Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
11. jún 2009

ale vysavac koli dvom dnom brat ?? to mi zda moc

vejinka
11. jún 2009

olla by by sme dosli uz rano v piatok lenze muz ma akciu...a kedze nikde nechodi tak som mu ju povolila

ollako
11. jún 2009

inak nie su tam aj nejake masaze, lebo moj muz sa na to tesil , aj na perllickovu kupel, pravda to tam je... sa mi vidi, ze som to citala na ich stranke

anickaajanko
11. jún 2009

prideme o pol6tej siestej zhruba aj my vy uz budete ollako zabyvany a mozeme sa zoznamovat, pri vynasani nasich veci z auta 😀
win tak potom mozes predavat tym co beru malo 10 Sk kus 😉
ja mu vezmem 2 body, 2 opalovacky, dlhe, kratke, bundu, tricko, klobucik, ciapku topanky

kamilka12
11. jún 2009

oll- a prečo nie? ja niekedy odsávam soplíky aj v noci a máme odsávačku tú na vysavač a čo budem robiť ak nebude kvoli soplíkom dobre spať a nebude moc dýchať? Teraz nám idú horné zuby, takže je to dosť možné, že odsávačku budeme potrebovať.

vejinka
11. jún 2009

oola jane ze to tam je...je tam http://www.penzionlarion.sk/ klukni na sluzby

vejinka
11. jún 2009

pekne tam vidiet aj to velke ihrisko 😉

kamilka12
11. jún 2009

tak ale my máme 2kg vysavač bytový...žiadne hebedo 😀

winona24
11. jún 2009

anicka 😀 😀 😀 😀

treba to brať tak,že dnes je všade samy hypáč...keby niečo,zbehnem do obchodu

vejinka
11. jún 2009

co je hypaac? 😀

ollako
11. jún 2009

veji uz som kukla super, muza poslem na masaz a ja sa vam budem plne venovat 😀
kamilka mna to len prekvapilo, ale ked inak odsat nejde, tak sa neda svietit..musite brat vysavac 😉
mne sa uz maly zobudil aspon som periny prezliekla, ale papiere ostali papiermi 😝

vejinka
11. jún 2009

kamil tak to ber ...predsa len ked v noci pustis ten z larionu tak zobudi vsetkych 😀

ollako
11. jún 2009

win mas pravdu hypace to istia 😀

ollako
11. jún 2009

no ostal ticho, zeby este zaspal 😕

vejinka
11. jún 2009

no baby ja sa az trasiem ..len dufam ze nam do toho nic nepride..

kamilka12
11. jún 2009

ale v noci sme odsávali iba vtedy ak mal teda riadnu nádchu, čo mal iba raz....inak v noci neodsávame 😎 , ale cez deň niekedy hej. A vatová tyčinka mi veru nepomože 😒

silwietta
11. jún 2009

presne tak, aj moj manzel stale ked niekam ideme a ja som v strese ci som pre maleho vsetko zobrala sa ma spyta: a myslis, ze tam nemaju obchody?

ollako
11. jún 2009

no tak si brble 😝 ..
veji ani nevrav, ja sa uz taaak tesim 😵 😵 😵

vejinka
11. jún 2009

baby ked si to tak vezmeme je to o tyzden 😅

winona24
11. jún 2009

veji hypermarket 😉

vejinka
11. jún 2009

takto o tyzden uz budem stresovat.ako mala..no nieze by som teraz nestresovala..a hlavne ma serie ze mi neodpisujeee 😠

winona24
11. jún 2009

veji no veru...sakra...

vejinka
11. jún 2009

win jaaaaaaaaj ale v dedine hypaac nieje 😀 ale zasa v LM ich mas po oci 😀 😀 😀

winona24
11. jún 2009

veji a ty máš mať čo najmenej stres....veď ty budeš v podstate doma.....čo my ,čo pocestujeme 300km 😀

ollako
11. jún 2009

veji posli to tam este raz, ved to nie je sranda, nakoniec nam povedia, ze nas tam nemaju rezervovanych a sme v haju 🤐

ka3n
11. jún 2009

no babeny, nestresujte..aj ja odsavam vysavacom, lebo predsa ho tam nebudem brat..win s tymi plienkami tak isto ako ty..
a veji, som sa zasmiela trosku nad tym co pises, ze pre nas:..ved kazdy si zoberie co chce.

No ja budem balit o tyzden a budem balit na 10dni, takze poberiem vsetko co mi pride po ruky, ved mame velke auto a my skoro raz za tyzden chodime na liptov, terchova a tak..takze uz som zvyknuta.

Kamilka podla mna je vysavac zbytocny ..ved iba na tri dni, to mozes odsavat aj rucnym, si kup nejaky ak nemas, su lacne..alebo ti pozicivam...aj tak budes mat vela veci v aute.

winona24
11. jún 2009

no a do LM je to čo by kameňom dohodil ne???

ollako
11. jún 2009

v haji 😉

vejinka
11. jún 2009

a som naaaramne zvedava ako si budu rozumiet chlapi 😀

vejinka
11. jún 2009

olla uz som to poslala dva krat zasa nexcem aby si o mne mysleli ze som histerka...uz som im napsiala ze ste vsetky nervneee a ze xcete vediet co a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre