Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

sisa29
28. apr 2009

halo halo su tu niake mamaminky s podunajskych biskupic???ak ano ozvyte sa mozme pokecat popripade pokocikovat.ja mam jednu 3,5 rocnu slecnu a jednu 9 tyzdnovu.

pridate sa niekto?

claudinka
1. jún 2009

ja vsade ja vsade 😀

fana12
1. jún 2009

No Caume Sisa som tu ale nemam moc casu na net mala je teraz taka ze je vsade musim na nu davat pozor kam sa len pohne a teraz som nebola ani dlhsie vonku boli sme aj chory mala brala antibiotika ale uz sme ok dnes ak bude ako tak pojdem s nou na chvilu von konecne a ty co ako???

sisa29
autor
1. jún 2009

claudi jasne len vonku ta niak nevidiet

fana ahoj no my pomaly nelka bere antibioticke kvapky do nosteka mala uplne husty zeleny ani dychat nevedela tym padom ani papat nemohla ale uz je to lepsie.

fana12
1. jún 2009

No tak drzim palec aj my sme mali sopliky a nakoniec nam robila lekarka CRP a mali sme vysoke hodnoty tak nam musela nasadit antibiotika som bola nestastna lebo doteraz sme neboli vobec chori, ale vsak pri takomto pocasi ani ine nemoze byt....A vy co chodievate von a kedy????

jana.hcsba
1. jún 2009

ahojte.
uz som tu, mala m,i pokazila pocitac a otom nejak nebol cas, ale uz sem zas skocim. no ja chodim na bebravsku - je tam viac lekariek, neviem ci mam menit, je to to blizko 😒 .
ale mam doktorku nic moc ☹ , co ma trapi, lebo pre dietatko clovek chce to naj.

greguska
1. jún 2009

ahojte,
my bývame na slatinskej, čo je hneď vedľa bebravskej 😉

keď ja sa vám aj ohlásim, a potom sa sem zase týždeň nedostanem..... ☹

keď je reč o dr., my chodíme na bebravskú ku koštálovej, zatiaľ sme spokojní, aj keď tam tuší chodí najviac detičiek...

sisa29
autor
2. jún 2009

ahojte ja chodim s detmi do mesta na spitalsku no svetova lekarka uplne perfis poradi s detmi sa pohra nedava zbytocne antibiotika .

nelka mala dnes prvy krat nutrilon nemam mliecka dost a je stale hladna.

fana12
2. jún 2009

My byvame na Bodrockej a chodime tiez Kostalovej na Bebravsku je to dobra lekarka nemozem sa zatial stazovat. Ani Kostalova nedava antibiotika zbytocne mojej malej spravila najprv CRP a podla toho az nasadila antibiotika lebo mala vysoke hodnoty.Sisa a nevadi co narobis ked nemas mlieko no ale aby ju Nutrilon nezapekal moju malu zapekal tak sme presli na Bebu a ta nam sadla......Ale to je individualne kazdemu dietatku sedi nieco ine. A co Sisa chodievas von???A kedy???Ty byvas niekde blizko mna tusim.

sisa29
autor
2. jún 2009

fana ja byvam na bodrockej 42 von chodim ako kedy no vecsinou o 11,00 to chodim na pesiu zonu do vrakune a potom o 16,00 to chodim tiez tam lebo mala ninka tam chodi do skolky.tu nepoznam nikoho tak sem nechodim von vobec len do obchodu.

je mi nanic ze jej musim davat umele mliecko ninku som kojila 2 roky a bola som hrda nato no snad sa mi mliecko obnovi zajtra a nutrilon vysadim.drzim si palce

claudinka
3. jún 2009

my sme na cilizskej, co je hned vedla slatinskej 😀

my chodime tiez na bebravsku, ale nie ku kostalovej, ale k pokornej, ako aj jana.hcsba 😉

sisus s mlieckom ti drzim palceky.. ja tiez davam odvcera flasku, ale moje mliecko, maly mi tak dokusal bradavku, ze skapinam 😒 tak musim si to nechat zahojit.. a vtedy som nedosla na pesiu, tusim predvcerom, lebo sme skoncili hore v NC Hron v gulickach s detmi.. a sem do vrakune velmi von nechodim, snazim sa chodit vsade inde, vcera sme boli na strkovci, dnes ideme do medickej 🙂

sisa29
autor
3. jún 2009

no claudi ty si cestovatelka.

claudinka
3. jún 2009

ale uz aj by stacilo 😀 stvrtok, piatok vrakuna 😵 😵 vidime sa?

sisa29
autor
3. jún 2009

jasne jasne jasne

claudinka
4. jún 2009

tak sa tesim 😀

jana.hcsba
5. jún 2009

no som zvedava, kedy sa ja pridam ... . 😒

claudinka
5. jún 2009

dnes sa chystam na postu na bebravsku a odtial na pesiu, tak snad niekoho znameho stretnem 😉 a potom asi nachvilku lesik 😉

greguska
5. jún 2009

ahojte!

my do lesíka nemôžeme chodiť, lebo malý keď nevidí autá, autobusy a iné veľké mašiny, tak reve v kočári jak divý 😀 tak my furt len popri cestách....

claudinka
5. jún 2009

greguska dnes sa kedy chystate von? dame stretko na pesej? 😀

greguska
5. jún 2009

claudi, radi by sme, ale po obede pôjdeme zase do roboty, tak my až potom niekde zakotvíme....
asi na tom ihrisku pri uzbeckej pošte, počítam tak kolo 15-16 tej tam budeme 😉

claudinka
5. jún 2009

nabuduce 😀

sisa29
autor
6. jún 2009

no inak baby to ihrisko pri poste je super a mam to blizko tak tam viem aj ja dobehnut

claudinka
6. jún 2009

mne sa to tam tiez paci, nech uz sme vacsi 😝

sisa29
autor
6. jún 2009

my sme dneska ani vonku neboli 😒 😒 😒 mne sa niak nechcelo

claudinka
6. jún 2009

my sme neboli kvoli tomu vetru blaznivemu 😒

sisa29
autor
6. jún 2009

aj to ale ani sa mi nechcelo ked mam pravdu povedat ja som vstavala dnes o 5,00 o 8,00 som mala napeceny aj kolac aj komplet obed do 9,00 som mala upratane oprane o 6,00 som stala pred potravinami na cerstve pecivo no blazon som

claudinka
7. jún 2009

no jaka paradicka.. ja som dnes tiez cely den makala, o pol druhej isiel muzik s malym k svokre a ja som makala, az kym som sa teraz nezastavila 😵 uz len cakam, kym dojdu domov

danka1
7. jún 2009

Ahojte, pridavam sa, byvame v PB na Hornadskej, az teraz vidim ze je tu taka tema, zazrela som tu aj nieco o pediatrickach kam chodite, tak my chodime na bebravsku k MUDr. Košťalovej 🙂 pozdravujem tiez vsetky maminy z PB

danka1
7. jún 2009

...teraz dodatocne citam co ste pisali, vidim ze vas je tu viac u Košťalovej, aj ja som spokojna, zda sa mi taka poctiva, nic nezanedba, taku mame skusenosť

sisa29
autor
7. jún 2009

ahoj danka tak ta vitam a kde je ta hornadska?co je blizko?

danka1
8. jún 2009

Ahoj Sisa Hornádska je za Tescom, posledne panelaky pred rodinnymi domkami v starých Biskupiciach 🙂