Sú tu mamičky z oblasti Košice Mier?

simbbaa
19. nov 2008

ahojte vsetky mamicky....volam sa ivka a rada by som spoznala zopar sparavnych mamiciek,pisem uz len preto,pretoze sa prveho dec.stahujeme s manzelom a syncekom na uplne nove miesto kde nikoho nepoznam,tiez by ma nebvilo chodit kocikovat sama,,,budem rada ak tu najdem nejake super baby..piste ....piste budem len rada cmuk 😉

janka1874
11. jún 2009

nie mne nebolo zle ani pri malej a ani teraz

simbbaa
autor
19. jún 2009

ahoj janka..neozvala som sa dlhsie nebolo mi dobre ...fuuj hrozne som sa citila,tak to ti zavidim teda ze nepoznas ten pocit ..le nie srandujem 😝 uz mi zacina byt lepsie...minule som bola vonku s malym nevidela som ta na ihrisku,potom som sla za moj blok tam je take dvojpieskovisko..tak som sa pieskovala s malym 😅 ...a vy ako s amate?ako pozeram si uz v 20 tt?uz v polke ... 🙂 inak uz viete co to bude?alebo sa nechavate prekvapit?

janka1874
19. jún 2009

Ahoj
no my sme viac menej neboli doma stále sa niekde flákame aj dnes sme boli v meste

dianocka
21. júl 2009

Ahojte neviete o nejakom dobrom detskom kutiku v obchodnom dome?Tie co poznam su dost slabe.Diky

junovka
23. júl 2009

Ahojte,

nema niektora z vas zaujem o skusobnu davku mliecka Hami 3 Junior?Mam 200g balenie, skoda by ho bolo vyhodit.Predala by som za 3 eura, osobny odber.Vdaka

martinabarak
25. júl 2009

Ahojte.

Moja švagrinka priniesla z Anglická krásne čisto nové detské vecičky rôznych značiek. Ak by ste mali náhodou o niečo záujem alebo sa len spýtať pošlite IP a dohodneme sa...

Postupne ich podávam do bazáru, len s tým ešte nemám skúsenosti, tak prosím zatiaľ kuk:

http://picasaweb.google.sk/martina.barakova/NaP...

janka1874
25. sep 2009

ahoj simbbaa čo tak dať už konečne nejaké stretko 🙂

simbbaa
autor
12. okt 2009

ahojky janka...no ja by som bola velmi rada...🙂aj ked je pocasie na rit stale prsi ale nevadi aspon sa prejst s detickami...ako tak pozeram ty uz ochvilocku rodis nie??mna est ecakaju tak dva a pol az tri mesiace..ale som jak slon uz pomaly ...a ty ako sa citis.... cakate opat dievcatko?lebo u nas to vyzera znovu na chlapceka heheh... 😀

zlaticakhalil
13. okt 2009

simbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bude vrazda tak u nas nic a ty tu!!!!!!! 😠 🙂

janka1874
13. okt 2009

simbbaa no veru mne sa to už poriadne kráti
všetko by bolo v pohode keby bol výťah ale to poznáš len my sme na samom vrchu a Sendy jednoducho po schodoch hore nepôjde ani za svet tak bojujeme
no to počasie je fakt otras už druhý deň sme doma
ja som myslela že hoci len tu za blok na trojkolkách alebo takých odrážadlách nech si pobehajú lebo ďaleko už nevládzem

janka1874
13. okt 2009

ale ináč sranda že sme sa ešte nestretli
a mne už malá tiež spí len raz denne tak snáď už to dáme nejako do kopy

simbbaa
autor
15. okt 2009

jasne chapem ...ano pocasie je hrozne a stym vytahom mi nemusis nic vraviet,maly mi vyjde tak max.po prve poschodie sam a potom sa pyta na ruky a ja mam co robit nevladzem a nesmiem ho ani dvihat kedze som bola na cisara nahodou mi to tam rupne nedajboze ,je tazky no 13 kg je 13 kg fuuuu 😝 😠 .tak aj ja snad verim ze sa stretneme a ak sa to nahodou nestihne tak snad uz s nasimi druhymi babatkami hehe 😀 😝 ,ja mam termin zaciatkom januara,,,jak ti fajne ze uz to budes mat za sebou... 😉 ved pozri ak bude niektory den celkom schopne pocasie len sleduj kazdy den tuto temu kosice mier a napisme si...neviem ako ti je lepsie ci doobedu alebo poobede ked navaris? 😕

simbbaa
autor
15. okt 2009

inak ako tak pozeram ty mas termin na 10 novembra cca...a moj remi sa narodil 9 teho novembra.. 😀 😀 takze budete mat riadnu certicu skorpionku 😀 😀

simbbaa
autor
22. nov 2009

🙂 ako tak pozeram...tak ti kraaaaaaaasne blahozelam k dcerke 😉 dufam ze ste v poriadku.... 🙂

janka1874
15. dec 2009

ahoj simbbaa dávno som tu nebola kuknúť chodím skôr do iných tém
ale máme sa v rámci možností ale už by sme sa fakt mohli stretnúť sranda že bývame tak blízko seba a nemáme na seba šťastie 🙂

simbbaa
autor
18. dec 2009

ahojky ...no konecne e si sa ozvala🙂 🙂 takze ja teraz ani moc von nechodim ...kedze uz neprejdem vela a to cikanie je na zblaznenie,hmm tak zu len moj muzicek chodi von s nmalym 😒 ...ja uz len cakaaaam hehhe vyzerta to tak ze budem rodit prvy januarovy tyzden,takze uz nemam vela idem na sekciu kedze aj pri malom som bola ,uvidime co povie doktor idem 31 .12.na gyndu tak uvidime tiez mi dal skvely d 😒 tum na silvestra 😠 heheh a s tym stretnutim neboj nic este sa nakocikujeme uz sa neviem dockat🙂inak ako mala?dobre je?kojis?

bambulka814
19. dec 2009

ahojte mamicky,

prepacte, ze Vam tu leziem, len som xcela dat vediet, ze predavam na Terase plienky Pampers a Huggies za dobre ceny, viac info na www.najlacnejsieplienky.sk, tovar mam u seba, takze ho viem vydat okamzite. v pripade zujmu prosim o IP.

prosim, nehnevajte sa na mna, ze hned takto zhurta na Vas idem, len som myslela, ze sa to info niekomu z Vas moze zist. papa

janka1874
4. jan 2010

simbbaa ahoj
tak ako tak čítam už to máš asi aj za sebou 😀 😀 😀 tak skoré zotavenie prajem
ja som tiež obe rodina na CR a nesťažujem sa mne to tak aj vyhovovalo 🙂
malá celkom dobre len sa trošku trápime s kolikami no čo už ale ináč dobre a zatiaľ sa kojíme 🙂

simbbaa
autor
10. jan 2010

ahojky janka,nie este sme kinderko stale ,zatial som pobehala vsetky tie predoperacne veci a teraz uz len cakame kedy doktor zhodnoti situaciu a urci termin,uz aby to bolo 😒 uz som hotova... ☹ takze kojite parada aj ja dufam ze budem mat mliecko pri prvom som stratila po 2 mesiaci ☹ tak snad nam to teraz vydrzi dlhsie 😅 ..tak vam prajem vela mliecka a hlavne zdravicka ak to budem mat za sebou dam vam vediet ....pekny vecer.. 😉

aeouliana
19. jan 2010

no janka..ani som nevedela, ze je aj tato tema..mohla si dat vediet 😀 😝

ajka72
20. jan 2010

no pozerám tiež ako puk že je tu taká tema a kopec mamičiek len akosi to tu flákaju tak verím že sa polepšia a pridaju nejaký ten svoj príspevok alebo sa spojíme s temou Košičanky mamičky tehuľky snažilky 5.časť 😀

mata1976
20. jan 2010

ahojte kosicanky, prosim poradte mi dobru predajnu s autosedackami ale kde sa do toho trosku rozumeju. surne potrebujem kupit sedacku pre malu a som z toho na nervy, vsade mi povedia nieco ine... 😒 😠 😖 😢 Dakujem

aeouliana
21. jan 2010

heeej, maminy z Mieru kde ste? kopec z Vas stretavam denne pri prechadzkach 😀

janka1874
21. jan 2010

tuto tému myslím založila simbbaa ale nikto okrem ás dvoch tu nechodil tak nejako zanikla no neviem kde sú všetky maminy z tohto okolia 🙂

zlaticakhalil
21. jan 2010

simba blahozelam ku babatku

aeouliana
21. jan 2010

simba to uz asi ma za sebou 🙂 no aspon my 3 mozno mozeme kocikovat spolu po Mieri 😀

janka1874
21. jan 2010

zlaticakhalil: vieš niečo čo my ešte nie?

ceru deniska asi to má už za sebou býva len pár brán odo mňa ale doteraz sme sa nestihli stretnúť naše staršie deti mali iný režim spania a potom sme obe boli tehuľky ale teraz to už bude jednoduchšie

janka1874
27. feb 2010

simba no čo ako malý veď prezdraď ako sa máte a čo máte nové a podobne

slniecko222
29. mar 2010

ahojte mam 4 mesacneho chlapceka ktora by sa ku mne pridali a zalozili novu temu

luciaanna
29. mar 2010

Ahoj slniečko 🙂 . Tak navrhni niečo a ja sa pridám... 😉