Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

anickaajanko
14. jún 2009

no ja ho musim brat kedze budem sama, ak sa mi neujde stolicka v jedalni tak tam musi aj jest kedze by som si pri nom ani ranajky nenabrala keby ze ho mam stale na rukach
teraz sme boli s kamoskou v arborete a v pohode moj kocik bol pri brankovi v predu a jej Quinny v kufre freestyle ale riadne velky je a vosiel v pohode, skor kde dame slnecnik

vejinka
14. jún 2009

slnecnik je velky ako dazdnik...teda je to dazdnik ten pichneme hoc kde 😀

kamilka12
14. jún 2009

ja sa tiež neviem rozhodnút.. či zobrat polskú obludu...ale v tom mi vie aspon aj spať..a má super velké kolesá do terénu, no zaberie v kufri všetok priestor...ale zobrať golfáč...ale ten mi je tam nanič 😒

kamilka12
14. jún 2009

nie ale/alebo

kamilka12
14. jún 2009

ja asi začnem baliť deň pred odchodom...potom pobalím všetko naraz...lebo kozmetiku a drogériu teraz ešte zbaliť nemožem..a potom by som mala chaos čo zbalené mám a čo nie.. 😝

ja už som hrooozne zvedavá, čo nám napíšu Septembrovky 2006, že ako bolo...je to super, že tam išli víkend pred nami..aspon budeme mat info z prvej ruky..

vejinka
14. jún 2009

no budu nadavat co sa tyka pocasia..vcera mali velky vietor ani s malym sa nedalo ist von a jedine dnes maju pekne..a v piatok im prsalo cely den

anickaajanko
14. jún 2009

ja nemozem balit az v ten den lebo ak mi bude treba nieco dokupit budem hystercit ale teoreticky my v piatok este aj mozeme po obchodoch kedze pojdeme z domu az poobede
Veji a to si kde kupila aj ja chcem, nas je cez cele auto

vejinka
14. jún 2009

nebudu nam tie kociky zbytocne??? vazne uvazujem nad tym ze nevezmem...ale xcela som zobrat kym som vedela ze sa do auta nevopcha..a teraz fakt nevem 🙄

vejinka
14. jún 2009

anicka ono to je dazdnik len to vyzera ako slnecnik 😀

vejinka
14. jún 2009

je to taky velky zlty dazdnik sunquik 😀

vejinka
14. jún 2009

alebo odmontujem ten mini slnecnik z kocika 😀 😀 😀

vejinka
14. jún 2009

baby ak by sme sa zdrzovali len pred penzionom tak kociky su na na dve veci 😅

vejinka
14. jún 2009

aj ked anicka ma pravdu s tym ze to mozeme pouzit ako sedacku v jedalni ale viete si tam predstavit tolko kocikov pokope?? ja nie

vejinka
14. jún 2009

podla mna tam nebude ani miesto na tolke kociky..mozno do 5 kusov by sa tam vtrepalo ale vsetky urcite nie...no my to urobime tak ze ked bdue jeden jest druhy ho bude nosit alebo s nim pojde von..a potom naopak naraz sa nikdy nenajeme lebo sa to neda..a keby bol v kociku tak cisto teoreticky to mozne je ale neverim ze by bol v nom kludny ked by videl nas jest aj ked on v tom case uz bdue napapany lebo jeho krmim pred dvanastou

vejinka
14. jún 2009

v kazdom pripade to bdue velmi zaujimave ako to poriesime 😀

kamilka12
14. jún 2009

no ved preto som chcela, aby sme nejaký program dohodli dopredu...podla toho sa zariadime aj s kočíkmi...ak sa pojde na nejakú prechádzku...na rukách malého vláčiť nebudeme...ale myslím, že sme sa viaceré zhodli skor na to "dekovanie sa", v tom prípade kočík nie je treba..Lena by bolo pekné počasie...inak sa na dekách nebude dať byť 😔

Myslím, že ku stolu si kočík bude brať fakt iba anička...kedže ide na stretko sama...takže anička máš pravdu, ty ho potrebovať budeš.. 😉

kamilka12
14. jún 2009

a čo vy ostatné babyyyyyyyyyyy, beriete kočíky alebo nie??

vejinka
14. jún 2009

ja neviem 😅 a ostatne tu niesuuuuuu

anickaajanko
14. jún 2009

ak sa mi ujde stolicka tak ani mne netreba, ale zase kym by som si nabrala ranajky aby sa neprekotil v nej

vejinka
14. jún 2009

anicka sak tam nebdues sama ..navzajom si hadam baby nejako pomozeme 😉

vejinka
14. jún 2009

anicka tebe prednostne treba vybavit stolicku... 😉

vejinka
14. jún 2009

ale ta pani sa mi furt este neozvala no predpokladam ze zajtra alebo pozajtra sa uz ozve na tie tri maily co som je poslala lebo cez telefon by som to riesila az v stredu ak by sa dovtedy neozvala

anickaajanko
14. jún 2009

😉 jej dakujem, Branik nieje bojko tak ak mi niekto date pozor kym si nalozim ranajky tak super
teraz maju chaos z tych inych deticiek co su tam teraz a to su este take co uz behaju tak tam musi byt riadne rusno

winona24
14. jún 2009

ja beriem na 100% kočík....

miriam24
14. jún 2009

Ahojte .. ja tiez beriem kocik na 100% .. a to mam tiez jeden z tych velkych ... ale viem ze maly v nom rad spinkava, mozno ho ani nepouzijeme ale ako poznam maleho tak sa viac priklanam k tomu ze ho pouzijeme minimalne na spinkanie 😉

kamilka12
14. jún 2009

tak ho beriem aj ja teda...je fakt, že aj keď budeme iba okolo Larionu aspon v nom može sedieť/spať..nemusíme ho stále na rukách mať, keďže loziť nevie..

kamilka12
14. jún 2009

a v noci ho budeme možno nechávať v aute, v kufri...keďže tolko kočíkov do Larionu asi nevojde..

miriam24
14. jún 2009

kamilka .. presne .. ani moj Martinko nelozi .. no a ked sa bude hrat to moze aj na deke .. ale on je spachtosko takze si v kociku urcite pospinka ..
no a v noci bude tiez v kufri .. larion ma aj vlastny kamerovy sys. na parkovisko .. tak mozeme aj kludnejsie spat ... 😉

estella
14. jún 2009

ja kocik beriem urcite..a objednala som si aj ten nosic co sa nosi dieta na chrbte tak hadam mi to tento tyzden dorazi tak si to urcite vezmem...my sme taka turisticka rodinka takze ho urcite vyuzijeme...

luci
14. jún 2009

Ahojte,tak sme sa odtial vratili......bolo nam fajn....aj ked hlavne z okolia penzionu sme boli sklamaniiiiiiiiiiiiiiii ☹ kedze predosle rocniky boli na lepsej urovni...

ubytovanie fajn, aj jedlo...
stolicka na jedenie iba jedna....ale u nas sa vobec nevyuzivala....

ale dnes viac nestiham....zajtra nieco popisem

to futbalove ihrisko bolo stlae obsadene futbalistami...a dostali sme sa tam asi na hodku v sobotu vecer 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre