Sú tu mamičky z Banskej Štiavnice a okolia?

susane01
29. aug 2006

ahojte neviem ci tu je niekdo aj z bs,ale bola by som rada.ja som sa sem pristahovala pred 2r z ba.tak ze si viete predstavit kolko tu poznam ludi.dufam ze sa neake baby najdeme ci uz tehotne,ako som aj ja, alebo aj s detickami.budem velmi,velmi rada. 😀

cipca
21. jan 2007

ona je truba.aj mali oliver je zlaty mi sa vzdy minieme na tom internete!

susane01
autor
22. jan 2007

dakujem. to mas pravdu akosi sa nevieme stretnut. snat niekedy sa nam to podari.

cipca
22. jan 2007

dufam rada by som si pokecala viac ak a
sa ti bude dat tak sa napoj o 1:00 budem ta cakat.

susane01
autor
22. jan 2007

ja som o tom case vonku a este jeden problem tu je ze mame internet az od 17h do8h a cez vikendy a sviatky cely den. ale dufam ze na seba narazime a pokecame. 🙂

cipca
23. jan 2007

to ufam aj ja prave som prisla z krizovatky bola som v cinskom malemu kupit overal lebo ma skoro svihlo ked som zbadala kolko snehu napadlo a najhorsie je ze som mo kupila na zaciatku ziny bundu z oteplovackami v snicku a nohavice su mu uz len tak-tak porazi ma(za mesiac marastol 4,5cm)

susane01
autor
31. jan 2007

ahoj cipca- dlho som tu nebola lebo sme mali pokazeny pocitac a dnes sme ho konecne priniesli. Ten sneh to je hruza a to kocikovanie uplna parada. Davidko akosi rychlo rastie to musis kupovat kazdu chvilu nove veci. To to ma caka tiez, to nieja ktovie co.

cipca
2. feb 2007

tomuver ze ta to caka ties.mi nastastie kocikom chodime lenna dlksie cesty ale po drienke chodime napeso

susane01
autor
3. feb 2007

nestras ma, ved to by mohol rast aj pomalsie. 😀

cipca
6. feb 2007

mohol ale co stym spravim

susane01
autor
7. feb 2007

ja viem ze sa stym neda nic robit, to som si len povzdychla. tento stvrtok ideme na ockovanie tak som zvedava ako to Olino zvladne,ci nebude mat teplotu a tak. ☹

cipca
7. feb 2007

Dado nemal eplotu ani needel ze sa ôbec ockoval on totisto boles znasa velmo dobre on aj sa mosi velmi udriet aby plakel!Jedine cosom mu dala polku cipku na noc ak by ho tozacalo bolet a cez den som mu dala ako obklad kruzok zemiaku

susane01
autor
7. feb 2007

tak to ozaj zvladol superne. no uvidim ako to zajtra dopadne.

cipca
7. feb 2007

neboj bude to dobre ved su chlapi a ti nieco musia vidrzat

susane01
autor
7. feb 2007

to mas pravdu mali by to vydrzat. uz som mu dala chladit madvedika aby mu to potom stiahlo tu horucost po ihle.

cipca
9. feb 2007

no ako ste to zvladli dufom ze dobre?

susane01
autor
9. feb 2007

no jasne ani som si nemyslela ze to prebehne tak dobre. 🙂

cipca
10. feb 2007

novidis ja som tito ravela ze to zvladne

susane01
autor
12. feb 2007

som rada ze je to tak lebo som pocula ja rozne vedlajsie ucinky tak preto som sa bala. teraz ma len trochu obuchnutu nozicku tam kde mu to pichli ale neboli ho to. tak asi je vsetko ok. 🙂

cipca
12. feb 2007

Noidis.Neviem ci som ta dnes nevidela na krizovatke(TAKY TMAVO MODRI Z CERVEMYM KOCIK ASPON SA MI ZDA)Ja som isla z malim aj z maminou aj som ta chcela zastavit ale som nevedela cisi to ty a nechcela som spravit trapas keby si to nebola ty

susane01
autor
13. feb 2007

ano to sme boli mi. mne sa tiez zdalo ze si to ty ale som nebola ista. no na buduce zu budem vediet ce si to ty. ked sme sa stretli tak som sa ponahlala na postu.

cipca
13. feb 2007

ako dobre na buduce aspon budeme vediet aspon pokecame hej

susane01
autor
15. feb 2007

no jasne len keby som ta nahodou nezbadala tak ma musis potknut lebo niekedy chodim ako slepa. 😀

cipca
15. feb 2007

to niesi sama ja som natom poodobne 🙂

susane01
autor
16. feb 2007

to som rada ze niesom sama. 😉

cipca
17. feb 2007

takysu urcite viaceri le vnasej rodine je ich dost ale ma toaj svoje vyhody ked nechcem miekoho vidiet a rozpravat sa snim tak sa spravim ze ho nevidim

susane01
autor
17. feb 2007

to je dobre, to aj ja budem robit. 😀

cipca
17. feb 2007

a malinky sa ma ako?bufam ze dobre?dadoteras konecne zaspal jehouspat cez den je horor onby najradsej bolhore celi den ale ja by som sa asi zblaznila (co môze tozle spravy)ako ti zavidim ze maseste ake male cim starsie tym horsie.

susane01
autor
17. feb 2007

no tiez zacina vymyslat a akosi viac plakat.ved to je zlate ked ti tak porobi trochu vzruchu.ja sa zu tesim ked bude sediet a potom behat a ked zacne rozpavat slovicka. ozaj ved popracujte na dalsom a budete mat aj vy take male 😀. Davidko je asi dost zive dieta tak ti da zabrat ved neboj aj mna to caka. 😉

cipca
18. feb 2007

neboj ani sa nenazdas a uz bude mat rok aty si budes hovorit presne to iste co ja🙂nevravim ze my to vadi ale miekedy mam toho naozaj dost!

susane01
autor
19. feb 2007

to ti verim Oliver je este malicky a ked v noci nespinka dobre tak aj ja som cez den uplne vedla a mam toho dost. ale to nevadi ved su to nase zlaticka. 😉