• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky z Dúbravky?

18. novembra 2016 
Ahojte, znova využijem na "straty a nálezy": včera sme stratili náramok, pravdepodobne pri kolotočoch alebo na ihrisku na Pekníčke. Ak ho našiel poctivý nálezca, veľmi sa potešíme. :slight_smile:
19. apr 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didia ahoj, ja byvam na bagarovej a tiez nemam s kym kocikovat.
14. jún 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didia,zuzikak ja byvam az v hornej Dubravke,ale kludne sa pridam hocikde na kocikovanie po Dubravke.Krpcek sice oslavil 1 rok,ale este nebezka a na ihrisko zvykneme chodit len poobede s jeho sestrou. Alebo co tak peknikova,ked je teplucko tak deticky sa mozu gulat na zemi na deke. Ak mate daktora zaujem napiste a mozme daco dohodnut :slight_smile:
19. jún 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzikak my byvame na benovskeho, tak niekedy stretko v parku by sme mohli dat, aj ked s mojou malou toho asi moc nepokocikujeme :grinning:
19. jún 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marsejlka ved mala sa moze hrat a moj maly moze byt v kociku. Aspon sa porozpravame
20. jún 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dooscoby ked nebude priliz horuco, mozem prist aj na peknikovu. Je to sice pre mna prechadzka ale obcas padne vhod :slight_smile:
20. jún 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, 28.6. bude od 10tej v zahrade RC Macko akcia s nazvom Hura, prazdniny!
21. jún 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzikak ahoj , aj ja hladam niekoho na kocikovanie a pokecanie si ,nikoho tu v okoli nepoznam a pozeram , ze mame rovnako stare deticky :slight_smile:
9. júl 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@av
paradicka, takto som spoznala uz 3 maminky. Bola by si stvrta. Dohodneme sa cez internu postu :slight_smile:)
9. júl 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja by som sa rada pridala na kocikovanie a pokec. zuzikak a marsejlka byvam blizko, tak by sme nieco mohli dohodnut :slight_smile:
17. júl 2012 o 10:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzikak :slight_smile: rano zvyknem chodit na taku hodinku s malym a so psom na prechadzku okolo 9tej tak ak mas zaujem sa pridat tu je kontakt 0910 821 003
22. aug 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, dnes som s inymi mamickami bola vonku v parku a taku nejaku maminku som videla. Mozno si to bola aj ty :slight_smile:
23. aug 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja som v dubravke, zatial este cakame babo, ale na jar niekedy, ked uz bude, sa mozeme stretnut:slight_smile:
23. aug 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzikak ja sa zvyknem potulovat kade tade,dnes sme mali len kolecko okolo Adlerky
23. aug 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nájde sa tu mamina, ktorá má syna vo veku 5 rokov a chcela by kamarátku? Chlapci by sa vyjašili či už vonku alebo vnútri a my by sme si oddýchli.
23. nov 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, skusim oprasit dubravsku temu :slight_smile: ..nikto sem uz nechodi?

@pati6396 musi byt len syn? :grinning:
1. feb 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nepoznáte nejakú pani na opatrovanie 3 ročného chlapca počas choroby? Najlepšie ak už máte nejaké skúsenosti. Maja
11. mar 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helo micky nie je tu nejaká maminečka micka v mojom okolí to je koniec dubravenky nech nekočíkam samučka kopnite mi správu lebo sem chodím nie moc často díkes :astonished: :wink:
12. mar 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu nejaká mamina na kočíkovanie z okolia Landauova-Bazovského? Mám 6 mesačnú dcérku a 3,5 ročného synčeka, ktorý sa neskutočne nudí :slight_smile: ... a neverím, že nám ho od septembra zoberú do škôlky, čiže nuda sa bude len stupňovať...
13. apr 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte niekto z Dubravky okolie fedákovej na kočíkanie ? :D
15. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzikak
@dooscoby
@natusik441
@av
@marsejlka

ahojte pozyvam pridte sa pozriet do nasho rodinneho centra Dlhacik na Dlhych Dieloch
http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball teraz od pondelka sa otvara kurz pre deticky potom je vstup do herne do 11.30
16. máj 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natusik441 ahoj.ja som z Fedákovej :slight_smile:
24. máj 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka0101
@natusik441
@emogeon
@ranya
@av
Ahojte pozyvam do rodinneho centra Dlhacik www.dlhacik.sk na stretnutie mamin s babetkami (Baby stretnutie)
tento piatok 31.5.2013 o 9.30, je to v ZS MAjernikova vchod z boku zo skolskeho ihriska.
28. máj 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, najde sa niekto na spolocne prechadzky? Okolie peknikovej, resp. pri Lidli a pod.
10. jún 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@whiterose Ahoj, ja sa rada pridám. Ja bývam síce na spodnej strane dúbravky (pri dome služieb, dom nábytku), ale ked ideme na prechádzku, tak si dávame okružnú jazdu po celej dúbravke. Občas ideme na ihrisko, pekníkova, alebo tu dolu pri nás v parku. Aké veľké bábo máš? Ja mam chlapca 9 mesiacov.
14. jún 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby kocikarky z Dubravky. Mam na vas vsetky taku otazocku, kupila som v DM mliecko nutrilon 3 (od 12.mes) a malej straaasne nechuti, vobec ho nechce. Je mi strasne luto ho vyhodit, je tu niekto, kto by ho chel? Nebudem ho predavat, chcem ho podarovat, len je uz otvorene, chyba z neho cca asi 1-2 davky a neviem co s tym. Ak niekto chcete a nevadi vam otvorena krabicka s velkou radostou podarujem, kluden piste :wink:
26. jún 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme z dubravky. ake stare mas deti/dieta?
26. júl 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@whiterose pridame sa radi na prechadzku
26. júl 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, má niekto z vás dieťa, čo teraz skončilo prvý ročník na ZŠ Nejedleho alebo prípadne druháka, tretiaka? Potrebovala by som vedieť, že asi koľko sa toho naučili z angličtiny... ako vyzerali úlohy a písomky v prvom ročníku a tak.
8. aug 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha Ahoj,moja dcérka chodila do 1.roč. na Nejedlého. Teraz ideme do 2.roč.
11. aug 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok