Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
5. feb 2009

no tak ja prcham pise mi ze som zasa vyzmykala notebook..a potrebuje stavu na doplnenie..tak bye 😅

vejinka
5. feb 2009

to tu este nik??? 😕

vejinka
5. feb 2009

http://www.penzionlarion.sk/ alebo nieco taketo? nuz kocky vyberajte

vejinka
5. feb 2009

uz sa mi nexce hladat aj tak mate co citat 😉

claudinka
autor
6. feb 2009

ahojte, akurat si pozeram penzioniky, ktore ste sem, teda skor vejinka sem 😀 , nahadzali 😉

claudinka
autor
6. feb 2009

paci sa mi aj penzion Maria, aj Strachanovka, aj ten penzion Diplomat vyzera celkom fajn, aj ten penzion larion.. uz len vybrat, kedze lokalitu uz asi mame vybratu, ci nie?

kamilka12
6. feb 2009

ahojte,

veji ty sa nezdáš 😉

ten Larion vyzerá dobre, ale je tam iba 14 dvojložkových izieb a možno nás bude viac... 😒

Hotel Mnich - tam by sme asi drobcom varit nemali kde..

Galanto vyzerá fajn, aj Strachanovka... je ich tu vela, ktoré sa mi páčia, ..

Možno by bolo dobre určit nejaký termín, aby sme vedeli kolko nás v tom termíne pojde a podla toho zúžiť výber. Tak ...kedy??

vejinka
6. feb 2009

ja som zo vsetkymi desiatimi za jun nieje este sezona a dovolenka sa muzovi bude dat urcite vytiahnut a ak nie sak sa ide na vikend...tam by nemal byt problem teda presnejsie v termine 15-30. jun presnejsie zatial neviem 😉

no dievcata sak som sa snazila ..behala a zhanala a vsetko som konzultovala z muzom 😀

aj ja tam mam viac tipov takze treba kazdopadne zuzit vyber co sa tyka datumu aj pocet kusov 😀

kamilka12
6. feb 2009

jún vyhovuje aj nám 😉

tak sa skúste vyjadriť viaceré čo sa týka toho júna...

winona24
6. feb 2009

ja si tiež myslím ,že jún je fajn...to je už väčšinou brutál teplo a nie je ešte sezóna a prázdniny...ja som ZA..aj lokalita je jasná

sasasx
6. feb 2009

ahojte
jun moze byt... mne sa najviac pozdava asi Larion...je tam aj moznost relaxu, kto bude chciet, je to v prirode a kapacita tak akurat...
baby, ktore chcete ist iba same s babom - chcete mat tiez samostatnu izbu,alebo budete 2 baby +2 baba na izbe? lebo ak samostatnu, tak potom asi bude treba platit za to neobsadene lozko

evitkamalicka
6. feb 2009

ahojte....mne sa tiez paci ten Larion a jun by celkom usiel

kamilka12
6. feb 2009

Pozrela som ešte raz Larion, vyzerá fajn, ale je tam kuchynka? Sa tam píše že kuchynka je v apartmáne..a potrebujeme tú kuchynku? 😕

sasasx
6. feb 2009

ok, tak podme skomponovat nejaky mail, co by sme poslali, a na co vsetko sa chceme spytat... prip. ho potom mozeme poslat aj do inych zariadeni, ktore by boli este v hre.

Dobry den,

chcela by som sa informovat o moznosti zorganizovania stretnutia rodin s babatkami (cca 9 mesiacov) vo vasom penzione. Islo by o cca xy dospelych a xx babetiek a niekolko deti do 4.r, mali by sme zaujem o ubytovanie v 2lozkovych izbach, na 2 noci - predlzeny vikend piatok-nedela, najlepsie niekedy v juni.

Prosim, mohli by ste nam dat vediet, ci mate v juni volne terminy pre takuto pocetnu skupinu, ak ano, tak ktore.
Vzhladom na specificke potreby babatiek, by som sa chcela este spytat
- je mozny pristup do kuchyne, kuchynskeho kutu alebo aspon k mikrovlnke, ci varnej kanvici pocas 24 hod. - kvoli priprave/ohriatie stravy pre babatka?
- su izby dostatocne velke na postavenie cestovnej detskej postielky?
- prip. mate k dispozicii v penzione detske postielky, ak ano kolko?

Zaroven by som sa Vas chcela poprosit o kalkulaciu ceny na 1 dospelu osobu v prip. ubytovania na 2 noci v dvojlozkovej izbe a stravovania - polpenzia/plna penzia, pri uplatneni skupinovej zlavy.

Dakujeme.

no co vy na nato? skuste poopravit, prip. dodat na co by sme sa este chceli spytat...
-

sasasx
6. feb 2009

kamilka, podla mna nejaky kuchynsky kut potrebujeme min. na ohriatie mliecka, stravy... ja teda neviem, ako to je s tymi hippackami prikrmamy, ci to staci otvorit a papat, netreba nic prihrievat? Ale myslim, ze 9 mesacne deti, este budu chciet aj mliecko alebo kasicky a na to potrbujeme min. ohriat vodu aj v noci

winona24
6. feb 2009

sasa je to ok.... 😉

sasasx
6. feb 2009

ach jo, ked vidim tie stornovacie poplatky, tak mam dost;) ako to budeme riesit ked deti budu chore?

vejinka
6. feb 2009

nooo to by aj mna zaujimalo

sasasx
6. feb 2009

no tak pocitajme kolko - mne z tabulky vychadza, ze ak by sme boli v plnom zlozeni tak 36 dospelych a 20 babatiek - tak keby aj na tych 3-kach boli ubytovani 2,tak by sme sa tam hadam pomestili
juzinka a skrecok nemaju v tabulke, kolko dospelych ale pocitam 2

baby skontrolujte sa, ci ste v tabulke a mate vyplnene co ste chceli, pls.

vejinka
6. feb 2009

no ja som tam....takze definitivne larion? nevizera zle...ale co ja viem

vejinka
6. feb 2009

apartmany by bohli zobrat kocky co maju viac deti...a popripade dve rodiny by tam sli..samozejme po dohode a tie maju kuchynku takze predpokladam ze by nam vysli v ustrety co sa tyka pouzivania mikrovlnky nie?

vejinka
6. feb 2009

hmmm su len dva apartmany ☹ javascript:addEmoticon('☹','vBody')

sasasx
6. feb 2009

hej, dalo by sa tak...
nie, nemusi byt larion definitivne.. ak uz budeme mat mail, tak to mozeme rozposlat a ked bude viac teerminov volnych vo viacerych zariadeniach, tak urobime hlasovanie;) ale chcem aby nam dali aj cenovu ponuku pre skupinu, aby sme to vedeli porovnat. moze byt?

evitkamalicka
6. feb 2009

ja v tabulke nie som

sasasx
6. feb 2009

evitka tak rychlo rychlo IP claudi

vejinka
6. feb 2009

no takze urcite budeme vsetky brat plnu penziu a vacsina pojde na dve noci celkom prijemna cena mi vychadza 😉

vejinka
6. feb 2009

ale nikde nepisu ci sauna a vyrivka sa spoplatnuje alebo nie..ja by som inak brala aj bazen..

vejinka
6. feb 2009

ozaj do listu treba dopisat ci si mozeme kanvicu zobrat z domu..alebo nam vyjdu v ustrety tam?

vixi
6. feb 2009

Ahojte maminky, kde ste sa nakoniec dohodli? Ja som zo Žiliny tak som zvedavá, či Blava vyhrala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre