Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
16. jún 2009

pockat pockat ..nieco mi tu brutalne nesedi...ved cena bola stanovena pre skupinu nie podla izieb...az na apartmany

winona24
16. jún 2009

IZBA 201- 205 Sú 3 POSTELOVKY....A Sú ZAPLATENE AKO 2 POSTEL

tak mi prosím Vás kto viete napíšte koľko sa malo platiť za 3 posteľ....prosím.....tam je pes zakopaný...pleas

veji kliiiiid

vejinka
16. jún 2009

misik ee neposlala a ani neposle...neviem preco poprosila som ju ale neposlala..vraj ved veime kolko mame poslat a teda sme to ratali podla penazi co ma terezka a zistili sme vazne nedostatky finacii

anickaajanko
16. jún 2009

ano veji
musis odratat nas 7 a tak to skus na skupinu a iste ti to vyjde
napri rony mala poslat 42 za 2 noci lebo to vychadzalo 11 na osobu ale cena sa zmenila
odrataj apartmany a tak to ries

winona24
16. jún 2009

veji si si istá??? viete sem niekto hodiť tú zavaznú ponuku čo nám poslali,na základe ktprej sa platilo a posielala sa záloha????

vejinka
16. jún 2009

ja musim ist doeta mi strasne place

kamilka12
16. jún 2009

VZNIKLO TU JEDNO VEĽKÉ NEDOROZUMENIE:

1. Ked Claudi písala, že KTO JE OCHOTNY IST DO APARTMANU, to neznamenalo, že kto sa "obetuje" ale kto je ochotný si to ZAPLATIŤ, keďže apartmán je drahší...Silwi a ka3n ...ste si to zle vysvetlili...

2. Anicka brala apartmán s rony s vedomím, že budú platit 33EUR, tak to raz už tá pani písala v maily, že ak budú 2 mamičky tak to bude 33EUR. Lenže...neskor, rony nahlásila dalšiu osobu, takže cena sa mení na 60 EUR. Takže chápem anicku, že je teraz z toho mimo...

ZÁVER: Keďže ani jedna z vyššie označených báb to nerobila zámerne...a je fakt, že až taký komfort na izbách nebudú mať, keďže sú tam viacerý na apartmáne...rozdelme tu chýbajúcu sume medzi všetkých 45 ludí a doplatí sa to.

A ak niekto, kto má staršie dieťa ako 3 roky a bude spať na ložku...tak ten nech zaň doplatí. Ak bude spať dieťa s rodičmi...nedopláca.

terezicka
16. jún 2009

Už som na to prišla aj ja, lebo napr. babuci je tiež na 3 posteľovke a platila len za 2posteľovku

misik
16. jún 2009

Veji ani nie, takuto sumu by sme zaplatili aj teraz, na stranke maju akciu co tvra uz od marca a vyslo by to cca rovnako. Ale ako pisala Win ak su ostatne baby co maju 2 deti v 3 postelovych izbach a zaplatili tu verziu bez naroku na lozko tak aj tam bude chybat rozdiel. Zas druha vec je, ze potom by sme sa asi vsetky nepomestili do dvojok.

anickaajanko
16. jún 2009

je to v tych apartmanoch
V tom pripade je to potom nefer voci k3n a silviete pretoze nahradnicky su v podstate na ich izbach

silwietta
16. jún 2009

ked ti co su na trojposelovych izbach platia tak isto ako ti na dvojpostelovych, preco by rozdiel mali zaplatit ti v apartmanoch? nech sa rozdiel rozrata na vsetkych ucastnikov zajazdu... ideme v tom predsa spolu, nie?

terezicka
16. jún 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

Dala som to aj sem tú tabuľku nech v prípade potreby nemusíme listovať dozadu

anickaajanko
16. jún 2009

Ahoj,
penzion Larion povazuje objednavku a rezervaciu svojho penzionu iba za podmienky, ze zaplatime zalohu. V teme stretnuti sme sa viacere jednoznacne dohodli, ze najlepsie je zaplatit ubytovanie naraz, aby sa predislo roznym komplikaciam a zbytocnym natahovackam na mieste pobytu. Cize ubytovanie uhradime vopred terezicke s tym, ze ona posle na ucet penzionu zalohu, ktoru pozaduju a zvysok zaplati priamo na mieste.
Rozhodli sme to tak z dovodu, aby potom zbytocne s tym nebolo roboty na mieste a zbytocne , kedze by urcite chceli sumu vcelku a nie od jednotlivcov a to pri nasom velkom pocte zaberie vela casu, ktory mozeme spolu s nasimi detickami stravit urcite inymi a prijemnejsimi sposobmi.

Zavazne mas nahlasene 2 osoby, 1 dospely a jedno septembrovciatko.
Kedze babenko ma samozrejme pobyt zadara, budes platit iba za jednu osobu na dve noci.
Jedna noc na osobu vychadza 23,90 eura, ale kedze budete styri babenky v apartmane, poprosim zaplatit za apartman a to vychadza bohuzial trosku drahsie, cize 30 eur za dve noci.
Tuto sumu poprosim nezaokruhlovat, ale presne tuto sumu poprosim poslat na cislo uctu terezicky, ktora Ti posle cislo uctu s tym, ze treba aj napisat, o aku osobu ide - napr. nick osoby s jeho menom, aby terezicka vedela presne, o aku osobu ide. Popripade by nebolo odveci po odoslani napisat jej IP-cku, nech obratom potvrdi, ked prijme platbu.

30 EUR JE POTREBNE ODOSLAT NA TEREZICKIN UCET DO 28.02.!!!!!!!!
KTO PENIAZE NEPOSLE, BOHUZIAL NEPOJDE A UVOLNUJE TYM MIESTO NAHRADNIKOM..

Ako ste sa uz urcite docitali, kanvicu si mozeme vziat na izby.
Stravovanie budeme riesit az tesne pred pobytom, cize tyzden-dva.

Dakujem pekne za Tvoju pozornost a tesim sa na spolocne stravene chvile.

terezicka
16. jún 2009

Silwi má tiež pravdu že 3posteľové izby platia ako za 2posteľ a apartmány majú doplácať...to je blbosť a nefér

winona24
16. jún 2009

Dobrý deň

Prepáčte za neskorú odpoveď. Vaša rezervácia je potvrdená. Poprosím vás zaslať zálohu = 47 osôb= 11,95 x 2 noci = 23, 90 Eur/1osoba – 40 % záloha =10 eur/1 osoba

Suma 10 Eur každá osoba x 47 ludí = spolu 470 Eur

Na číslo účtu : 2612718370/1100

VS 190609

Môže byť záloha takýmto spôsobom ? alebo aký návrh máte vy?Pri skupinách to zvyčajne mávame takt

kamilka12
16. jún 2009

ale je nefér...ak má niekto trojpostelovú izbu a pritom tam budú iba dvaja +bábo...prečo by mali platit aj za ložko, na ktorom nikto nebude? Ten človek má proste smolu že na neho dvojpostelová nevyšla...ale doplácat za prázdnu postel??

silwietta
16. jún 2009

kami, tak teda ja chcem ist na trojpostelovu izbu a platit menej...

ka3n
16. jún 2009

tak co ako sme to vymysleli..ja suhlasim so sisou a kamillkou, ze zvysna cena co chyba sa vyrata poctom ludi a doplatime to..bude to fer a zse nebude to velka cena..

Preco by som mala platit za apartman, ked niekto je na trojke a platil dvojku..

takze si myslim, ze by sme to mali nejako vyriesit, nech sme tu neni do noci.

kamilka12
16. jún 2009

silwi - ale ved som písala, že aj voči vám je to nefér...lebo ste do apartmánu išli s vedomím, že vás to bude stáť rovnako a anička s vedomím, že ju to bude stáť 22 Eur...preto navrhujem rozrátať ten rozdiel..

winona24
16. jún 2009

babu je prečo na 3ke,nezmestila sa na dvojku???

terezicka
16. jún 2009

Tie malily sedia len rozdiel je v tom že sa posielala záloha len 400 euro ale to akceptovali v Larione úplne v pohode

anickaajanko
16. jún 2009

no takze 3postel a 2 postel jedna cena
apartman drahsi
hovorila som s tou babou

silwietta
16. jún 2009

prepac kami ale uz som nastartovana... ospravedlnujem sa... a suhlasim, ze rozdiel (ak sa nepride na to kde vznikla chyba) by sa mal rozratat medzi vsetkych co ideme

terezicka
16. jún 2009

Koľko to teda vyjde keď sa ten rozdiel rozráta medzi všetky baby?

winona24
16. jún 2009

ale misik,martina 78,estellka sú na 3 postelke a idú aj s dalšími detmi a platili za 2ku

ka3n
16. jún 2009

ja stale navrhujem ako kamilka, aby sme sa tym uz netrapili a skor sa na tu dovcu tesili a rozdiel co chyba si vydelme poctom ludi a tolko doplatime kazda..

Ved to by tusim kazdej robili 4,4 eura..je to problem?

vejinka
16. jún 2009

dobre baby takze vychadza to na kazdu hlavu 2,33€ na rodinu 4,66€

winona24
16. jún 2009

aha....no ale kde se chybička vloudila????

ka3n
16. jún 2009

baby, kolko nam CHYBA penazi?

vejinka
16. jún 2009

ratala som 43 ludi nie 45 skrecka som vynechala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre