Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
16. jún 2009

tak teda 43

vejinka
16. jún 2009

kurnik neda sa mi ani ratat..maly tu reve jak pavian 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vejinka
16. jún 2009

tak uz som tu...napadla ma jedna vec..a to nasledovna: kazda si zaplatime pobyt priamo na recepcii a aj stravu..ked pride terezka vrati kazdej tolko kolko sme jej poslali..a za prve vyhneme sa velmi trapnej situacii s nedostatkom penazi..a za druhe takto si to predstvaovala ona ze si kazda doplatime mimo toho co sa dalo ako zaloha...takze dievcata rozhodnite sa ako to spravime lebo podla mna sme v poriadnej kasi..a treba sa z toho dostat co najskor...takze prijimam navrhy..moj muz ma uz stihol poriadne nahnevat..uz som sa aj vyplakala a on je teraz nasraty ako delo na vsetky co sme tu...vcetne mna a na mna je najviac lebo som si to zobrala na triko..povedal ze on sa moze na vsetko vykaslat ale ja som za to aby sme to dotiahli do konca..ved tak sme sa tesili nepokazme si to...pred finale..ja uz neviem co mam na to povedat proste strasne sa tu niekto sekol alebo vsetky sme to "brali na lahku vahu" a tu mate vysledok....baby rozmyslite si co dalej...je to len a len na nas s tymto nam nikto nepomoze. ☹

vejinka
16. jún 2009

dobre skusim to vyratat este raz ale neratala som este s 8 rocnym dievcatkom za ktore sa plati..urcite ked to zratam nevyjde to...ale ratajte so mnou...

vejinka
16. jún 2009

DO FRASA KDE STE KED JE VAS TREBAA????

vejinka
16. jún 2009

1100,40€ mi to vyslo za 43 dospelych ludi vcetne 240€ za apartmany neratala som ale to dievcatko

vejinka
16. jún 2009

takze este plus cca 20€ za to dievcatko

bud sa poskladame a rozdiel doplatime bude sa to delit poctom ludi alebo ako som uz pisala kazda si doplatime sama...

vejinka
16. jún 2009

co sa ja tu trapim...aj tak tu nikoho nieto... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

miriam24
16. jún 2009

veji .. 43 dospelych x 23.90E = 1027.7 + 240 za apartmany = 1267.70 + to dievcatko ... tiez uz mam z toho misung co to tu citam ...

vejinka
16. jún 2009

miriam..lenze mi na rozlusknutie tohto orieska mame tri dni...a to neratam ze jej este musim napisat mail..co a ako boze moj stoj pri nas lebo nech ratam ako ratam je to stale viac a viac...co nam chyba ☹

vejinka
16. jún 2009

no ame pekne ponaucenie ze nemame nic robit spolu...potom to takto dopadne ja som vsetkymi desiatimi aby sa to zaplatilo kazdy zvlast a terzka nam peniazky vrati podla zoznamu co sme jej poslali ...a bude to ..nexcem ani pomysliet co by sa stalo keby sme na to prisli priamo tam...od hamby by sme sa prepadli 😔

vejinka
16. jún 2009

miraim zle si to ratala...musis 43-7 ktory su v apartmane..

vejinka
16. jún 2009

nemozu predsa platit dva krat.. 😖

silwietta
16. jún 2009

ja mam z toho tiez riadny chaos, , nie je nahodou 43 dospelych dokopy, teda aj ti co budu byvat v apartmane?

silwietta
16. jún 2009

aha tak som pozadu

vejinka
16. jún 2009

nebudem jej uz nic pisat..ale ked sa konecne rozhodneme...podotykam VSETCI tak jej zavolam

miriam24
16. jún 2009

hm takze ked terez dostala 1005,4 tak to chyba este fakt dost 😒 ... ked to vydelim 43 tak to vychadza ze kazdy zaplatil tych 23.9 .. takze tu stale vyskakuju tie apartmany .. ci nie?

vejinka
16. jún 2009

silwi ano je do dokopy ale nemozeme predsa ratat ze 23,90 + 120 sak to by bolo brutal 😀

vejinka
16. jún 2009

7 ludi co bdue v aparmanoch platia za apartman 60 za noc cize 120 za dve noci a dva apartmany su 240 za dve noci

terezicka
16. jún 2009

Som tu, Veji neni problém vrátiť vám všetkým peniaze ale myslím že by som mala obrovský problém aby som pre každého presne vyčlenené peniaze koľko mu treba vrátiť? Chápeš?

vejinka
16. jún 2009

chyba 95€ +cca 20 cize cca 115€

terezicka
16. jún 2009

Veji a rátala si do toho že Skrečom si platil zvlášť? Nečítala som to veľmi spätne dozadu, to tam treba ešte prirátať+ Mišík si doplatí ešte niečo na mieste za 1 osobu. Pozriem si do Ip-čky akú sumu napísala že by mala asi doplatiť

vejinka
16. jún 2009

terezka ja ta chapem moja..no zjavne ine riesenie uz nieje...mozno rozmenit na drobne by trebalo..a ku menu v obalke dat tolko kolko platili..viem ze je to nad tvoje sily...a energiu ..ale moja zlata ja som v koncoch jedine takto to bdue ferove....lenze tu sa nam crta dalsi problem ...nie kazda ktora platila to tu teraz cita a mozno do piatka si to ani neprecita a nebdue vediet ze sa plati na mieste....ach moja hlava zacina ma poriadne boleit 😠

vejinka
16. jún 2009

terezka ratala som bez skrecka..a je to vela penazi ☹

terezicka
16. jún 2009

No Mišík písala že by mala doplatiť 23,90 euro. Ale že pozerala na stránke že tam majú nejakú akciu na ubytovanie na dieťa a to by platila podstatne menej, ale nevie či to platí aj pre ňu keďže už máme hromadnú zľavu. Takže rátajme že Mišík ešte doplatí na mieste cca 24 euro necelých

silwietta
16. jún 2009

ozaj skreckovci si platili zvlast... to ta pani pisala v jednom mailiku, plus ked priratas to dievcatko co sa este doplatu, nebude to sediet?

winona24
16. jún 2009

si robíte prdel?????

veji nehnevaj sa,ale prečo by som mala 2x platiť za niečo čo som už zaplatila???? počkaj idem to pozrieť

miriam24
16. jún 2009

takze podla tabulky ide 45 dospelych (skreki si platila sama - tj.43) .. z toho 7 bude v apartmanoch = 240E .. ostatni 38 x 23.9 = 860.4 ... spolu je to 1100.40 ...

a terez dostala 1005,4 .. takze mi vychadza rozdiel 95 ??? este som neratala to dievcatko ale aj tak je to nejak moc nie ... a len jedno dieta je starsie ako 3 roky?

terezicka
16. jún 2009

Veji ešte ma napadlo keď tak im to poposielať napsäť na účet, to by bolo pre mňa asi jednoduchšie ale ako píšeš nie každá tu do piatku možno bude a by sa aj čudovala čo robia jej peniaze zrazu naspäť na účte...

terezicka
16. jún 2009

A ktoré dievčatko máte na mysli? Martinnka 78 čo má dcérku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre