Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

skrecok
27. jún 2009

Baby, dakujem vam velmi pekne. Trosku som sa bala reakcii...
Pre mna aj manzela bolo velmi prijemne stretnutie, boli ste velmi sympaticki. Bohuzial to bolo velmi kratke stretnutie, hlavne pre mna a nestihli sme sa s kazdymi porozpravat, ked nas tam bolo vela. Takze nabuduce to musime dohnat tak ako pise aj Miriam 😉 .

jurocko
30. jún 2009

my smepofotili 180 ks fotiek,takže tiez dost
škrecok ste skvela rodina,Risko je zlatucky chlapcek a tesim sa na dalsie stretnutie

ka3n
1. júl 2009

ahojcek.pripajam sa aj ja, na stretku bolo uplne super, uz len cakam, kedy spravime dalsie..

jklm
3. júl 2009

ahoojte kto je z plzne napiiis tesiim sa na pokec

vejinka
1. okt 2009

ahojte tak dievcata kto je tu za dalsie stretko na liptove??? ci sa oplati nieco pozerat alebo sa na to vykaslem..ale tentokrat by sme to urobili uplpne inak s platenim

claudinka
autor
1. okt 2009

my sa ideme stahovat, takze asi nieco take v nasom pripade nehrozi, nebudu korunky ☹

vejinka
1. okt 2009

:(

jurocko
1. okt 2009

VEJINKA SUPER NAPAD DALSIE STRETKO................ALE CO KEBY SME SA STRETLI ALE NIEKDE INDE ABY SME SKUSILI NIECO NOVE A NOVU LOKALITU
CO VY NATO?JA VIEM ZE TI MAS BLIZKO ALE SKUSME POZERAT AJ NA DRUHYCH.....A MYSLIM SI ZE AJ DRUHY BY SA POTESILI NIECO DRUHE VIDIET
VIES AJ MY NIKDE NECHODIME TAK RADA BY SOM VIDELA AJ NIECO DRUHE ....TO JE MOJ IBA NAZOR....AUGUSTOVKY BOLI V TATRACH MOZME SA ICH OPYTAT CO A AKO?HM?

miriam24
1. okt 2009

Ahojte .. ja som za :o) .. dalsie stretko na predlzeny vikend by nebolo zle ale mozno skor tak na jar,nieco ako jarna sankovacka 😉 .. tento rok este potrebujeme dokoncit byvanie + idu vianoce takze kazde euro sa u nas pocita .. ale tiez by mi nevadilo ist niekam inam ale to by sme sa viac - menej prisposobili

buksy
2. okt 2009

ahojte... tak my sa pripajame ale asi tiez az v novom roku ... mozno nejaky februar..
ale my sa budeme musiet rozhodnut az ked urcite termin... lebo moj muzik ma velmi vela prace a pokial budu mat v danom termine nejake predstavenie tak nebudeme moct ist... a ja by som rada isla aj s nim... takze snad to po novom roku nebude mat v praci take natrieskane a nejaky vikendik sa nam podari uvolnit.. a lokalita nam vyhovuje hociaka...

vejinka
2. okt 2009

babulky ale po novom roku bdueme asi vsetky svorc kedze idu vianoce.. 😒

buksy
2. okt 2009

veji... a pred vianocami tiez... lebo treba setrit na darecky 😉
teda my nemozme urcite tohto roku lebo muz ma velmi nastrikovany program v praci...

jurocko
2. okt 2009

augustovky to mali dost drahe ci nie veji?ved my masaže nepotrebujeme ani vyrivku.....a my sa prisposobime ale ani pred vianocami nedobre ani po vianociach lebo budu prazdne penaženky 😀

vejinka
2. okt 2009

no ved toooo hej oni to mali dost drahe 😔

vejinka
2. okt 2009

ukazem vam co som nasla...teda ak to najdem

vejinka
2. okt 2009

no nenasla som to ☹

skrecok
19. okt 2009

Aj my sme veľmi za stretko a takisto ako píše Miriam, na jar. Pred Vianocami treba šetriť na darčeky a po Vianociach nebudú € 😀 .

vejinka
29. okt 2009

davam do pozornosti penzion motyl...: http://www.penzionmotyl.sk/index.html

vejinka
29. okt 2009

http://www.holiday-liptov.sk/?gclid=CN_q04Pv4Z0...

hodim sem par penzionov co sme este nemali v ponuke...predbezne kukajte ci sa vam nieco nezapaci

winona24
29. okt 2009

no čaute....ten motýľ vyzerá supeeeeeer...apropo aj ja som za stretko až niekedy na jar.....keď sa utrasie vianočný a povianočný ošiaľ

evitkamalicka
29. okt 2009

mne sa tiez ten motyl pozdava a tiez som za stretko az na jar

ka3n
30. okt 2009

ahojte..ja som za stretko HOCIKEDY a HOCIKDE, ale Liptov je krasna lokalita a isto sme tam nepobehali vsetko, aby sme tam nemohli ist znovu, ved Liptovskych dediniek a osád je viacej, moc, hodne..🙂) Liptovský Ján, Liptovská Sielnica, Liptovská Teplá.............atd..

Len aby nebol miš-maš s peniazmi ako minule tak by si mohol každý platiť sám rovno na mieste alebo každý na účet daného hotela...ale to teraz riešiť nemusím .))

janac1974
1. nov 2009

ahojte...aj ja by som isla teda MY a mne je jedno kam a kedy...viem ze na Liptove je krasne ja tam
rada chodim....som tu nova tak preto sa pytam...a mne je jedno ja pojdem HOCIKEDY...

neviem ci budete chciet...ja budem velmi rada 🙂

ka3n
16. nov 2009

janac, velmi rady privitame novu osôbku 🙂)

claudinka
autor
12. dec 2009

tak ten motyl vyzera super 😉

ka3n
21. dec 2009

baby, tak co bude nejake stretko na jar, alebo v lete? júúj ak ano tak sa tesim...claudi a CAKAME AJ TEBA!!!

ka3n
21. dec 2009

a ked bude pekne teplucko, aby sa decka hrali vonku na travicke...

claudinka
autor
21. dec 2009

ka3n snad tentokrat to uz konecne vyjde 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre