Sú tu mamičky z Dúbravky?

monikab9
17. okt 2009

kto je z dubravky a ma zaujem si dopisovat pripadne sa aj stretnut

macocha
12. aug 2013

@mmiminka jeeej, ahoj, tak presne Teba som potrebovala 🙂 Prosím ťa ako to bolo s tou angličtinou? Koľko slovíčok asi prebrali? Učili sa nejaké pesničky? Dáva dcérka dohromady aj nejaké vety v angličtine alebo len tie slovíčka? Môžeš aj do IP, ak nechceš verejne. 🙂

daduska033
29. dec 2013

Ahojte, ja som z Dubravky a hladam si nejaku kamaratku na spolocne aktivity s detmi. Mam 3 rocnu dcerku a potrebovala by nejakych veku podobnych kamaratov a ja tiez si s niekym pokecat.

leeenka26
29. jan 2014

Ahojte, ja nie som z Dubravky, ale Lamaca, mam 20 mes. synceka, ktory si potrebuje rozsirit obzory a jeho maminka tiez 😀 najde sa tu mamicka, ktora rada kavickuje, ihriskuje, pokeca, atd? Budem rada za kazdy ohlas. 😉

leeenka26
29. jan 2014

@av
@zuzikak ahojte maminky,pisem uz trosku neskor, ale dufam, ze stale aktualne 😀 ja mam priblizne rovnako stare deticky ako mate vy, uz davnejsie ste pisali. Mozem sa niekedy ku vam pridat? Dubravku poznam, byvam sice v Lamaci, ale tu poznam malo mamiciek a do Dubravky chodim casto, je tam viac moznosti. Ihrisko, pokec, kavicka, pripadne herna, som otvorena vsetkemu a rada sa prisposobim 🙂

zuzikak
30. jan 2014

@leeenka26 Ahoj Lenka, ja som z "dolnej casti" dubravky, cize ihriska okolo sch. trnavskeho, okolo samosky a tesca express 🙂 Do herne zatial nechodime lebo o ziadnej poriadne nevieme. Alebo sme este nevyskusali. Mas chlapceka alebo dievcatko ?

leeenka26
30. jan 2014

@zuzikak Ahoj, mam chlapceka. Mala som na mysli aj take ze materske centra, v Dubravke su. Poznam, viem kde to je 🙂mozme sa stretnut, neviem ako ti maly spinkava..?Mne tak okolo 12-13.00 do takej 15.00 najviac a potom od tej 16:00 mozme kludne aj take 2 hodinky alebo doobeda, ale to sa vacsinou venujem domacnosti, vencim psa, nakupujem a varim. Ale viem si to zariadit aj opacne. 😉

av
30. jan 2014

@leeenka26 velmi rada by som sa pridala ale asi pred tyzdnom sme sa prestahovali na oravu

leeenka26
30. jan 2014

@av aha a co tak daleko?

zuzikak
30. jan 2014

@leeenka26 mne to praveze viac vyhovuje doobeda, lebo pobede mi spi maly niekedy do 3 a niekedy do 4. Nez sa napapa a vychystame sa, uz je tma. A ani ho to potom vonku nebavi. 🙂

tin007
8. feb 2014

Rodinne centrum Macko pozyva vsetkych na besedu s nazvom "V septembri do škôlky".
V pondelok 10. februara od 9.30 bude otvorena herna a o 10.00 zacne beseda o výbere MŠ, o prihlasovaní dieťaťa, o adaptácii a aktuálnych otázkach k danej téme. Prednášajúcim hosťom je riaditeľka MŠ Ožvoldíkova Mgr. Lucia Hromádková.

leeenka26
10. feb 2014

@zuzikak ahoj, dnes by ti to ako vyhovovalo?Aj doobeda?

zuzikak
10. feb 2014

@leeenka26 Ahoj, pred chvilkou sme sa zobudili 🙂 Jasne kludne doobeda. O taku pol hodku sa zacneme obliekat

leeenka26
10. feb 2014

@zuzikak napis mi tvoje ciselko, ja musim kuk kedy nam ide bus z lamaca idem vencit psa a hned idem

leeenka26
10. feb 2014

@zuzikak idem 9:50 na autobus kam mam ist? Napis ok?

leeenka26
10. feb 2014

@leeenka26 moje cislo je 0904 091 984 lenka

leeenka26
10. feb 2014

@zuzikak teraz neviem ci mam ist ci ako asi pojdem radsej zajtra lebo neviem ci sa najdeme ked neodpisujes 🙂

leeenka26
10. feb 2014

@zuzikak tak my ideme inam prepac ale neviem ani ze kam mam ist, musime sa nabuduce dohodnut dopredu, aj cisla si vymenit. To bude lepsie, snad sa nehnevas.

zuzikak
10. feb 2014

@leeenka26 dohodneme sa cez IP

simib
11. feb 2014

Nejaká mamina na cvičenie,fitko,zumbu a podobne?Alebo aj len tak kávička a pokec? 🙂 🙂

andreaul
26. feb 2014

Ahojte. Mam 4,5 mesacneho syna a byvam v Dubravke na Saratovskej. Hladam maminu s priblizne rovnako starym babatkom na kocikovanie, prip, vzajomne postrazenie deti, ak si chceme ist za civict alebo len tak na pokec a kaficko... Som teraz na materskej ale inak pracujem v ACC.

kika831
26. feb 2014

Ahojte, mam 17 mesacneho syna, byvame v dubravke. Hladam maminu s dietatkom v priblizne rovnakom veku .

tin007
27. feb 2014

Ahojte, Rodinne centrum Macko oslavuje 12te narodeniny 15.3. od 16tej v DKD, viac info tu: http://www.mcmacko.sk/web/wp-content/uploads/20...

miirkaaaaa
5. mar 2014

Ahojte, mam 4 tyzdnovu dcerku,najde sa niekto na spolocne kocikovanie a na pokecanie.. som z dubravky :-P

viktorka19
24. mar 2014

Dobrý večer maminky,chcem sa opýtat nenašla by sa niejaka ochotna duša a nepožičala mi auto sedacku od 9-36kg na jeden týžden?dakujem

tin007
6. sep 2014

Ahojte, od pondelka 8.9. zacina uz 13ta sezona v Rodinnom centre Macko.
Pripajam aj mesacny program. Vela informacii najdete na webstranke a tiez na FB profile.

dzudka
22. sep 2014

@kika831
@miirkaaaaa

@azarijka
@zivika
@helsinka
@marthuska

@zuzikak

Ahojte pozyvame do RC Dlhacik www.dlhacik.sk

http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball na program pre male aj vacsie deticky
aj maminky si mozu zacvicit vzdy v pondelok vecer od 19-20.00
Pozdravujem 🙂

gangulienka
3. okt 2014

ahojte , potrebovala by som poradit...kedysi sme chodievali k Dr. Slezakovej na ocne, to bolo asi pred 3 rokmi a teraz potrebujeme znovu ale t.c. ktore bolo vtedy a ktore som aj nasla teraz na nete akoby nefunovalo...neviete ci tam este je ocna ambulancia ? dakujem 🙂

tin007
3. okt 2014

Ahojte, pripajam oktobrovy program RC Macko a pozyvam na Medzinarodny den materských centier, ktory bude 6.10. Vstup do herne je zdarma, na deti caka divadielko Nezbedny sarkanko, tvorive dielnicky a tombola.

aaddyysskkaa
8. nov 2015

Ozivuji diskusi. Rada bych se setkala s milou maminkou,ktera ma priblizne stejne stare dite. Je mii 27 roku, mam dcerku, ktera ma aktualne 11mesicu. Chodime ven kazdy den, radi bychom navstivili i RC Macko,tak pokud se budes chtit pridat na kocikovanie ci jinou aktivitu, ozvi se. Budeme radi 🙂