Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

winona24
15. jún 2009

ja si beriem tiež normálny košík....nie golfáče...a ten zložím jedným ťahom....ka3n ak by si si ho mohla zobrať na izbu,tak by nám neponúkali halu na uskladnenie...a to nám ešte vychádzajú v ústrety....vieš ako by vyzerali tie izby keby sme si tam každá vtrepala kočík???? 😅

ka3n
15. jún 2009

kočík 🙂)..no len tu halu ponúkaju iba na noc, nie? a ked niekto nepojde autom a nemoze si ho uskladnit v aute, tak kam si ho da?

winona24
15. jún 2009

veji raz môžwš aj výnimku spraviť a ísť spať o hodku neskôr

winona24
15. jún 2009

veji raz môžeš aj výnimku spraviť a ísť spať o hodku neskôr 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉

anickaajanko
15. jún 2009

Veji ja som sa pytala len kedy je vecera to je vsetko, to sa asi pytala Rony

ka3n
15. jún 2009

Vejinka, ja som ti napisala do IP, co som chcela..

Ja som len nepochopila tu zensku, preco pise, ze za apartman 33 Eur, ked mi so SIsou sme zaplatili riadne za 2-postelovu izbu a potom sa tusim Claudi to bola pytala, ze kto pojde dobrovolne na apartman tak sme sa teda prihlasili my...len doplacat uz nebudeme, tak nas dajte radsej na dvojku ak s tym budu problemy.

Ved sa mozes aj Silwietty spytat, ti povie to iste.

perlab
15. jún 2009

no baby 😀
ale neva, hádam tie tri dni prežijeme, veď ide o to, aby sme sa spoznali .... ešteže nám deťúrence sami nebežkajú, aspoň ich nebudeme musieť okrikovať 😀

napriek tomu sa teším 😉
len neviem, či sa môj muž nerozhodne spať v aute, keď zistí, že bude parkovať na ulici 😀 , radšej som mu to ani nepovedala 😉 nech sa prekvapí na mieste 😅

anickaajanko
15. jún 2009

moj ked zistil ze je tam ciganska osada tak ze nam radsej vybavi odvoz 😀 sa viac boji o auto ako o nas

perlab
15. jún 2009

tak som sa v ňom mýlila .. som mu to povedala a on len prevrátil očami ... a že auto máme zabezpečené a keď je tam kamerová systém, že veď to je v pohode ...
tak pá a dobrú noc 😉

eweny
16. jún 2009

baby,hlasia nam na vikend skarede pocasie a dazd :( som to v telerane zahliadla..

winona24
16. jún 2009

ka3n a ty si kde na to prišla ,že ten apartnám Ti bol ponúknutý za cenu klasickej izby??? to bolo o tom,že ktdo si zoberie apartmán....ale si zaň aj zaplatí..... 😅 😅 😅 😅

vejinka
16. jún 2009

paneboze...baby ak nam nesedia peniaze je to velky pruser..celu noc som nespala koli tomu ☹

winona24
16. jún 2009

veji prečo by nemali sedieť?????? ak všetky baby čo sú v tabuľke zaplatili ,tak to nemá prečo nesedieť 😉

winona24
16. jún 2009

veji ja viem že máš z toho nervy,ale neboj....bude to OK

vejinka
16. jún 2009

win ale baby ktore su v apartmane zaplatili za dvojky...taky detail 😠 🙄

terezicka
16. jún 2009

MAli by hádam sedieť tie prachy nie? teraz mi prišli aj od Lisili peniaze takže Veji prosím doplň do tabuľky že zaplatila aj ona, ja jej napíšem ip-čku že je to v poriadku.
Jedine Mišík mi písala že ona si doplatí ešte nejakú čiastku sama na miesto, ona má 3 posteľovú izbu a pred tým tam mala byť len ona+4ročný syn a malý a teraz sa jej to zmenilo a ide s ňou aj manžel, takže ona má trochu rozdiel ale to si doplatí už sama

vejinka
16. jún 2009

som tu milion krat spominala ze apartman je drahsi.. 🙄

vejinka
16. jún 2009

no nic poslem teraz mail a pockam kolko nam to vyrata spolu..potom bduem stresovat

vejinka
16. jún 2009

a lisula xce veceru ci nie...?? kurnik

winona24
16. jún 2009

no no a prečo to je tak??? prečo platili za dvojku keď sú na apartmáne????je ešte nejaká izba voľná....podľa mňa tu došlo k veľkéééému nedorozumeniu.....ako ja nemám pocit,že keď claudinka napísala,že kto si dobrovoľne zoberie apartmán tak to znamenalo,že kto si dobrovoľne zaplatí za apartmán a NIE že ho bude mať za cenu dvojky....

vejinka
16. jún 2009

tak tomu ver...je to pruser jak delo..neviem ako sa z toho vymotame..ked mi ka3n napisala do ipcky ze odmieta doplatit a vezme si teda dvjku..lenze dvojky su plne obsadene...toto ak dnes nevyriesime tak mna budu do piatku brat do cvokarne.. 😠

winona24
16. jún 2009

veji ale mne je to jasné.......jasné že apartmán je drahší

terezicka
16. jún 2009

Veji prosím napíš jej mail nech napíše koľko presne nás bude stáť ubytovanie všetkých kompeltne. Ja poobede sa na to pozreim keď prídem od dr a napoíšem prsne koľko máme + 400 euro čo sa posielala záloha. Tam bude troľku rozdiel s tým čo si Mišík doplatí sama na mieste ale to by nemal byť veľký rozdiel a podľa toho uvidíme koľko nám ak tam chýba...

winona24
16. jún 2009

veji zaltíčko kľud.....ka3n si nebude brať žiadnu dvojku....pretože dvojky sú zadelené a obsadené....zobrala si apartmán ,tak bude na apartmáne....to si ako čo teraz predstavuje,že niektorú z nás vyšachuje z izby???? to sú čo za maniere toto????? ako stúpa mi adrenalín,tak radšej už nič nepíšem....

vejinka
16. jún 2009

ok...tak ja jej idem napisat mail..a lusile dam veceru kedze sa neozyva lebo tam xcu odomna kto je bez vecere..

anickaajanko
16. jún 2009

Veji to Rony s nou volala ze kolko stoji apartman a tak a povedala ze nam da zlavu t.j. 33 eur na noc, preto som ja terezicke poslala 22 eur, na dve noci teda 66 eur a budeme tam traja dospely tak po 11 na osobu t.j. 22 eur na 2 dni kazdy,
kedze k3n a silvi tam budu 4 dospele osoby tak to maju po 66/4=16,5 na osobu cize este menej

winona24
16. jún 2009

no tak kde je problém potom?????? 😅

anickaajanko
16. jún 2009

Takze Veji napis jej : ze
apartman 212 4 dospele osoby + 2 babatka
apartman 207 3 dospele osoby + 2 babatka (ze s tou pani ktora volala ide aj jej otec, takze 3 dospele)

za tu cenu 33 eur na noc/apartman

anickaajanko
16. jún 2009

ja tiez nechapem kde je problem, Veji klud

anickaajanko
16. jún 2009

len sa nezacnite teraz hadat 2 dni pred odchodom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre