Sú tu mamičky z Dúbravky?

monikab9
17. okt 2009

kto je z dubravky a ma zaujem si dopisovat pripadne sa aj stretnut

macocha
19. apr 2012

Ahojte, znova využijem na "straty a nálezy": včera sme stratili náramok, pravdepodobne pri kolotočoch alebo na ihrisku na Pekníčke. Ak ho našiel poctivý nálezca, veľmi sa potešíme. 🙂

zuzikak
14. jún 2012

@didia ahoj, ja byvam na bagarovej a tiez nemam s kym kocikovat.

dooscoby
19. jún 2012

didia,zuzikak ja byvam az v hornej Dubravke,ale kludne sa pridam hocikde na kocikovanie po Dubravke.Krpcek sice oslavil 1 rok,ale este nebezka a na ihrisko zvykneme chodit len poobede s jeho sestrou. Alebo co tak peknikova,ked je teplucko tak deticky sa mozu gulat na zemi na deke. Ak mate daktora zaujem napiste a mozme daco dohodnut 🙂

marsejlka
19. jún 2012

@zuzikak my byvame na benovskeho, tak niekedy stretko v parku by sme mohli dat, aj ked s mojou malou toho asi moc nepokocikujeme 😀

zuzikak
20. jún 2012

@marsejlka ved mala sa moze hrat a moj maly moze byt v kociku. Aspon sa porozpravame

zuzikak
20. jún 2012

@dooscoby ked nebude priliz horuco, mozem prist aj na peknikovu. Je to sice pre mna prechadzka ale obcas padne vhod 🙂

tin007
21. jún 2012

ahojte, 28.6. bude od 10tej v zahrade RC Macko akcia s nazvom Hura, prazdniny!

av
9. júl 2012

@zuzikak ahoj , aj ja hladam niekoho na kocikovanie a pokecanie si ,nikoho tu v okoli nepoznam a pozeram , ze mame rovnako stare deticky 🙂

zuzikak
9. júl 2012

@av
paradicka, takto som spoznala uz 3 maminky. Bola by si stvrta. Dohodneme sa cez internu postu 🙂)

martit
17. júl 2012

ahojte, ja by som sa rada pridala na kocikovanie a pokec. zuzikak a marsejlka byvam blizko, tak by sme nieco mohli dohodnut 🙂

dooscoby
22. aug 2012

@zuzikak 🙂 rano zvyknem chodit na taku hodinku s malym a so psom na prechadzku okolo 9tej tak ak mas zaujem sa pridat tu je kontakt 0910 821 003

zuzikak
23. aug 2012

Ahoj, dnes som s inymi mamickami bola vonku v parku a taku nejaku maminku som videla. Mozno si to bola aj ty 🙂

ranya
23. aug 2012

ahojte, aj ja som v dubravke, zatial este cakame babo, ale na jar niekedy, ked uz bude, sa mozeme stretnut🙂

dooscoby
23. aug 2012

@zuzikak ja sa zvyknem potulovat kade tade,dnes sme mali len kolecko okolo Adlerky

pati6396
23. nov 2012

Ahojte, nájde sa tu mamina, ktorá má syna vo veku 5 rokov a chcela by kamarátku? Chlapci by sa vyjašili či už vonku alebo vnútri a my by sme si oddýchli.

emogeon
1. feb 2013

ahojte baby, skusim oprasit dubravsku temu 🙂 ..nikto sem uz nechodi?

@pati6396 musi byt len syn? 😀

priska81
11. mar 2013

ahojte, nepoznáte nejakú pani na opatrovanie 3 ročného chlapca počas choroby? Najlepšie ak už máte nejaké skúsenosti. Maja

natusik441
12. mar 2013

Helo micky nie je tu nejaká maminečka micka v mojom okolí to je koniec dubravenky nech nekočíkam samučka kopnite mi správu lebo sem chodím nie moc často díkes 😲 😉

marianka0101
13. apr 2013

je tu nejaká mamina na kočíkovanie z okolia Landauova-Bazovského? Mám 6 mesačnú dcérku a 3,5 ročného synčeka, ktorý sa neskutočne nudí 🙂 ... a neverím, že nám ho od septembra zoberú do škôlky, čiže nuda sa bude len stupňovať...

natusik441
15. apr 2013

Ahojte niekto z Dubravky okolie fedákovej na kočíkanie ? :D

dzudka
16. máj 2013

@zuzikak
@dooscoby
@natusik441
@av
@marsejlka

ahojte pozyvam pridte sa pozriet do nasho rodinneho centra Dlhacik na Dlhych Dieloch
http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball teraz od pondelka sa otvara kurz pre deticky potom je vstup do herne do 11.30

simib
24. máj 2013

@natusik441 ahoj.ja som z Fedákovej 🙂

dzudka
28. máj 2013

@marianka0101
@natusik441
@emogeon
@ranya
@av
Ahojte pozyvam do rodinneho centra Dlhacik www.dlhacik.sk na stretnutie mamin s babetkami (Baby stretnutie)
tento piatok 31.5.2013 o 9.30, je to v ZS MAjernikova vchod z boku zo skolskeho ihriska.

whiterose
10. jún 2013

Ahojte, najde sa niekto na spolocne prechadzky? Okolie peknikovej, resp. pri Lidli a pod.

lucica
14. jún 2013

@whiterose Ahoj, ja sa rada pridám. Ja bývam síce na spodnej strane dúbravky (pri dome služieb, dom nábytku), ale ked ideme na prechádzku, tak si dávame okružnú jazdu po celej dúbravke. Občas ideme na ihrisko, pekníkova, alebo tu dolu pri nás v parku. Aké veľké bábo máš? Ja mam chlapca 9 mesiacov.

strociatka
26. jún 2013

Ahojte baby kocikarky z Dubravky. Mam na vas vsetky taku otazocku, kupila som v DM mliecko nutrilon 3 (od 12.mes) a malej straaasne nechuti, vobec ho nechce. Je mi strasne luto ho vyhodit, je tu niekto, kto by ho chel? Nebudem ho predavat, chcem ho podarovat, len je uz otvorene, chyba z neho cca asi 1-2 davky a neviem co s tym. Ak niekto chcete a nevadi vam otvorena krabicka s velkou radostou podarujem, kluden piste 😉

evita1978
26. júl 2013

my sme z dubravky. ake stare mas deti/dieta?

evita1978
26. júl 2013

@whiterose pridame sa radi na prechadzku

macocha
8. aug 2013

Ahojte, má niekto z vás dieťa, čo teraz skončilo prvý ročník na ZŠ Nejedleho alebo prípadne druháka, tretiaka? Potrebovala by som vedieť, že asi koľko sa toho naučili z angličtiny... ako vyzerali úlohy a písomky v prvom ročníku a tak.

mmiminka
11. aug 2013

@macocha Ahoj,moja dcérka chodila do 1.roč. na Nejedlého. Teraz ideme do 2.roč.