Štvrté veľké stretnutie marcoviek 2008

jaja0110
27. jan 2012

Tak babenky ale to leti, chystame 4. stretko termin je vybraty 25-27.5.2012 uz len dohodnut KDE to bude 🙂
Bojnice teda nie, mate pravdu uz sme tam boli 2x, tak vyberajte, piste niekde nas hadam uchylia kedze tento rok ocakavame masivnu ucast... ako vzdy 😀 😀 No a este ak by ste chceli zase tie tricka z BESS pre drobce s nejakym originalnym napisom mozme porozmyslat a objednat cezo mna 😉

jaja0110
autor
24. máj 2012

aj na koniky chceme ist 😎 😎

@anezena,ani ja nemam pyzao ani som si z angl. nedoniesla tak v nejakom vytahanom tricku hadam prespim 😀 inak co treba zajtra doniest? nejake cipsy, tycinky a ake nealko? a co teda pijeme? ja sama baileys nestiahnem tak by sme sa mali dohodnut ci vino ci tvrde ale ja by som brala aj malibu s colou, pijete to niekto?? 🙂 ak hej, takk ja donesiem malibu a vy doneste colu moze byt?? 😀
Vasko vravi ze pije slivovicu ze ak chlapi donesu tak on sa zlozi na nu, lebo on nevie aku ma kupit tak povedzte jurajovi alebo gabovi ze by doniesli tu slivovicu co pili minuly rok u anezky 😀

anezena
24. máj 2012

@jaja0110 kukam ze to western mestecko je mimo prevadzky 😒 😒

anezena
24. máj 2012

@jaja0110 no ta slivovica to bolo domace nejake to mal tusim majo odnekoho, mozem mu povedat nech zezene, teda ked dojde za nama. ale moc ruzovo to nevidim, ma plnu chatu a este celu sobotu je v terchovej robi tam nejaku akciu, nejake varenie neviem ci halusiek ci co, ozvucuje tam. no neviem
ja neviem co je malibu, ale to bude asi neco sladke a lahke, ze? jak baylies? ci jak sa to pise 😀 ja som moc na taketo neni, lebo to pijem jak vodu a potom mam bolehlav 😀 tak ja donesem nejake nealko, slane jasne a neco tvrdsie, al. flasu cerveneho. sak evka moc enpije a ivet neviem, koji este ci uz ne?

jaja0110
autor
24. máj 2012

@blcha, baby vedia nalavo napravo len po anglicky ked im poviem left and right tak vedia, ale po slovensky mam pocit ze len hadaju, lebo niekedy sa trafia niekedy nie takze taky zositok kde sa to naucia bude super 🙂 ja mam pre decka take zosity s lesklymi stranami co sa do toho pise fixou a vhlcenou utierkou alebo servitkou sa to da zmazat a znova do toho pisat- proste zosit naveky 😀 mam aj tie fixky pre kazdeho len v 4 farbach tak si uz kazdy vyberie aku chce 😉

jaja0110
autor
24. máj 2012

@anezena, neverim ze nepoznas malibu stopro si to uz pila take sladke kokosovy nadych a same sa to nepije vacsinou s colou alebo my to v robote nalievame aj s brusnicovym dzusom ale mne to viac chuti s colou ved vyskusas 😀
Neviem ci ivu koji, ja ak vinko tak skor biele so spritom.... @blcha a terezka co pije 😀 ? teda ak ked budes kojit 😀

anezena
24. máj 2012

jaja a tz si vzala pre kazdeho tu knihu, zosit? ja som vzala len jednu. 😲 😲 som myslela ze iba jeden darek kupujeme. do paze,t o aby som este zajra vybehla do mesta? 😲 😲

anezena
24. máj 2012

@jaja0110 ne nepila, ja kokove moc nemusim. ale ochutnam. oki tak vezmem nejake biele a sprite 😉 😉 prip. nejake pivko a mozeme si dat radlerika originalneho 😀

jaja0110
autor
24. máj 2012

@anezena, no hej kazdemu marcovemu dietatu, 5ks mam... ved to sme tak aj minuly rok robili, ci nie? ja si uz fakt nepamatam 😀 😕

Ok tak biele a sprite a ja zoberiem to malibu a nejake susomietky 😎

jaja0110
autor
24. máj 2012

anez, urcite uz nebehaj do mesta, budu mat toho dost 😉

jaja0110
autor
24. máj 2012

tak zrzuska odpisala ze ak bude mat auto tak nas pridu pozriet 🙂

anezena
24. máj 2012

@jaja0110 ne nerobili, co blaznis, sak by smesa nedoplatili. sak mimnuly rok nas bolo viac a davali sme nejaku knizku al. take neco a k tomu este nejaku drobnost. no sak neco vymyslim ked tak po ceste
a som faaakt zvedava na zrzusku, mohli by sme dat stavky :D o co sa stavi kto so mnou ze nedojde 😀

blcha
24. máj 2012

@jaja0110 juraj odkazuje vaskovi nech nekupuje slivovicu sak mozme priniest nasu domacu ty kokos ze kupovat slivovicu sak to som este nepocula no aja nepijem nic takze ja si mozem len tak nieco odpit malibu jej mnam kokosove vyborne ale aj bayleis no ale to pol deci co si ja dam inak akoze aj radlera by som asi vypila sak to je skoro zadny alkohol 😀 😀 😀 😀
@anezena ja som tiez kupila len jednu knihu pre jedno dieta ved vzdy sme to tak robili ze jednu a kazdy si vybral jednu hracku -knizku no nevadi anez pripadne vybehneme u nas a dokupime neake vymalovavanky a mozes si zasa nakupit celenky 😀 😀
inak baby ja nic nestiham nic nemam zbalene este ani ozehlene par veci co chcem brat ale aspon som stihla umyt si vlasy anez zajtra ma balis a este musim aj navarit pre terezu zajtra aj pre nas obed budem makat od rana ale sak potom sa budem tri hodky v aute nudit 😝 😝 😝
jaja mna teraz napadlo ze my sme pili malibu s mliekom normalka v bare priniesli malibu a troska mlieka a mnam to bola dobrota 😀 😀 😀

blcha
24. máj 2012

@jaja0110 a eliska vie napravo nalavo hned som ju to skusala ked prisla zo skolky ja som si myslela ze skor nevie ale vie 😀 😀 😀 😀 😀

anezena
24. máj 2012

aj ja som danusa teraz skusala a vie ktora je ktora 😀
evi uvidim kolko eur este pan manzel vycleni na tento vikend 😀 ale celenky take tenke by som brala, mam len tu zelenu, a potom hrube, ale tie teraz nemozem na tieto krpate vlasy nosit
oki, vybehneme
ja pomaly balim, beham sem,. za danusom a tak, este je hore. ozehlene mam, vlasy umyjem rano

blcha
24. máj 2012

@anezena no eliska spi od 20ako drevo 😀 😀 ja uz nerobim nic 😉 balit nemozem lebo veci su v izbe a v spalni a tam spia baby 😉

anezena
24. máj 2012

@blcha sa maaas 😀

jaja0110
autor
24. máj 2012

Baby vy uz balite a ja som sa este ani z angl. nevybalila to budem zajtra improvizovat 😀 inak ja som sa s tymi zositmi potom pomylila, ja som bola v tom ze kazdemu dietatu kupujeme tak som 5 kusov zositov a 5 bublifukov zobrala ale sak neva sa to tam nestrati pripadne si aj my budeme pri vinku bublinky fukat 😀
Vasko ze sa tesi na domacu slivovicu 😀

ja davam 1 euro na zrzusku ze PRIDE a idem jej hned napisat sms ze ak pride tak si potom vyhru rozdelime 😀 😀 😀 idem si tiez vlasy umyt teraz bo zajtra budu nestihacky 😝

blcha
24. máj 2012

@jaja0110 ja nemam este zbalene nic
a ja stavim euro na to ze nepride takze si nebudem vyhru delit ale pojde mne 😀 😀 😀 😀

jaja0110
autor
24. máj 2012

inak nase baby este nespia, uplne dive, odtrhnute z retaze si recnia v posteli rehocu sa neviem na com 😀

jaja0110
autor
24. máj 2012

@blcha, malibu s mliekom si ja v robote davam do kavy, ale samotne si to neviem predstavit lebo tam ide aj lad a mlieko s ladom mi moc nejde dokopy a zase bez ladu to musi byt teple jak moc 😀

jaja0110
autor
24. máj 2012

inak Ivu sa dlho neozvala dufam ze vsetko je OK a aspon my 4 rodiny sa zideme 😀 😀

anezena
24. máj 2012

no dufam, ze vse ok a idu. nemate baby na nu cislo? ja nemam
my uz zbaleni, dem spat
cauteee

jaja0110
autor
24. máj 2012

@anezena, ja na nu nemam cislo... ozaj inak tam je polpenzia? takze ked tam prideme bude vecera, v sobotu ranajky a vecera a v nedelu ranajky? dufam ze si to dobre pamatam, balite detom aj nieco na jedenie ci obedy sa pojdeme najest do restiky v sobotu a nedelu, ze?

anezena
24. máj 2012

@jaja0110 jajus ano, tak ako pises
na veceru mame zeleninovu polievku a vyprazany syr, varene zemiaky
ja neberem ziadne jedlo, nist
pojdeme sa nekam najest na obed, ne? 🙂 🙂

jaja0110
autor
24. máj 2012

@anezena, my mame zajtra doma na obed vyprazany syr a zemiaky takze aj na veceru to iste? fasa Vasko sa potesi a deti duplom 😀 😀 😀 😀 😀

anezena
25. máj 2012

baby ja som uz horeee, sa neviem dockat. nemozem spat, vstal aj majko a vravi mi, ze ci mam cestovnu horucku 😀 😀 😀 😀

@jaja0110 ano to mame na veceru, sak vcera doobeda som to este pisala 😀 😀 😀

no co idem robit? asi sa idem nalozit do vane, nee to zase zobudim vsetkych v byte 😀 strasne takto skoro vstat 😀

anezena
25. máj 2012

pozeram pocasie prsat nema, parada, sice by mohlo byt teplejsie, beriem aj teple aj studene veci 😀
http://pocasie.sme.sk/krajina/slovensko/demanova

anezena
25. máj 2012

ozaj baby este mi napadlo, berete niektora kanvicu? ja by som aj brala, ale my mame taku velku 2,3 litra a to je moooc velka. nemate niektora mensiu?

anezena
25. máj 2012

baby tak my uz opdchadzame, deme ponosit veci do auta a adios, krajne vola 😀 😀 evi, predpokladam ze okolo 10 sme u vas, paaaaaaaaaa

jaja0110
autor
25. máj 2012

baby ja doma z interneho vysledky OK, ideme sa naobedovat toho vyprazaneho syru a zemiaky 😀 a este musime asi skocit do tesca po to Malibu lebo u nas v Jednote nemali ani v druhych potravinach co som bola nemali 😝 Pocitam ze medzi 13-14 vyrazime, ja beriem teda kanvicu nasi este o tom nevedia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre