Sú tu mamičky z oblasti Košice Mier?

simbbaa
19. nov 2008

ahojte vsetky mamicky....volam sa ivka a rada by som spoznala zopar sparavnych mamiciek,pisem uz len preto,pretoze sa prveho dec.stahujeme s manzelom a syncekom na uplne nove miesto kde nikoho nepoznam,tiez by ma nebvilo chodit kocikovat sama,,,budem rada ak tu najdem nejake super baby..piste ....piste budem len rada cmuk 😉

aeouliana
31. mar 2010

luciaanna: skus sa stretavat co najviac s inymi detmi (aj dospelakmi), to urcite pomoze. u nas j to ako u Janky..Saska nema absolutne problem 😝 . teraz uz bude teplucko, bude to jednoduchsie 🙂

slniecko: s tymi prikrmami, maximalne suhlasim s Jankou a luciaannou. ja tiez zatial kojim a tesim sa z kazdeho dna naviac kedze pri prvom sme uz po mesiaci dokrmovali a kojila som len do pol roka. Danka plne kojim a dufam, ze vydrzime aspon do roka. tak ako Janka..minimalne do 6 mes. potom do roka a potom uz je to jedno 😀 u nekojenych deticiek sa prikrmy zavadzaju az od ukonceneho pitaeho mesiaca, takze mate kopec casu (nic v zlom). ockovania sa neboj, ja mam obe zaockovane (Saske som to este platila) a je to ok. nam Dr. odporucila dat panadol hned ked prideme domov a druhu davku 6 hodinach a nemali sme teploty ani nic.

Janka: konecne zacina tato tema ozivat 🙂

janka1874
31. mar 2010

veru teším sa že knečne to tu ožilo
aj som zabudla odpovedať už je pekne tak už budeme častejšie na Aničke

aeouliana
1. apr 2010

janka: aj my. Saska bude teraz doma min. do utorka, takze ked bude pocko ok...urcite ich pojdem vyvetrat 😀 budem sama doma viac ako 2 tyzdne, takze vonku budeme casto ... inak mi asi hrabne.... 😝

janka1874
1. apr 2010

tak príď ku nám na návštevu ak chceš po sviatkoch lebo my sviatky asi budeme mať rušné samé návštevy si obeháme ale aspoň niečo keď bude drahý doma a potom už asi začne zas pracovať (zatiaľ ani neviem či tam niečo má) ale nevadí už by sme sa aj mohli stretnúť

ajka72
1. apr 2010

ahojte dievčatá trošku som tu k vám zavítala lebo čítam že organizujete stretko nezabudnite aj na nás 😉 radi sa pridáme po VN

janka1874
1. apr 2010

ajka stretko? to ani nie len sa bavíme o Anči ak už bude teplejšie že tak sa asi stretneme ale kedy to bude netuším
akurát ja som volala deni ku nám kedže máme viac menej rovnako staré detičky a ona je teraz 2 týždne sama soma 🙂 no uvidí sa od počasia či nakoniec fakt nebude nejaké to stretko na Anči

slniecko222
1. apr 2010

dakujem za radu dufam ze vsetko bude v pohode

slniecko222
1. apr 2010

pozeram ze sa tu to pekne rozbehlo len tak dalej inac dakujem vam za radu nabuduce budem mudrejsia kto sa k nam prida

ajka72
1. apr 2010

janka však také stretko som myslela na anči je verím že počasie už bude len a len lepšie a že sa konečne stretneme a zoznámime s tými ktoré nepoznám 😉

luciaanna
1. apr 2010

Ahojte! Slniecko, my sa ideme ockovat v stredu po VN, už tretí krát. Ockuje sa do oboch nožičiek, za každým Andrejka mala teploty 38,5 a bola dosť mrzutá ☹ . Takže nás to čaká asi aj tentokrát. Neostáva nič iné, iba vydržať.
Ináč poslednú dobu mávame teploty pravidelne, trápia nás zúbky 😠 . Poslednýkrát to boli teploty nad 39. Aké máte skúsenosti so zúbkami?

aeouliana
2. apr 2010

luciaanna: Danko zatial zubky nema. Saske ked rastli, tak bola len mrzuta a placliva, ale teploty sme nemali nastastie 🙂 ani pri ockovani (ani jedno dieta nmalo teploty, ale dala sompanadol ako povedala Dr.).
ajka, janka + zvysok: no ked bude pocko mozeme dat stretko na Anci po VN.

VESELU VELKU NOC prajem vsetkyyym 😀

slniecko222
2. apr 2010

moj prvy mali tiez teplotoval to asi kazde dieta dala som mu chladiace hryzatko a troslu mu bolo lebsie inac na teploty som mu dala nurofen sirup je velmi dobry aj na teploty aj na bolesty ja idem na prve ockovanie po velkej noci tak uvidim ako to dopadne aeouliana odkial si inac aj ja vam prajem VESELU VELKU NOC ps: moj mali ma take tvrde dasna a zacal velmi slintat ako ste na tom vy

luciaanna
2. apr 2010

Príjemné sviatky prajeme.... 🙂

janka1874
2. apr 2010

krásne sviatky
a k zúbkom tak Viki ešte zúbky nemá a Sendy tá vôbec neteplotovala to bola pohodička sem tam bola síce mrzutá a náladová ale ináč pohoda 🙂 hryzátka odmietala len dudel bol jej najlepší kamoš vtedy

slniecko222
2. apr 2010

janka tak to si mala dobre to ste presla stym raz dva inac ake mate skusenosty zo sirupom nurofen lebo ja som snim spokojna

janka1874
2. apr 2010

ja mám radšej panadol

aeouliana
2. apr 2010

moje deti napina aj z nurofenu aj z panadolu 😝
slniecko: som z Mieru 🙂

aeouliana
6. apr 2010

no co baby? kde ste? este sviatkujete 😀 ?

janka1874
6. apr 2010

ahoj deni nieeeeee už sme v starom režime tata v robote a my doma super počko no čo dodať

aeouliana
6. apr 2010

janka: asi tak....

janka1874
6. apr 2010

tak sme tu zas len dve ja toto nechápem to maminy z Mieru nemajú net či čo?

aeouliana
6. apr 2010

alebo nas maju niekde... 😀 ))))

aeouliana
7. apr 2010

a zas si pokecam sama so sebou 😀 ))))

aeouliana
7. apr 2010

vonku je krasne, asi ste vsetky tam 😎

aeouliana
7. apr 2010

ako dobre mi je...kecamsi tu samaso sebou 😵

janka1874
7. apr 2010

deni už som pri tebe ale ty tu už asi nie si 😀 😀 😀 😀
tak si pre zmenu asi pokecám ja sama so sebou 😀 😀 😀

janka1874
7. apr 2010

tak nič idem do hajan nabudúce si pokecáme

janka1874
8. apr 2010

ahoj janka
ahoj
ako sa máš
ďakujem dobre
😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
8. apr 2010

ale ináč sm v poriadku 😀 😀 😀 😀

aeouliana
8. apr 2010

nebaaars Janka, ale nic si z toho nerob..sme v jednom klube 😀 )))))))