Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

anickaajanko
28. máj 2009

to vazne, si skvela, teda skvele, skrecok, vejinka, rony.... 😉

vejinka
28. máj 2009

rado sa stalo..takze sa mozes pomaly balit...

a este jedna vec aby si kocky nemysleli ze tym padom zanika jedna trojka...nic nezanika trojka je stale volna..teba sme vlastne dali do uz obsadenych miestnosti takze nikomu si nezobrala miesto...to len aby si kludne spala 😉

anickaajanko
28. máj 2009

no idem balit
😀

juj tesim sa 😉

claudinka
autor
29. máj 2009

babule, kolko ma anickaajanko poslat peniazkov terke?

perlab
29. máj 2009

my sme platili 47,80 /ale sme traja, teda ja, manžel a romika/

claudinka
autor
29. máj 2009

hej to viem, ale ona ide do apartmanu.. ale uz to je vybavene

vejinka
30. máj 2009

super..uz som sa xcela hrabat v ipckach 😀

kamilka12
30. máj 2009

Takže nitrianske stretko by mohlo byť kľudne aj zajtra v nedelu..len neviem či sa ostatné baby čo by sa radi stretli tak rýchlo zariadia...Tak baby, napíšte či zajtra..alebo kedy.. 😎

terezicka
30. máj 2009

Aj od babuci už prišli peniaze na účet, takže ju dopisujem do tabuľky že má zaplatené ubytovanie

perlab
30. máj 2009

kto sa chystá zajtra do parku na mdd, tak sa stretnime zajtra, keď tam už budeme 😉
a môžeme sa aj inokedy, nech si to môžu ostatné babulky zariadiť

keď bude dobré počko, my zajtra istotne pôjdeme, aj keď bude nátresk
ale dohodnime si čas, lebo ja tu zajtra doobeda nebudem, v nedeľu na obed chodíme k našim

čo tak o 15,00?
dajte mi však, prosím, niektorá do ip č. mobil. telefónu, ak by neco 🙂

vejinka
30. máj 2009

ok terez 😉

vejinka
30. máj 2009

taaak uz som dala prec to REZERVACIA pri babuci..takze ona je uz jasna 😉

kamilka12
30. máj 2009

može byť o 15tej...

Zuzi, Estell prídete? 😉

vejinka
30. máj 2009

a terza sa caka kym sa ozve chiiqie ..pokial sa tak nestane do konca buduceho tyzdna ..namiesto nej ide miriam..pretoze ozaj uz nemozeme cakat..ved za dva tyzdne a nejake drobne ideme 😉

kamilka12
30. máj 2009

Booože ozaj..ako je to už blízko to stretko, necelé tri týždne 😲 😉

vejinka
30. máj 2009

no a co sa tyka stravy tak tu by sme uz mohli prebrat ja som za to aby sme si platili stravu na mieste pretoze bohvie ci vtedy ked bdue vecera nebdue niekto kto si zaplati niekde mimo larionu...co vy na to??

vejinka
30. máj 2009

len im to treba napisat do mailu..ze si kazdy par zaplati osobitne

vejinka
30. máj 2009

a este jedna vec...vsetky si berete kanvicu? nieje to zbytocne vela batoziny? ved ja osobne budem potrebovat kanvicu len dva krat za cely vikend a to na kasu...mali by sme urobit aspom predbezny zoznam kolko bude kanvicii v larione aby sme naozaj nemuseli brat kazda

vejinka
30. máj 2009

no a tuho rozmyslam co ja malemu dam tam jest kedze nexce nic kpovane...ale asi kupim dve dake jedla a ked nebude xciet tak nakojim.. 😅

vejinka
30. máj 2009

a vlastne tie kupovane jedla sa nemusia varit ze? staci ichlen zohriat vo vodnom kupeli

vejinka
30. máj 2009

kamil veru uz sa to krati 😵

kamilka12
30. máj 2009

tá kanvica nie je až taká velká vec...to si asi zoberie každý sám 😕 My sme už na UM, takže budeme potrebovať kanvicu často..viacerí sú na tom podobne...

Inak my určite chceme plnú penziu tam v Larione...len som zvedavá koľko krát sa nám podarí íst s mužom spolu na obed alebo večeru, či raňajky, vždy bude asi jedne s malým, možno bude vtedy malý spať...a bude pri ňom treba byť..

vejinka
30. máj 2009

ved to....aj my sa doma striedame kto bude s malym ..na larione to bdue zjavne velmi podobnee

vejinka
30. máj 2009

predpokladam ze tam nieje nejaky striktny cas kedy sa musi jest..no bude to tam vesele..lebo ak by som xcela aj s malym na obed tak tam bdue vyvadzat a bud budem nervna ja alebo muz..takze urcite sa nam nepodari ist spolocne na obed veceru alebo ranajky

perlab
30. máj 2009

ja sa už tešííííííííííííííííííííííííííííím 😀
s tým jedlom, súhlasím s veji, nahlásime namieste

kami, len či tam vôbec budú CHCIEŤ spávať 😀

terezicka
30. máj 2009

Veji s tým jedlom by sme to mohli spraviť tak, že keď sa stretneme v Larione tak sa spíše zoznam koľko bude plná penzia, koľko pol penzia. A potom jedna z nás vyzbiera peniaze od všetkých za jedlo a tá to vyplatí, aby nechodil na recepciu platiť každý osamote. Môže byť?

vejinka
30. máj 2009

tu mame svokru ktora bavi maleho on je napapany a my papame...ozaj teoreticky by som to mohla urobit tak ze maleho nakrmim potom s nim pojdeme na obed a potom ked sa vratime ho dokojim a uspim...lenze to je moje zbozne prianie aby to prebehlo tak hladko...v skutocnosti to bude o hubu 😀

kamilka12
30. máj 2009

Tak pôjdu najskôr na obed ženy a potom muži...a ženy sa tam zakecajú a mužom už potom obed nevydajú 😀

vejinka
30. máj 2009

terezka ...lenze taky maly detail...ono to tam je klasicka restauracia cize kludne sa kady naje a casnik donesie ucet..kazdemu osobytne..ja pridem v piatok az vecer bohvie ci uz nebdue po oficialnej vecery ale mozem tam do tej restiky ist aj o deviatej vecer sa najest a zaplatit si sama...chapes ako to myslim?? 😉

kamilka12
30. máj 2009

Ja keby zoberiem malého s nami na obed...asi sa moc nenaobedujeme..

To by tak mohlo byť ako píšete, že nahlási sa strava až tam..ale bude im to stačiť nahlásiť AŽ vtedy? Veď nás ide okolo 50 dospelých ľudí...aby boli na to pripravení 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre