Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

sisa29
28. apr 2009

halo halo su tu niake mamaminky s podunajskych biskupic???ak ano ozvyte sa mozme pokecat popripade pokocikovat.ja mam jednu 3,5 rocnu slecnu a jednu 9 tyzdnovu.

pridate sa niekto?

sisa29
autor
29. apr 2009

no teda ani jedna mamicka s podunajskych???tak to mi je luto a denne vas tu vidim desiatky sa prechadzat s kocikmi ☹ ☹ ☹

claudinka
1. máj 2009

sisus nie vsetky su take zavislacky jak my 😀 😀 vela mamiciek tuto stranku nepozna, co je skoda 😒 vylepime plagaty? 😀

sisa29
autor
1. máj 2009

claudi ahoj no asi budeme musiet spravit niaku reklamu

claudinka
2. máj 2009

inak to nevidim 😀

jana.hcsba
3. máj 2009

no co to tu je? 🙂

sisa29
autor
4. máj 2009

ahoj super pridala si sa.no ja som sa odstahovala s pesej zony sem na bodrocku tak som otvorila temu k sucastnemu bydlisku 😀 😀 😀

jana.hcsba
5. máj 2009

pockaj, bodrocka - to je pri spokojnom byvani vsak? no tak to sme kusok, my sme na ciernovodskej 😀

ale pozeram, ze ine mamicky ako my tri su t neni 😀 😀

fana12
5. máj 2009

Ahoj Sisa aj ja som z Bodrockej mozeme niekedy vybehnut von s detickami ja mam 16 mesacnu dcerku som chodila na konika ale potom sa to tu nejako zastavilo tak si to tu vzdy len ocekujem precitam a tak....A kde na Bodrockej byvas?? Ja chodievam dost casto s malou na ihrisko na Podzahradnu ty nie??

sisa29
autor
5. máj 2009

jej fana ahoj no ja byvam na bodrockej 42 von chodim na terasu na pesiu zonu lebo tu este nikoho nepoznam.my tu byvame len mesiac.ale budem rada ak sa niekedy stretneme.

janka tak 5 minut cesty je to az vzadu ked ides na biskupice k policajtom ak vies.alebo lepsie povedane za uzbeckou tam je velka posta.

no uz sme tu 4 mozno sa pridaju aj ine mamulky.

fana12
6. máj 2009

No aj ja budem rada aj ja chodievam aj na pesiu ja to tu pochodim skoro vsetko aj Biskupice.....Do Vrakune chodime casto na zmrzku je tam perfektna.....Ty asi byvas potom blizko pri mne...

jana.hcsba
6. máj 2009

no tak sa to tu rozbieha, tak super. 🙂

jana.hcsba
7. máj 2009

kuk 😀 dobre ranko 😎

sisa29
autor
7. máj 2009

ahojki

jana.hcsba
8. máj 2009

no a nikto tu nebol? ☹ tak skoda.

sisa: ako sa byva v novom?

sisa29
autor
8. máj 2009

ahoj celkom dobre baby maju svoju izbicku trosku som ju vycackala tak su spokojne.teda ninka je nelka to ma este na haku ona tomu nerozumie.zajtra ideme na milamu idete niekto?

kvietok23
8. máj 2009

ahojte, nahodou niektora z vas nechodi do PB k dr. zemberovej? ake je tam to zdravotne stredisko, neviete?
lebo asi zmenim pediatricku, teraz chodim na bebravsku, ale teda vobec nie som spokojna 😠

sisa29
autor
9. máj 2009

kvietok to hovori viac maminiek co chodi s drobcxami na bebravsku.ja chodim do mesta je uplne svetova

kvietok23
9. máj 2009

o koho sa jedna sisa? lebo ja kludne vymenim ☹ nevravim, ze je zla, ale taka nesympaticka...a to prostredie teda. ... bezdomovci po lavickach, ked tam ides, stare ... ach jaj... ☹

sisa29
autor
9. máj 2009

vola sa laurincova je v meste na spitalskej.mala ju uplne zboznuje je starsia ale uplne super.a s detmi to vie uplne perfektne.a nedava zbytocne antibiotika snazi sa im predist

inak baby predchvilkou sme sa vratili s tej mile pre mamu bolo to uplne super aj program dostali sme kopec reklamnych prtedmetov no parada a kupodivu aj ninka posluchala.pridam niake foto potom

sisa29
autor
11. máj 2009

no teda ta moja tema niak stoji.mamicky co strajkujete? 🙂 🙂 😝 😝 😀 😀

sisa29
autor
13. máj 2009

☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😕 😕 😕 😠 😠 😠 a zas nikto nikde

sisa29
autor
15. máj 2009

no halo maminky co je?nechce sa vam pisat?

sisa29
autor
20. máj 2009

no mamicky sem saa sem je tu smutno

sisa29
autor
27. máj 2009

no baby ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😢 😢 😢

claudinka
27. máj 2009

chodis k Laurincovej? ja som chodila este do minuleho roku oproti nej, ku Grmanovej a ked tam nebola, tak zastupovala Laurincova.. obe su super 🙂 ale predsa len, mesto je daleko 😒

sisa29
autor
27. máj 2009

ja si radsej prejdem ten kus ale naozaj som velmi spokojna.neznasam ked lekarka predpisuje na vsetko antibiotika ako mnohe robia.moja lekarka najskor skusa jemnu liecbu teda pokial sa to da samozrejme a hlavne dobre poradi mozes sa opytat co chces a vzdy sa zaujima aj omna ze ako sa mam ci nemam niaky problem a to by sa mohla namna z vysoka vykaslat

claudinka
28. máj 2009

hej hej pozname.. ja sa chystam mozno do ruzinova, zevraj tam je jedna super doktorka na Babuskovej

sisa29
autor
29. máj 2009

fana halooo kde si?
kvietok halooo kde si?
jana hcsba halooo kde siiii?
claudi ahoj.na babuskovej viem kde to je ale lekarky tam nepoznam len pre dospelych tam chodila moja mamina

claudinka
29. máj 2009

mne tam chodi muz 😀

sisa29
autor
1. jún 2009

halo halo nikto nikto