Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

sisa29
28. apr 2009

halo halo su tu niake mamaminky s podunajskych biskupic???ak ano ozvyte sa mozme pokecat popripade pokocikovat.ja mam jednu 3,5 rocnu slecnu a jednu 9 tyzdnovu.

pridate sa niekto?

claudinka
8. jún 2009

tak dajme si spicha vsetky 😵 😵

claudinka
8. jún 2009

heej sisus vidime sa dnes na pesej.. dones mi tie leporela ci knizky do vody ci co si mi to slubila uz davno 😀 😀

sisa29
autor
8. jún 2009

claudi odpisala som do vrakune.

danka tak to nieje tak daleko ked by som isla zo zadu od nas tak som tam do 5 minut.

ked sa mi vyzdraveju deticky tak pojdeme spolu vsetky aspon bude sranda

claudinka
9. jún 2009

ja sa pokusam uz sto rokov spravit stretko a nikdy nikto nereaguje 😀

vevusiatko
10. jún 2009

Claudi budeme stretkovat v Biskupicach len my dve 😀

sisa29
autor
10. jún 2009

baby aj ja sa pridam len mi musia vyzdraviet deti.

dnes som volala lekarke pre visledky tak mame moraxilu a stafilokoka teda nelinka tak som s toho smutna pretoze nema este ani 4 mesiaciky. ☹ ☹ ☹

claudinka
11. jún 2009

sisus snad to bude vsetko v poriadku.. 😉 😉 a potom dame hromadne stretko.. Ninke je lepsie?

sisa29
autor
12. jún 2009

ahojki no ninke uz aj ano len este je vidiet na ockach ze su chore.

claudinka
13. jún 2009

jaj chuderka Ninka.. sidlo male, snad bude co najskor zdravucka aspon ona, nech chodi pekne do skolky a mas na krku iba Nellku 😉

sisa29
autor
14. jún 2009

ninka nemoze ist do skolky kym nelka uplne nevyzdravie aby nahodou nedoniesla nieco.

zicherka
14. jún 2009

Ahojte babule 🙂 Aj ja sa pridavam "do klubu" 😉 My byvame na Jokaiho - rodinne domy, je to blizko zeleznicnej stanice.
Ahoj Vevusiatko, ako sa ma Draganka? Uz je urcite velika 🙂

claudinka
15. jún 2009

sisus jaaaj jasan, tak to mas vesele 😒

zicherka misko je peknucky 😉

sisa29
autor
15. jún 2009

jej ahoj zicherka misko je nadherny.gratulujem

ale sa nam to pomalinky rozrasta.

claudi ide ma uz porazit uz su doma vyse tyzdna a az v stvrtok ideme na kontrolu chyba mi terasa a hlavne chodenie von

claudinka
15. jún 2009

to ti verim.. ja nechodim tiez furt von, ale nie preto, ze nemozem, ale maly nechce byt v kociku 😖

sisa29
autor
18. jún 2009

hihi ja uz mozno zajtra idem pobrazdit ulice este uvidim.

sisa29
autor
19. jún 2009

baby kto ide zajtra na ten piknik???

claudinka
19. jún 2009

sisus zajtra to je? a co to tam bude? mozno, ak bude dobre pocko, vybehnem aj ja 😉 chystas sa?

sisa29
autor
21. jún 2009

biskupice tak s kym sa vidim v sobotu na tom biskupickom junialese???uz by sa patrilo vidiet sa.vsak uz tu byvam 2 mesiace a este tu ziadnu z vas nepoznam 😒 😒 😒

claudinka
22. jún 2009

kde co bude? 😢

jun2008
22. jún 2009

ahojte!
ako sa máte? detičky sú všetky zdravé a poslúchajú ?

my radi chodíme na to veľké ihrisko pri pošte, aj keď malý teraz radšej tlačí kočík ako sa tam hrá 😀

claudi,
už by sme sa veru mohli stretnúť dakde... ale asi až keď sa počasie umúdri...

zicherka,
tak po tej vašej ulici často behám, blízko (na dvojkrížnej) máme robotu a cez prázdniny sa tam budeme sťahovať, takže tam budeme aj bývať 😉

greguska
22. jún 2009

jáááj, sorry, som bola prihlásená pod druhým menom, ospravedlňujem sa, moja chyba !!!

sisa29
autor
23. jún 2009

greguska akurat pozeram ze maly mal teraz 1 rocik tak mu gratulujeme dodatocne 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

greguska
24. jún 2009

sisa, ďakujeme 😉
tááák strašne rýchlo ten rok ubehol... 😢

sisa29
autor
24. jún 2009

jej ani nehovor mne sa teraz narodila starsia dcerka a uz ma 4 roky za 2 mesiace

claudinka
24. jún 2009

velka to slecna 😵

sisa29
autor
25. jún 2009

to ano a mudra je jak hovado.a tie jej poucky voci mne keby ste poculi.

ivankask
25. jún 2009

Ahojte,

my byvame na dolnych honoch a hned z balkona vidim na biskupice 😉 . Dost casto sme s malou same , teda skoro furt 😉 , tak by som aspon na prechadzke s niekym poklebetila 😉

claudinka
25. jún 2009

sisus viem si to uplne zivo predstavit 😉

ivankask kde byvate?

ivankask
25. jún 2009

myslis ulicu? na hronskej

sisa29
autor
26. jún 2009

baby cafte pisala som do vrakune ze mala je zas chora no des.ale von mozme chodit tak ked tak sa stretneme.

claudi teba som nevidela uz ani nepametam ako sa ma lubosko