• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky z Podunajských Biskupíc?

19. októbra 2012 
Ahojte maminky aj ja byvam v Podunajskych :wink: ani neviete aka som rada, ze je vas tu tolko....v zime sme sa prestahovali a zacala som chytat depky, ze som tu uz sama :grinning: mam 7 mesacneho Lukaska.. Dufam, ze ma tu nenechate samuu :frowning2: a prijmete ma medzi seba :grinning:
26. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ahoj maminamatula,

ja mam biskupice rovno z balkona :slight_smile:
a mam tiez 7 mesacnu Sasku :grinning: a inac tiez tu zatial nikoho velmi nepoznam :sunglasses:
26. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JEEEE NO TO JE SKVELEEEE :grinning: SA VELMI TESIM.... citala som ze byvas na Hronskej, to je kusok od nas..My byvame na Vetvarskej....a malinka poslucha? lebo nas stuplik uz vymysla. Zo mna a manzela si spravil rebrik a pavidelne nam okrem toho luxuje parkety :grinning:
26. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj maminamatula tak vitaj v nasej teme ked som ju zakladala ani ma nenapadlo ze sa tolko maminiek prida.super cim viac tym lepsie.ja byvam na bodrockej a ma 3a3/4 rocnu ninku a 4 mesacnu nelku.tak mozme pobrazdit ulice.ked je vonku pekne tak chodim stale niekde bud na ihrisko aby sa mi ninka pohrala alebo ked je s byciklikom tak na prechadzky.
26. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminamatula,

superrr aj ja sa tesim , mohli by sme spolu pokocikovat a pokecat, aj bud. tyzden ak by si chcela, nasa este nejako nelozi, len chce sediet :grinning:
inac, je zlaty na tej fotke, musim aj ja nejaku nahodit :wink:
27. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sisa29 :wink: velmi pekne dakujem :sweat_smile: velmi rada pobraaazdim ulice, konecne nebudem sama alebo "nutit" manzela aby so mnou siel :grinning:
27. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus nestiham nestiham, vysiel nam predvcerom treti zubok - ocny, takze mame doma umrncane a obcas uplakane babo.. ale da sa to zvladnut zatial :slight_smile: konecne mi teraz dve noci po sebe bol iba dvakrat hore, tak sa vytesujem.. ale na druhu stranu zacal kusat pri kojeni, takze si musim vzdy niektore dni odstriekavat, ked ma dokuse do krvi :unamused: ale inak sa mame fajn :slight_smile:

jeeej sami sedemmesacni :wink: :wink:
27. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ivankask, jasne, ze sa mozeme bud. tyzden stretnut :wink: Dufam, ze uz bude aj vonku krajsie, lebo to co bolo vcera - no sila. Nahod aj ty foto Sasenky :wink:
27. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj claudinka,

a to v akom veku idu ocne zubky? moja ma 7 mes. a myslela som ze jej pojdu horne. Inac uz mame dva dolne, aj mna kuse sem tam tiez do krvi :wink:
27. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisa29 ,

a na ktore ihrisko chodievate? ci to je jedno :wink: ci sa mozem pridat :slight_smile:
27. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, ale ste sa rozrastli :slight_smile: ake mate plany na vikend?
27. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte.tak neuverite mne dneska spinkala nelka od vcera od 18,30 do dneska 7,30 no uplna parada.

ja chodievam vselikam na ihrisko kde sa mi chce.tak sa dohodneme a pojdeme.

na vykend neviem ake suplany lebo manzel je doma (normalne nechapem lebo robieva aj soboty aj nedele)tak mozno on nieco vymysli.
27. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez dnes program s manzelom, upratovat, varit, piect :grinning:
27. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby normalne som nasrata.chystali sme sa na ten podunajsky juniales co je dneska supert program sutaze pre deti hudba tanec stanky kolotoce a zacne prsat.no neporazi ma?a ninka sa uz cely tyzden nevie dockat keby ste vedeli ako posluchala kvoli kolotocom. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :grinning: je tu takto po ranu niekto? ked budete mat chvilku cas tak napiste, kedy by sme mohli hodit spicha :grinning: Lebo ja nemam pristup na net stale :frowning2: Manzel si brava laptop do prace a vtedy som odrezana od virtualneho sveta :grinning: :grinning:
Inak ivankask mala je strasne zlata :wink:
28. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja navrhujem v stredu o 11,00 vyhovuje?stretli by sme sa pri poste uzbeckej hm????
28. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivankask a co robis, aby ta nekusala? ja som uz zufala :cry: :cry:

sisus tak to veru, je pocasie :unamused:
28. jún 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ja som vcera nebola pripojena cely den, boli sme prec a potom vecer manzel na PC pracoval
29. jún 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robim aby ma nekusala? nic :sunglasses: stale dufam, ze ma nekusne a kricim na nu :wink:
29. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky. ja by som sa chcela k vam pridat. Volam sa Jana a mam tri deturence. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminamatula,

a kedy zvyknes mat pristup na net? alebo ak chces sak mi daj cislo na mobil :wink: aj tak sa mozme dohodnut, ale posli ho bud internou postou alebo cez e-mail
29. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sinova ahoj vitam ta baby my sme zas chore ja mam zdurene uzliny a bolia ma usi ninka mala celu noc 38 horucku a nelka este kasle a sopli tak neviem ci mi ju dnes konecne zaockuje.mna asi porazi.ideme behat po lekaroch.dnes musim ist aj ja lebo uz mam dost tej chorobi nech me prelieci este pred dovolenkou.
29. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sinova,

tak ty si skusena mamicka :wink:
29. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus idete na dofcu? super kamze? kedy?

ivankask a to zabera, ze na nu kricis? lebo u nas teda nie :grinning:
29. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka,

ani nie :wink: , ale ona ma este len dva dolne
29. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi zanedbavas nas na PMM
29. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevus veru veru hanbim sa :slight_smile: ale tam toho popisete vzdy tak vela, tu vzdy len ledva jednu stranu a to stiham :grinning:

ivankask ja vyskusam klobuciky ci chranice ci co to je a uvidim
to je ale dnes pocasie
29. jún 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojki claudi ideme na chatu lazy pod makytou strasne sa tesim je tam uplne bozsky a ja milujem dovolenku v lese.a chatka je priamo v takej dedinke kde je sami les okolo.ideme 19 vecer na tyzden
no ale musim sa najskor vyzdraviet dneska som bola u lekara dostala som antibiotika :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ale nelka je zaockovanaaaaaaaaaaaaaaaaa konecne.
29. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, uz sme doma. Dnes sme mali tulave boty a boli sme odviest Marianka na prazdniny ku krstnej mame. Takze teraz mam doma len dvoch :slight_smile: to je pre mna ako dovolenka :sunglasses:
29. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sinova tak super aspon trosku ulavy.
29. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok