb 2009

sasasx dobrééé...idem omrk tie linky 😉 😉 😉 😉

sasasx
2. feb 2009

jaj, k tomu mojmu linku - citala som si to este raz a nie som si uplne ista, ci su tam iba niektore izby so socialkou,alebo ako...

a inak, trocha som hladala - tak vacsina penzionov to ma tak, ze deti do 1.roka alebo do 3.rokov zdarma, pokial nemaju vlastne lozko - t.j prespia bud s rodicmi, alebo v cestovnych postielkach

a este - www.penzionsustiak.sk - vyzera to fajn, dokonca kuchynka na kazdej izbe, ale boli tam uz nejake stretka a boli na to negativne reakcie - teda na majitela

klaudinka21
3. feb 2009

no ja suhlasim aj s datumom 10.maja a ak by sa nieco zmenilo tak dajte vediet na IP.....cas miesto posobenia a kvakania 😀 😀 😀 jupiiiiiii sa tesim na vas

claudinka
autor
3. feb 2009

klausdi kde si vzala ten datum? 😀

jurocko
3. feb 2009

sasax nie nebola som na nijakom stretnuti,ja som dala datum do 15.2.a nech sa potom kazdy vyjadri či ano ci nie a tak do konca aprila aby sme si nieco zaregistrovali aby sme mali nijaky termin nemozeme nechavat všetko na poslednu chvilu a je lepsie mat skor nieco lacnejsie a dobre ako na poslednu chvilu všetko drahe a liptou?super
čovynato?

jurocko
3. feb 2009

baby ten čo,poslala almika prvy penzionik je fakt super a dobra cena sa mi vidi,pootm budetreba obtelefonovat ze ci maju volny termin niekedy na leto?piste nazory,nemame na co čakat take dobre ceny sa rychlo obsadia a samozrejme nie dlho spekoulovat...

claudinka
autor
3. feb 2009

jurocko do 15. februara? sak to je o chvilku, nie?

michru
3. feb 2009

claudinka, diky za IP 😉

jéééj to je skvelý nápad, trošku som si o tom počitala, ale keď budem mať viac času odpíšem. asi najskor ked Damianko zahajá 😀 , ale určite vám napíšem aj ja...

michru
3. feb 2009

... vsimla som si, že jurocko písala 15.2., tak to je strasne skoro... 😒

claudinka
autor
3. feb 2009

ja som za ten maj-jun, kedze v lete ako pisala sasasx kazdy ma vlastny program a vsade bude plno..

skrecok
3. feb 2009

Aj ja sa vyjadrim, ked budem mat viacej casu a to vecer ked maly pojde spinkat. Chcem dnes konecne porobit veci co som chcela vcera...
A tiez je pre mna do 15.2. skoro, ale inak je pravda, ze dobre miesta sa rychlo obsadia. 😒
Mimochodom nam vyhovuje iba vikend, lebo nevieme ako to bude s dovolenkami teda s manzelovou dovolenkou.

juzinka
3. feb 2009

Ahojte kočky klaudi dik za Ip. Vau tak to vyzera fakt na super stretko a ten maj- jun by bol asi fakt najlepsi. 😉

ollako
3. feb 2009

ahojte
co sa tyka miesta je mi to v podstate jedno,prisposobim sa vacsine, lebo aj tak budem mat velky problem sa tam dopravit..ci to bude blizko,ci daleko, manzel zrejme nepojde a ja nie som velmi zdatny sofer, nemam konkretnu predstavu, kedze na SR som este poriadne nikde nebola, rada sa pozriem kocikde

cena co najnizsia,ale zase aby neboli aj sluzby najnizsie, to raadsej priplatim

termin sa mi paci ten maj,jun, a moze to byt od piatka do nedele

jurocko
3. feb 2009

ja so myslela ze do 15.2.by ste sa mohli priblizne vyjadrit ci ano ci nié-myslim ci pojdete ci nie,vrd je februar a ked chceme maj ved to zbehne

evitkamalicka
3. feb 2009

ahojte...no my maj-jun urcite nie, mozme jedine posledny julovy alebo prvy augustovy vikend

evitkamalicka
3. feb 2009

ale kedze nemame auto, tak najskor asi vobec neprideme

babuci
3. feb 2009

ahojte.
ako miesto davam do plena www.avena.sk. je tam akcia na vikendovy pobyt za 1900,- Sk s polpenziou. pozrite si to. je tam fakt super. je to v Liptovskom Jane.

evitkamalicka
3. feb 2009

babu asi si myslela toto http://www.avicenna.sk/

ollako
3. feb 2009

suhlasim s polpenziou

babu a to je cena za izbu pre dvoch?

ba80
3. feb 2009

pripajam sa k babuci, liptovsky jan moooooze byt... ale mne je to v podstate jedno, hlavne, ze vypadneme z BA...
...ale mozem max. do jula, v auguste by sme mali mat svadbu, tam sa mi uz nebude dat... a neviem, ci bude mat nas tatino cas, ale prinajhorsom pojdeme bez neho... 😎

eweny
3. feb 2009

pozrela som ten liptovsky jan, vyzera to byt fajn..ja ak sa budem chciet dostavit, tak musim velmi zapracovat na muzikovi 🙂 bez neho nie je sanca sa tam dostat, hoci mi povedal, ze nas tam odvezie..ale to uz rovno moze zostat, no nie? 🙂

eweny
3. feb 2009

inak fajn vyzeraju aj tie penziony na tej stranke

johnie
3. feb 2009

baby odporucam lipt.jan, je tam uzasne, chodievali sme tam s nasimi ked sme boli decka....
no a s nami neratajte, lebo my pevne verime ze toho casu uz nebudeme na slovakii... 😉

tehulka4
3. feb 2009

caute kocendy....noooooo ja som tiez veeeelmi nadsena..tiez by som sa pridala ale asi iba s malym..myslim, ze tatovi yb sa tammoc nechcelo..ze co yb tam robil, ked my maminy budeme drkotat a drkotat.. 😀 ..a termin by vcelku ten maj jun vyhovoval..len treba sa potom dohodnut ze kedy presne.. 😉

claudinka
autor
3. feb 2009

ja tiez este neviem na 100 % povedat, ci mi muzik pojde.. najprv dohodnut miesto a cas a potom budem aj ja mudrejsia..

babuci
3. feb 2009

evitka nie. je to urcite www.avena.sk 🙂

babuci
3. feb 2009

baby ale ved skuste presvedcit svojich manzelov. takto sa to ani neoplati tam ist. lebo je to tak ci tak dost penazi a bez tatinov si tam neuzijete ani saunu ani bazen, proste nic, lebo vam nebude mat kto byt s detmi. teda aspon ja by som maleho nedala nikomu okrem manzela. 🙂

ba80
3. feb 2009

babuc, ked bude mat robotu, nic s tym nespravim... ked bude moct, pojde rad... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre