Sú tu mamičky z Banskej Štiavnice a okolia?

susane01
29. aug 2006

ahojte neviem ci tu je niekdo aj z bs,ale bola by som rada.ja som sa sem pristahovala pred 2r z ba.tak ze si viete predstavit kolko tu poznam ludi.dufam ze sa neake baby najdeme ci uz tehotne,ako som aj ja, alebo aj s detickami.budem velmi,velmi rada. 😀

susane01
autor
7. mar 2007

no ja som si nebola ista ci si to ty. este tej kamaratke som vravela ze sa mi na teba podoba. mala si sa ozvat. to chodime stale tak von spolu aspon cas prejke a pokecame, mame tak isto stare deti tak si vravime co sme za ten cas co sa nevidime zazijeme. no snat na buduce naberie aspon jedna odvahu a oslovime sa. mna zmiatol ten kocik ze si mala. 🙂

cipca
7. mar 2007

kocik som mala preto leomi spal 15 min tak som ho zobral bolo stastie zesom ho mala lebo som prisla domou o siestej autobusom a zaspal a spal do 2 v noci a do rana sa len takprehazoval tak som sa nevispala a zobudil sa o pol 6 a teras mi zaspal tak aj dnes pojdeme do mesta s kocikom ak by zaspal 🙂 🙂

susane01
autor
7. mar 2007

tak to veru radsej ber kocik. my sme snes boli na tie nozicky a ma to dobre len este na noc musi mat siroke balenie. o 2 mesiace uz nebudeme tak balit. 🙂

cipca
8. mar 2007

to hovorili aj mne ze nanoc ja somho nebalila a neni mu nic

susane01
autor
9. mar 2007

ja ho balim ved je mu to jedno ked spinka. 😉

cipca
9. mar 2007

ved hej

susane01
autor
11. mar 2007

jej dnes mame ale krasny dnicek konecne. 😀 😀 😀 Normalne sa mi chse zit.

cipca
13. mar 2007

nehneaj sa ale stahujeme sa tak nemam ani sekundicku casu a uz pomalicky zacinam padat na hubu

susane01
autor
14. mar 2007

ja sa nehnevam to je samozrejme ze nebudes pisat ked sa stahujes. Vsak potom ked vsetko porobis tak napises. Len pekne stahuj 😉 .

cipca
18. mar 2007

uz padam na papulu 😒

susane01
autor
21. mar 2007

tak ako uz si prestahovana?

cipca
23. mar 2007

uz hej konecne

susane01
autor
30. mar 2007

tak ako uz ste zabyvany? 😉

cipca
3. apr 2007

ano

susane01
autor
9. apr 2007

Prajem pekne sviatky. 😀

cipca
9. apr 2007

diky aj tebe

susane01
autor
17. apr 2007

Ahoj neviem ci som ta vcera nevidela na Krizovatke aj s kamaratkou.

cipca
18. apr 2007

mohlo byt bez maleho vsak boli sne u kadernicky konecne po pol roku by sa patrilo mala si ma zastavit

susane01
autor
18. apr 2007

prave ze s malim. ta kamaratka tlacila kocik. ale niesom si ista ci si to bola ty.

cipca
19. apr 2007

tak o som nebola ja lebo ja som sice bola z kamoskou ale bez maleho bol u mojej mami 🙂 🙂 zobrala om si dovolenku

susane01
autor
20. apr 2007

tak som si ta pomylila . tak si si trosku oddychla. ja tiez pojdem do BA niekedy v maji ked nam skonci kurz plavania s malim. uz sa tam neskutocne tesim. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipca
22. apr 2007

to ti verim kurs plavania a to je tu vsiavnici?a dasatam prihlasit aj zmojim dadom? 🙂 🙂

susane01
autor
22. apr 2007

tu nieje take nic, chodim do Ziaru. no ja si myslim ze by si mohla sa tam prihlasit ale mozem sa opytat.

cipca
26. apr 2007

vies ja sa nemam ako dostavat do ziaro nemame auto aj keby som chcela ale autobosom sa mi nechce 🙂 🙂 🙂

susane01
autor
27. apr 2007

NO VED AJ MY SNE 3 BABY A PLATIME SI TAXIK. ANE MAJU TO OTVORIT AJ VO VYHNACH.

cipca
28. apr 2007

no ked je vas viac

susane01
autor
10. máj 2007

v utorok som bola na plavani a ta instruktorka vravela ze to otvoria vo vyhnach tak som zvedava kolko daju cenu kurzu. este by som tak na jesen s malim chcela chodit. 🙂

cipca
29. máj 2007

ahoj uz som tu blho nebola ako sa mas

susane01
autor
30. aug 2007

Ahoj ako sa mate? Ako ste prezili leto? 😀

susane01
autor
20. okt 2007

Haloooooooo baby tak uz dlho tu nikto nebol, co sa deje? ☹