Sú tu mamičky z Dúbravky?

monikab9
17. okt 2009

kto je z dubravky a ma zaujem si dopisovat pripadne sa aj stretnut

tin007
9. nov 2015
pimpa12
6. jan 2016

Ahojte, ak sa tu najde mamina ktora by obcas rada pokecala s inou maminou v dubravke a tiez sa citi sem tam trochu osamelo, budem rada ak napises. Mam polrocnu dcerku a chodim kocikovat kaxdy den po obede.

laylaba
17. jan 2016

Pimpa12: ahoj, ja mam 18 mesacneho synceka a tiez mi je obcas dlho doma samej. Chodime na prechadzky doobeda i poobeda. Tulame sa kade- tade len aby sme sa nenudili. Tak keby si chcela mozeme dat niekedy stretko 🙂

tin007
17. jan 2016

@laylaba Skus navstivit Rodinne centrum Macko http://www.mcmacko.sk/web/program/2016-01-progr... zajtra su dielnicky pre deti a vo stvrtok poobedna hericka s citanim rozpravky.

pimpa12
18. jan 2016

@laylaba dakujem, napisem ti ip, mozme sa stretnut.

laylaba
18. jan 2016

@tin007 dakujem vyskusame ;) chodime aj do Klbka

dzamajka
13. nov 2016

Dobry den vsetkym ochotnym mamickam.Nie som z Dubravky, ale chystame sa tu na ocne vysetrenie k.MUDr.Slezakovej s 15 mesacnou dcerkou.Viete mi niekto povedat,ako to u nej prebieha? Pojde o vysetrenie ocneho pozadia...desia ma tie hrozive skusenosti z roznych inych vysetreni (plachta,svorky,pinzeta...) viem, ze sa to robi roznym sposobom.Ma niekto osobnu skusenost.Dakujem.

gabusa1975
14. nov 2016

@dzamajka ahoj.My tam chodíme raz rocne na kontrolu.Sestricky a pani doktorka veľmi milé.Neboj sa.Priprav sa že rozkvapkaju ocka.Aj nas maly poplackal prvýkrát ale to len preto ze vsetko nové.Ale pristup maju výborný

gabusa1975
14. nov 2016

My sme prvykrat tiez boli asi v 15 mesiacoch.Teraz bude mať Kubík 4 roky a ideme po roku zase

dzamajka
14. nov 2016

@gabusa1975 Dakujem krasne za reakciu....a ako to u vas teda prebiehalo? Ako to samotne vysetrenie prebieha, mohla by si mi napisat? Pamatam si este z Kramariv,boli sme tam ako 6 tyzdnovu...tiez rozkvapkali, tusim na viackrat, potom mi malu vzali z ruk do nejakej miestnosti...ja som tam nemohla...ked sa otvorili dvere,videla som len, ako bola zabalena do nejakej plachty a oci mala roztiahnute kovovymi svorkami...vtedy bola babatko, po vysetreni hned zaspala...ale teraz,netusim...ten hysak si ani nechcem predstavit...

gabusa1975
14. nov 2016

@dzamajka ahoj ano rozkvapaju ocka na etapy ale stále budes s malinkou, budeš ju mať na rukách pri vyšetreni, ziadna plachta neboj

dzamajka
16. nov 2016

@gabusa1975 tak len informativne, mame to za sebou, a presne, ako.si vravela, rozkvapkali na dvakrat, pokusili sa vysetrit v sede, ibaze mala vycitila, ze sa nieco deje, takze spustila plac, potom tmava komora, zabaval j ju hrackami a nakoniec v lahu kazde ocko...bola som pri nej, ziadna plachta, ani svorky v oku...dakujem zainfo, pomohlo mi to ukludnit sa.

gabusa1975
18. nov 2016

@dzamajka som rada že ste to zvládli 🙂