Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ollako
23. feb 2009

natas to nie je kvoli tebe...len ja sa rada stretnem s tymi ktore oddtialto poznam..ale takto no ja som taka tvrdohlava,uz som sa rozhodla a uz to nebudem brat spat
miriamka24 volal si do toho penzionu, maju tam volno mam si tam zavolat?

ollako
23. feb 2009

miriam ved si pisala ze zavolas az zajtra, no aj ja sa teda este pozhovaram s muzom, ci to budeme takto riesit 😉

bubinko83
23. feb 2009

baby no coment.My sa asi tiež odhlasime a ked budeme mat chut ist tak sa tam niekde proste ubytujeme sami a stretneme sa svami s Filipkom niekde mimo.

ba ma pravdu mohlo sa zajednat niečo vačšie aby tam boli aj nejake rezervy.Su tam určite aj ine penziony.

inak moj nazor myslim si že aj tak všetci nepojdu čo su tam nahlaseny.A klobuk dolu pred tymi čo sa na tom podujali.

winona24
23. feb 2009

natas veď ty si dobre napísala....ja som sa určite nerozhodla na základe Tvojho príspevku

winona24
23. feb 2009

ani ja to už nehodlám komentovať.....naozaj som sa na začiatku strašne tešila

miriam24
23. feb 2009

ollako ... ja sa porozpravam s muzom ... popozerame este nejake tie penziony/hotely a zajtra to obvolam a uvidime ze co a ako ... si myslim ze sa nieco urcite najde ... len ako to tu tak citam tak sa bojim aby sa to cele nezrusilo ☹ ☹ ☹

baby ved doteraz bolo vsetko ok tak si to nepokazme 😉

skrecok
23. feb 2009

Boze moj, bola som chvilu prec (mam problemy s malym) a tu sa tolko popisalo....ale prosim vas, nehadajte sa a pod, aby to este horsie nedopadlo.
Ja radsej nebudem komentovat, ale ako pisala Claudi co je v IPcke je pravda...

kvietocek
23. feb 2009

no, nemam sice moc chut pisat ale mala chvilku spinka tak nieco predsa len napisem...V prvom rade som nechcela nikoho posudzovat kolko sem pise alebo nepise. Je super ak ma niekto take babo ze si vystaci aj samo a mozete travit viac casu na nete. Nasa mala su vyzaduje 100% pozornost, takze toho okrem nej naozaj moc nestiham. Napisat IPcku je o dost ine ako citat celu diskusiu. Docitat 10 stran textu je pre mna naozaj narocne ked chcem doma aj nieco porobit. Ale, nechcela som obhajovat preco neprispievam tolko ako by si niekto predstavoval. Stretnutie septembrovych babatiek 2008 malo byt podla mna o tom, aby sa drobci stretli, boli na cerstvom vzduchu a mamicky aby vypli, oddychli si a nebehali stale medzi plienkami a sporakom. Ale asi som to zle pochopila. teraz mam pocit ze to ma byt stretnutie vyvolenych, pravidelne prispievajucich. Baby sa snazili najst penzion, ktory by vyhovoval vsetkym. Je nas ale prilis vela aby sa vsetkym vyhovelo, to je jedna vec a druha vec je ze vybrany penzion je maly, aby sa tam vsetci vosli. Suhlasim s vami, ze ak sa tu kazdy den rozpravate ste si isto blizsie a mate pravo byt spolu v penzione, ale dalo sa slusne napisat a poprosit baby, ktore tolko neprispievaju, aby si nasli nieco kusok od miesta kde budete vy. S tym by nikto podla mna nemal problem. Aj tak sa s detmi budete chciet prevazne hrat vonku a vecer ziadne hromadne akcie podla mna nehrozia, nakolko deticky budu este male. Zacat tu ale rozhodovat, koho vyradite alebo nevyradite a rozhodovat o tom ci ma niekto pravo sa stretnut ked sem neprisieva je podla mna troska sila.
To je asi tak vsetko co som vam chcela napisat. Nech vam teda stretko prispievateliek na kona vyjde tak, ako si zelate a ak budete naozaj chciet zorganizovat stretnutie deticiek narodenych v 09/2008, radi sa pridame.

natasa8
23. feb 2009

Mne to neda a musim este nieco napisat.

Toto hromadne odhlasovanie je hrozne nefer hlavne voci organizatorkam !!! Ved penzion je zarezervovany, ony s tym maju beztak vela prace. Dufam ze nebudu teraz chudata riesit este aj toto hromadne odhlasovanie a zhananie nahradnicok !!! (Tie pravdepodobne nebudu ochotne za tychto okolnosti volne miesta zobrat)
Ved tu sa urcite nikto nechcel nikoho nicim dotknut - tak preco takto reagovat?

Tato dnesna diskusia ma hrozne mrzi, dufam ze sa vsetko vyriesi a stretko sa napriek vsetkemu zorganizuje a my tu uz budeme diskutovat hlavne o tom, ako sa nan tesime.

winona24
23. feb 2009

kvietocek v drvivej väčšine súhlasím s Tebou...ja som nikoho nechcela vyhadzovať...na to nemám právo...ja som sa len pýtala na nicky,ktoré proste nepoznám a sú v zozname a baby,ktoré chronicky poznám,sa do zoznamu nevošli....ale nie som za to,že by sa mal niekto vyhadzovať...ja si aj tak myslím,že je to ešte ďaleko a veľa vecí sa môže zmeniť...vybral sa dobrý penzión,v dobrej lokalite za skvelú cenu ale bohužial kapacitne je LTT resp.trochen
malý....

znova opakujem...od začiatku som bola ZA stretnutie....aj ja som to brala ako odreagovanie sa s ľudmi,ktorý sa chápu,pretože riešia rovnaké problémi s deťmi rovnakého veku...myslím,že sme tu dobrá partia o čom svedčí aj tretie pokračovanie sept.bábatiek

mňa by veľmi mrzelo,keby to stroskotalo...ako som napísala...v konečnom dôsledku nemám problém s ubytkom mimo larionu....ja sa CHCEM s Vami stretnúť a basta

sasasx
23. feb 2009

ahojte
nehadajte sa baby...prosim... su aj dolezitejsie veci...
ja ked som este na zaciatku citala ine temy zo stretiek, tak vacsinou na poslednu chvilu sa odhlasovali ludia kvoli chorobe, alebo kvoli pracovnej zaneprazdnenosti.... takze mozno by nebolo treba objednavat penzion na isto pre 48 ludi ak sa tam nezmestia, ale len pre tolkych kolki sa zmestia = aby sa tak ci tak potom neplatili storno poplatky.

ollako
23. feb 2009

no vidis kvietocek a takyto nazor si nemohla napisat skor napr namiesto IPcky.claudinke ..ja viem, ako to je s dietatom jedno mam a som sama bez manzela, robi prec...
.my sme tak reagovali, lebo napr. ja som z diskusie pochopila,ze penzion sa menit nebude...tak som hladala inu variantu, ja sa rada stretnem so vsetkymi.aj s tymi co si nepisem, tiez by som bola za nieco s vacsou kapacitou.....ja som pisala,ze je to podpasovka takto to riesit, a teraz ked uz to tu padlo sa ohlasite, dovtedy si ten problem nevidela, ze sa nemame kam napratat? keby viacere povedali zmenme penzion asi by sme nemuseli zajst do takych krajnosti 😖 ..mrzi ma, ze sa to takto zvrhlo, som z toho smutna ☹ , pretoze sa fakt stretnut chcem, ale ked to ma byt za takychto okolnosti, radsej pockam kym to tu vychladne a mozno sa to v klude vyriesi 😉

kvietocek
23. feb 2009

ollako, nevidela, vsak tu pisem ze nestiham citat co si tu pisete. dnes som nahodou precitala jednu stranu a pochopila som ze nas tam nechcete tak som napisala claudinke nech nas odhlasi. podla mna viacere do tej tabulky napisali ze je im jedno kde sa pojde, tak sa to kludne mohlo rozdelit na dve miesta. ale to uz je teraz jedno. btw na nazor ste sa nepytali...

jana.hcsba
23. feb 2009

Achojte tiež nemam veľa času chodit sem a pisat si s Vami . Skor citam - ak mi malinka dovoli - je to velmi zive dietatko a vyzaduje vela pozornosti. No a ked sa sem stihnem pozriet, co to si precitam, tak nemam cas odpisat.

No ale v kazdom pripade ma zarazilo, ak som si pozrela zoznam, ze som ta neni a pritom som bola nahlasena a v termine.

Tak potom neviem ako to funguje.

Ja som internet nemala a teda az teraz mozem s Vami trochu pokecat, ani do teraz netusim ako zacat s Vami komunikovat - sem na komunikaciu ma zavolala Claudi - boli sme spolu v nemocnici - a ani som netusila ako sa dat do debaty.
Ale tu je vytvoreny nejaky kruh mamiciek a novi sem asi nemozu :( .

winona24
23. feb 2009

do kelu....veď to stretko nás malo "spojiť" a nie rozhádať....joj ☹ ☹ ☹

kvietocek
23. feb 2009

jani, svata pravda

sasasx
23. feb 2009

baby, keby platilo "novi sem nemozu", tak by sa asi nedohodlo na tom, ze sa budu rozposielat IPcky o stretku... a claudinka sa narozposielala dost IP o stretku, kvoli tomu aby sa ozvali aj baby, ktore len sem tam citaju.

ollako
23. feb 2009

ja tiez citam, len v rychlosti a napr to, ze ta tu niekto nechce som asi prehliadla, lebo neviem o tom,ze by tu niekto cosi take napisal!!! 😕 ...riesila sa tu proste kapacita 😒 aj padli aj take navrhy ako to vyriesit, viem, ze to bolo dost brutal. ☹ . sama som to tak vnimala....
ale vlastne ja som sa vyskrtla, takze mate po probleme, uz som to zmenila aj v tabulke, takze vas je akurat...myslim 😉
ja sa dohodnem s miriamkou24 a mozno sa ubytujeme spolu niekde pobliz 😉

vejinka
23. feb 2009

dnes sme boli v poradni a "zrazu" je tu viac ako dva prispevky...no teda...to sme dopadli..nebudem sa tu uz k nicomu vyjadrovat a pockam kym vychladnete..lebo po tychto par stranach mam az slzy v ociach!

kamilka12
23. feb 2009

Svata pravda je to, čo napísala Ollako. Chápem, keď nemáte čas alebo CHUŤ prispevať do Septembroviek 2008, chápem..ale ak raz som rozhodnutá, že chcem íst na stretko, tak sa aspon raz za den pozriem do témy čo je tu nové a sú dni, ked sa tu nezaplní ani jedna strana. Viem, že je lahšie čakať, kým problém vyriešia druhé a potom sa len zúčastniť, ale tokto to nejde, poprípade sa odhlásiť. Ale nie je to fér oproti tým, čo tu ako bláznivé rátajú izby a riešia možné kombinácie, len aby sme sa tam vpratali, resp. aby ste sa tam vpratili vy, čo neprispievate ani do tejto témy.

ollako
23. feb 2009

no ja uz fakt v tejto teme nemam co robit...som si vas precitala a fakt som sklamana a mrzi ma, ze je to takto vnimane 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹
takze zbohom tema stretko ☹ ☹ ☹ ☹

jana.hcsba
23. feb 2009

sasasx: tak potom ako vysvetlis ze som sa hned ozvala a aj zapisala do zoznanu, ktoru adresu mi poslala Claudi a zrazu som tam neni?

Nechcem sa hadat, moc som sa tesila ked sme konecne dali internet, ze si tu budem moct s Vami komunikovat a ze sa aj stretneme. Ale asi to ma byt takto. 😖

winona24
23. feb 2009

pane bože.....

rony253
23. feb 2009

tak mne mala zaspala, a napisem len tolko: ja chcem ist na stretnutie!!!!!!!!!
Hadanie nam t nic neprinesie. Ja som so riti tu v rakusku sama ako prst, len s malou a pocitac je moj kamarad s kym komunikujem, to neznamena, ze sa malej plne nevenujem. som rada, ze mozem aspon s vami komunikovat. treba sa teda dohodnut kto ide do larionu a kto do ineho hotela alebo najst jeden väčši kde mozme byt vsetci spolu. ja som tiez napisala tu moznost, ze pojdem do ineho hotela ak nie je miesto a napriklad aj ewulka chce zobrat manzela. dievcata, len sa nehadajme a nejako to zriesme.

winona24
23. feb 2009

olla 😲 😲 😲

eweny
23. feb 2009

a toto vsetko je sposobene len kapacitou penzionu

winona24
23. feb 2009

ja som tiež napísala,že nie je problém,aby som išla inde....

to je horšie ako školáci keď sa dohadujú o výlete na konci roka

winona24
23. feb 2009

ew bohužiaľ áno....

claudinka
autor
23. feb 2009

ale doteraz problem nebol, zrazu sa z nicoho nic vynoril.. o tej jednej izbe vieme, ze nam chyba, ale ako som uz milionkrat pisala, neverim, ze aspon jedna dvojica sa neodhlasi a ak nie, tak by sa to riesilo na mieste.. ja sa vyspim pre mna za mna s malym kdekolvek, horsie by to bolo s mojim muzikom, ktory je dvakrat taky ako ja 😝
to jedine ma mrzi, ze doteraz to bolo v poriadku a zrazu toto...

jani, nie si tam preto, lebo si nehlasovala a neozyvala sa, ked sa hlasovalo ohladom vyberu hotela.. preto si neni v zozname.. treba sem obcas aj pozriet, ked chces ist na stretko 😉

takze sa to stretko rusi ci ako mam tomu rozumiet?

claudinka
autor
23. feb 2009

LARION odpisali:
Dobrý deň

· Čo sa týka počtu osôb, môže vás byť aj viac, keďže máte celý penzion a kapacita je 56 lôžok s prístelkami

· Zálohu stačí poslať do konca marca

· Faktúru zvykneme vystavovať len firmám, budete ju veľmi potrebovať? Samozrejme zaplatená záloha sa odráta pri platení doplatku na recepcii

· Polpenziu beriem ako raňajky a večera

· Reštaurácia je otvorená stále, čiže problém nebude si objednať aj niečo mimo polpenzie v priebehu celého dňa.

· Čo sa týka 2x raňajky, 3x obed ....., rozumiem tomu správne, že nie každý bude chcieť len polpenziu, ale budú chcieť aj plnú penziu. To sa samozrejme dá.

· Dieťa 4 roky –ak sú dvaja dospelí + jedno 4 ročné dieťatko, budú mať dvojlôžkovú izbu + malú postieľku, ak sú traja + jedno dieťatko 4 ročné, budú mať trojlôžkovú + postielku.

· V prílohe vám zašlem rozpis všetkých izbieb, skúste si to podeliť, viete kto ku komu patrí. Ak sa stane, že obsadíte celý penzión do jednej postele, aj s apartmánom, poskytneme vám miestnosť ktorá by mohla byť takou provizornou kuchyňkou.

· Záloha sa nevracia, ak by sa niekto odhlásil a vymenil za toho druhého , mohli by si to vyúčtovať medzi sebou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre