Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
22. jún 2009

hmm pozeram ten link na toho petra pana...a veru hned by som sla keby ze mame auto urcite to bude super podujatie 😅

silwietta
22. jún 2009

ahoj ahoj, ja vyjadrujem velku spokojnost, aj napriek pocasiu, ale kazdopadne nabuduce na dlhsie... penzion sa mi strasne pacil...

vejinka
22. jún 2009

co sa tyka topanok urcite nekupim z netu..ale pekne osobne asi v protetike aj ked je to drahe ako slak 🙄

vejinka
22. jún 2009

ja si myslim ze na nas tak skoro nezabudnu...este teraz im urcite duni v hlave hlavne panovi fotografovi-casnikovi 😅

claudinka
autor
22. jún 2009

Mate nadherne fotecky 😵 😵 😵 uplne som z nich uchvatena 😉 na dalsom stretku dufam uz nebudem chybat 😉 si to nenecham ujst ani keby co bolo 🙂

aky bol penzion? vsetko bolo v poriadku? ceny aj obsluha? 😎

estella
22. jún 2009

claudi penzion bol super..izby boli pekne aj penzion sam o sebe..trosku ma prekvapilo ze penzion postavili pri zeleznici ale nevadi....nam sa trosku nepacila ta strava..vecere boli hrozne a na ranajky kto prisiel neskor uz nemal sancu sa poriadne naranajkovat..to nas s manzelom prekvapilo ze pre tolko ludi bolo toho na ranajkach malo...my mame asi deformaciu kedze sme robili v hotely a tak vieme ze tolkym ludom sa dava na ranajky toho ovela viac...

ale inak bolo vsetko ok...aj ta strava sa dala hlavne ze bola zabava a ta bola....

terezicka
22. jún 2009

Ahojte nám sa tiež veľmi páčilo, sme strašne radi že sme sa takto stretli a určite sa tešíme na ďalšie stretko ktoré spoločne zorganizujeme 🙂

vejinka
22. jún 2009

penzion super obsluha vyborna a jedlo fantastickeeee 😵 😵 😵 😵 😵 no ja som mimoriadne spokojna z celym pobytom..len to okolie nestalo za nic ale aj tak prsalo furt 😉

vejinka
22. jún 2009

s nie z 😖

estella
22. jún 2009

veji teraz vyznievam ako nejaka narocna gurmanka...ale mne tie vecere fakt nechutili 😝 😝 😝 ...a co som sa rozpravala nebola som sama...ale inak fakt super...nabuduce si to dame asi bez stravy a objedname si sami na co budeme mat chut...
ale ty si v sobotu mala palacinky som ti ich zavidela....a ja som mala to sote... 😝

silwietta
22. jún 2009

estell, mne tie vecere/obedy tiez nechutili, ale ranajky boli v pohode, teda ked sme dosli dost skoro

estella
22. jún 2009

silwi no my sme prisli na ranajky vzdy neskoro lebo maly rano dlho spal..ale to je jedno..ja som aj tak straaaasne spokojna a kaslat na jedlo...

zanin
22. jún 2009

pridavam sa ku spokojnym ludom 😀

winona24
22. jún 2009

no to soté teda....katastrofa...a k tomu ešte amer.zemiaky ,ktoré plávali v šťave 😝

perlab
22. jún 2009

... tak tá kombinácia aj nňa takmer dohnala k slzám ... ale tie zemiaky na tom chutili najlepšie 😅

ba80
22. jún 2009

no, ale musime ocenit kreativitu kuchara, mne by nikdy nenapadlo hento nalozit na tanier... 😀 😀

vejinka
22. jún 2009

http://www.cechovci.com/upload/larion_cechovci.rar

v original velkosti na stiahnutie!!! 😉

natasa8
22. jún 2009

no my sme si dali na veceru palacinky 😀 tie boli OK
bola som rada, hlavne ked som videla tu vasu kombinaciu zemiaky s belavou omackou 😝
ranajky boli OK

winona24
22. jún 2009

bohu prisahám,že tie krumple boli najlepšie 😀 😀 😀 😀
a palacinky???? OMG....ešte že sa Milan so mnou podelil 😝 😝 😝

kamilka12
22. jún 2009

tiež nám večere nechutili...ale v sobotu cez obed sme si tam dali cesnakovú polievku a bryndzáky a tie boli fajne 😉

vejinka
23. jún 2009

no kazdy krav iny mrav..ja by som sa z bryndzakov asi pototo.neznasam liptovske jedla 😀 .a cesnacku mame zasa casto doma ...takze asi tak 😉

estella
23. jún 2009

kamil suhlasim cesnacku tam mali vybornu..aj ja som si dala v piatok na obed a mnaaaaaaaaaaaaam bola vazne vybornaaaaaaaaaa.....asi si musim uvarit.... 😖

eweny
23. jún 2009

ja som si cesnacku dala na tom Salasi, co sme boli..doma taku nevarime, ale asi by sme obcas mali..bola vyborna 🙂

eweny
23. jún 2009

kamilka, vy ste v sobotu vobec nikde neboli, ze?..skoda toho pocasia 😒

natasa8
23. jún 2009

ja som si v sobotu na obed dala pirohy a tiez boli fajn...
Ale to mam odskusane ze v penzionoch na liptove, orave a horehroni sa oplati davat si radsej tradicne jedla...

terezicka
23. jún 2009

Fotky zo stretka sú super škoda že ja som zabudla foťák doma 🙄
No a tá strava, katastrofa...Teda raňajky fajn my sme chodili asi skôr, ale tie večere ani mne nechutili...

kamilka12
23. jún 2009

ew - neboli sme nikde v sobotu...aspon sa malý vyspal na izbe...ale keby sme tam boli viac dní zavretí, asi by som zošedivela ešte viac ako som 😀 To by sme asi už niekam vyrazili...

baby...asi by sme mali spraviť nejaký fotoalbum aj tu na koníkovi...by sa patrilo...len neviem, či bude lepšie spraviť nový nick, v ktorom budú 3 albumy, teda 150 fotiek....(každý može vložiť 5-6 fotiek) alebo spravíme taký, kde bude iba 50 fotiek?

kamilka12
23. jún 2009

Takže:

nový nick je: Septembrovcata2008
heslo: larion

je tam zatial iba jedna foto aj to zmenšená...nemám ju v originálnej velkosti..ak niekto máte..tak ju vymente

Každý tam môže vložiť 5 - 6 fotiek hociakých foto zo stretka..
.

kamilka12
23. jún 2009

oprava:

nick je: septembrovcata2008 ...takže s malý "s"

ba80
23. jún 2009

terez, nic si z toho nerob, ani my sme nefotili... ale pokradla som si od bab... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre