Sú tu mamičky z oblasti Košice Mier?

simbbaa
19. nov 2008

ahojte vsetky mamicky....volam sa ivka a rada by som spoznala zopar sparavnych mamiciek,pisem uz len preto,pretoze sa prveho dec.stahujeme s manzelom a syncekom na uplne nove miesto kde nikoho nepoznam,tiez by ma nebvilo chodit kocikovat sama,,,budem rada ak tu najdem nejake super baby..piste ....piste budem len rada cmuk 😉

katy2
19. nov 2008

ahoj 🙂
MIER - moje detstvo... az ma chyta nostalgia...... 😵 ale uz tam 23 rokov nebyvam 😔 Verim, ze sa tu najdu nejake mamicky z tych koncin.....

simbbaa
autor
19. nov 2008

ahojky ....no dufam aj ja ze tu najdem nejake tie baby....ako sa tam byvalo? 🙂

lenny
19. nov 2008

odporucam ti pripojit sa do temy Kosicanky. Tam sme zeny z kazdeho sidliska........... nie je nutne podla mna separovat sa takto.

katy2
19. nov 2008

byvalo sa tam fantasticky..... ale ako sa tam byva teraz, neviem....

simbbaa
autor
19. nov 2008

LENNY dakujem pekne za informaciu ale mne nejde len o dopisovanie si...najlepsie je spoznat sa priamo a najlepsie je ak sme z jedneho sidliska aspon ked ideme von nemusime cestovat s detickami zo sidliska na sidlisko 😉

simbbaa
autor
19. nov 2008

katy dakujem ....tak to zistim heh 😉 ....esteze tu vodarensku zrusili vraj tam je teraz nejaky hotel.... 🙂

lenny
19. nov 2008

no mne je to divne ze sa tu zakladaju temy na sidliska, ved nie sme new york, ale male kosice. A v teme kosicanky robievame aj stretnutia raz za cas, tam si predsa mozes vymenit info, kto je odkial.....

simbbaa
autor
19. nov 2008

lenny jasne chapem...vravis ze sa stretavate raz za cas?hmm...a co kazdodenne prechadzky?tie su potrebne pre deti zaroven si najdes fajn kamosku a vies si spestrit celu matersku...ja na tom nevidim nic cudne...prezri si temy takmer kazda jedna je z kazdeho ineho sidliska...myslim ze je to fajn.. 🙂

lenny
19. nov 2008

no prave, ze tie ktore sme z jedneho sidliska, alebo ani nie, sa stretavame aj mimo......... vymena telefonnych cisel. a ides 😎

simbbaa
autor
19. nov 2008

😎

simbbaa
autor
19. nov 2008

vobec si nepochopila o co mi ide ale dobre, nechapem ze co ti vlastne vadi?to ze som nacala novu temu?ved ked sa ti nepaci nemusis tu pisat?

lenny
19. nov 2008

nie, ved ja ti len dobre, chcem, tam v tej teme je nas viac, a su tam kocky aj z mieru. mne nic nevadi

simbbaa
autor
19. nov 2008

ok v pohode ...ved o nic nejde...uvidime ci sa tu nejaka najde... 😒

norik1
19. nov 2008

simba to CO MA BYT? Ake stahujeme????? Soky mi robis!!!

simbbaa
autor
20. nov 2008

caw chrobacku ☹ no....tha vidis to.....tak mi budes chybat ale ja tu budem chodit aj zit s vami pojdem 😉

simbbaa
autor
3. jan 2009

stale nic ☹ ☹ to sa tu nenajde ziadna?hmm... ☹

norik1
3. jan 2009

Ja som tuuuu🙂

junovka
4. jan 2009

ahojte,

Cheli by sme si kupit elektricku ruru a zvazujeme.....aku znacku, a ci by ste mi vedeli povedat, kolko asi taka elektricka rura spotrebuje elelktriku pri takom cca hodinovom peceni?Dakujem vam peken za kazdu infosku 😉

simbbaa
autor
4. jan 2009

ajoj junovka...moja to ti teda neporadim ja mam taku komunisticku ruru tiez sa chystam kupit nieco lepsie ....hmm hlavne aby piekla dobre heheh.. 😉

traktor
27. jan 2009

ahojte aj ja som byvala blizko na bete ulica bola strakova, predtym zapotockeho, je niekto odtial?

zuzpidka
27. jan 2009

ahojte. ja som na Mieri bývala pomaly 25 rokov. teraz bývam mimo Košíc, ale naši tam bývajú. bývajú na Národnej triede 39, to je vežiak na križovatke. 😉 😀

katy2
27. jan 2009

ja som byvala vo veziaku na Park Mladeze..... uz je tomu tiez par rokov.....

simbbaa
autor
5. feb 2009

cawte kocky hmmm to ze ste tu byvali a teraz ziadna nechce sa mi tomu verit normalne heh 🙂

adka.baby
22. feb 2009

Ahojte mamičky, len tak som tu nakukla a vidím že zháňate baby z mieru. Ja tu bývam šesť rokov a celkom sa dá. Na Hlinkovej ulici. Čomu sa veľmi teším je to, že sa budem mať kde prechádzať s malou. v lete Anička je ideálna. Len taká premávka, keby tu nebola, ale to asi neporiešime. Simba už si tu niekoho našla, s kým chodiš na prechádzky? 😀

janka1874
9. mar 2009

no ja tiež ývam na mieri ale nejako som ani nevedela o tejto téme chodievam do košičaniek (ahoj lenny, norik a zuzpidka 😀 😀 😀 )

adka.baby ja som veeeeľmi blízko Hlinkovej na Študentskej hneď ten prvý blok pri križovatke no je tu riadne hlučno ale Anička je super

simbbaa
autor
11. mar 2009

ahojky adka...jeeej 🙂 konecne nejaka kocka...ani si neviete kocky predstavit ako ste ma potesili..a nie nenasla so tu este ziadnu kamosku hmm... ☹ chodievam von ale zatial sama s ramonkom sa nudime.. 😒 adka...cize ty cakas babenko hej?tesim sa...no ved aj ked este mala nie je von z bruska myslim ze nejaka ta prechadzka ti nezaskodi hmm?s nami teda ak by si ti chcelo... 😉 v ktorom si mesiaci?ja byvam na studenskej ulici...

simbbaa
autor
11. mar 2009

janka ahoj... 🙂 tak ako tak citam byvame v rovnakom panelaku hehe...co tak niekedy dat stretko von s detickami hmm?budem sa tesit .. 😀 😀

simbbaa
autor
15. mar 2009

halooo...baby kde ste?ozvite sa hmm.. ☹

janka1874
19. mar 2009

simbbaa my sme neboli doma boli sme v nemocnici a vlastne ani neviem načo tak sa teraz dávame z tých šokov do kopy ale potom by sme mohli ísť aj von v pohode

janka1874
19. mar 2009

simbbaa a aké číslo študentskej kľudne hoď do IP